Starostlivosť o vlasy

Najlepšie šampóny Wella

Najlepšie šampóny Wella

Značka Wella je názov, ktorý bol vždy obľúbený u ľudí, ktorí sú nadšení pre starostlivosť o vlasy! S každým inovatívne a inšpirujúce výrobok, to robí každé dievča sen mať dlhé čierne vlasy splní v prvom stupni v ich živote. A to je Wella šampóny a farby na vlasy sú známe po celej krajine.

Majú starostlivosť o vlasy, ako šampón, sér, farby, kondicionéry, atď v profesijnom i osobnom rozsahu. Vyrába svoje výrobky iba po podrobnom štúdiu poškodení kožtičky, stratou pigmentu, rozbitie a rozštiepené končeky. Oni tiež testovať svoje nové výrobky výkonnosť až 48 hodín. To isté platí pre Wella profesionálne šampóny príliš. Z tohto dôvodu, ste povinní sa dostať to najlepšie pre vaše vlasy.

Tu sú Top 8 WELLA Šampóny:

1. Wella Biotouch Extra Rich Shampoo:

Táto Wella Šampón obsahuje dobré množstvo živín potrebných pre poškodené vlasy. To umýva vlasy veľmi šetrne a hydratuje ich. Obsahuje vynikajúcim zdrojom vitamínu E a mandľového extraktu, ktorý pomáha v re-konštrukcii vlasov a opravovať poškodené vlasy od korienkov ku končekom. Tým sa vaše vlasy vyzerať mäkké, zdravé a zvládnuteľné.

load...

2. Biotouch Protection Color Shampoo:

Biotouch Color Protection Shampoo od WELLA je vhodný pre farebnú ochranu. To čistí vlasy jemne a zastaví vyblednutie farieb. To prichádza s tesniacim komplexu živín & marhuľový olej, ktorý zmenu štruktúry vlasov a chráni ju pred poškodením. To jemne vyživuje a robí vlasy hebké, lesklé a zdravé vďaka živým farbám.

3. Farba Zachovať Volumizing Shampoo:

Jedná sa o objemová šampón, ktorý je ľahký. Tento jemne čistí zvlhčuje a vedie k opätovnému rastu vlasov. Tento obsahuje prísady, ako sú pre-vitamín B - 5, celulózy KC a správnej hodnoty pH, ktoré sa pás farbu vlasov. To má vo vode rozpustný polymér, ktorý stimuluje objem a zachováva farbu, bez toho aby sa ťažké na jemné štruktúre vlasov. Tento šampón tiež dáva objem a zdravie na vlasy.

load...

4. SP 1.9 Curl Šetrič Šampón pre prirodzene sa Curly a permed vlasy:

Tento šampón z Wella je formulovaný špeciálne pre prirodzene vlnité alebo trvalej ondulácii vlasy. To jemne čistí vlasy a udržuje pružnosť. To nezvyšuje váhu, napriek tomu poskytuje ďalšie odraziť a vlny na kadere. Tým sa vaše vlasy hladko, vláčne, zdravé, lesklé a krásne.

5. Biotouch Balanced pre mastnú pokožku hlavy Care Shampoo:

To je najlepší šampón pre mastnú pokožku hlavy, ktorá jemne čistí vlasovú pokožku, bez toho, aby z jeho prírodný olej. Obsahuje grapefruitový extrakt, ktorý reguluje mastnú pokožku hlavy a ďalšie aktívne zložky, ktoré je známe, že stabilizácia mazu rovnováhu pokožky hlavy.

6. Biotouch Protection Color Shampoo:

Biotouch Color Protection Shampoo je užitočná pre ochranu farbené vlasy. To je veľmi jemný na vlasy a čistí ju dôkladne. Obsahuje dobrotu mnohých zložitých živín a marhuľový olej, ktorý udržuje štruktúru vlasov a zabraňuje vyblednutiu farieb. To vyživuje vlasy a zabrániť denné poškodením. To má vitamín E, ktorý poskytuje ochranu farieb a zdravého živého vlasy.

7. Biotouch Straight Shampoo:

Biotouch Straight Shampoo vyživuje narovnal alebo tepelne ošetrené vlasy. To jemne čistí vlasy a zbavuje nečistôt z pokožky hlavy. To poskytuje anti-kader účinok, pretože má pre-vitamín B5, & jojobový olej. Téza oleje sú tiež použiteľné pre liečenie denné poškodenia, strapatenie a suchosť v dôsledku ťažkého tepla. To vedie k revitalizovaná, tučný, super rovné, hladké a zdravé vlasy.

8. Wella Professionals Sun vlasový a telový šampón:

Wella Professionals Sun vlasový a telový šampón je vhodný pre všetky typy vlasov. Toto je navrhnutý tak, aby byť používaný po pobyte na slnku. To odstraňuje nečistoty z proti slnečnému žiareniu, soli a chlórovanej vody. Obsahuje vitamín E, ktorý je známy pre udržanie zdravé vlasy a pokožku. To dodáva hydratáciu po pobyte na slnku a robí vlasy a telo pocit očistený. Wella Professionals Sun vlasy a telový šampón pridať jas a žiara pre zdravé žiariace telo a vlasy.

load...