Starostlivosť o vlasy

Najlepšie produkty spoločnosti Pantene - naše top 10

Najlepšie produkty spoločnosti Pantene - naše top 10

Pantene, od P & G je jedným z najpopulárnejších a renomovaných značiek pre starostlivosť o vlasy v Indii, ktorá je schválila celebrity a miloval všetky. Vďaka svojej jedinečnej rady produktov, ktorých účinnosť bola zaznamenaná zo strany spotrebiteľov, táto značka ľahko súperia o najvyššie pozície.

Čo odlišuje Pantene od seba je ich veda (toľko známa horizonte teraz vďaka svojim častým televíznej reklamy a propagačné kampane) Pro-V, to znamená, že Pro-vitamín B5, známy tiež ako panthenolu, ktorá pracuje na zlepšenie celkovej zdravie vlasy, čo je silný a krásny.

S prostriedky pre starostlivosť o vlasy naplnená týmto provitamín komplexu (Panthenol a Panthenyl etyléteru), ktorý preniká do chlpov priviesť späť stratený lesk, Pantene je preferovanou voľbou mnohých.

load...

Pantene výrobky v Indii

Pantene ponúka riešenie pre starostlivosť o vlasy pre rôzne potreby, takže tu vám predkladáme Top 10 výrobky Pantene:

1.Pantene Total Care Damage Shampoo:

S podpisovým pretrvávajúce vôňa, že všetky výrobky Pantene majú tento šampón čistí vlasy a vlasovú pokožku dobre, čím sa odstráni všetky nečistoty. To tiež chráni vlasy pred každodenným poškodením spôsobeným faktory životného prostredia, ponúka mäkšie, hladšie, bouncier a lesklé kadere. Ďalej obnovuje zdravie vlasov znížiť štiepeniu.

2. Pantene Total Care kondicionér Damage:

To vytvára kroku 2 Celkový rozsah starostlivosti Poškodenie od Pantene, pretože tieto produkty sú určené na použitie v spojení.

load...

To dodáva potrebnú výživu na vlasy kožičku, dopĺňa hydratáciu suché a poškodené vlasy, neváži sa vlasy ani robí to mastný a poskytuje mäkšie a viac zvládnuteľné vlasy.

3. Pantene Total Care Damage maska ​​Intensive Hair:

Táto hydratačná maska ​​na vlasy okamžite detangles vlasy, obmedzuje krepovateniu a dodáva zdravý odraz zároveň vlasy jemnejšie a lepšie zvládnuteľné.

To je potrebné použiť raz za týždeň ako súčasť vašej pravidelnej rutinnej starostlivosti o vlasy.

4. Pantene Hair Fall Control Shampoo:

Ďalšie populárne produkt Pantene! Tento šampón bol vyvinutý s cieľom znížiť pádu vlasov, ktorá je spôsobená v dôsledku rozbitia. Pomáha pri ochrane a čistení vlasy nahromadených nečistôt - oleja, nečistôt a vlhkosti od pokožky hlavy.

Jeden môže vidieť lepšie výsledky, keď je tento šampón používa v spojení s Pantene Hair Fall Control kondicionér a Pantene Hair Fall Ovládacie Daily oplachujú liečby.

5. Pantene Silky šampón Smooth Starostlivosť:

Navrhnutá tak, aby nádherné hodvábne vlasy Tento šampón krotí nepoddajné vlasy, zamykanie potrebnú vlhkosť. To robí vlasy hladšie, jemnejšie a lesklejšie s každým použitím. Väčšina užívateľov, ktorí zhliadli výsledky z vlastného prvom použití.

6. Pantene Silky Smooth Care All Day Smooth Miracle Voda:

Pantene Silky Smooth Care All Day Smooth zázrak voda je svetlo, non-lepkavé vlasy sérum, ktoré sa použije ako leave-on liečby po aplikácii šampón a kondicionér. Pomáha pridať lesk na vlasy, takže je hladký a pomáha zbaviť sa spleti.

7. Pantene Lively Clean Shampoo:

Ide o ďalší dostupné šampón od Pantene produktové rady vyvinuté špeciálne pre mastné vlasy. Funguje to, aby sa odstránili všetky stopy nečistôt, špiny a špiny, ktoré dávajú vlasom matný vzhľad vážením nadol. To osviežuje a revitalizuje vlasy, takže je bouncier a zdravšie.

8. Pantene Nature Fusion Plnosť & Life Shampoo:

Jedná sa o paraben bez Šampón, ktorý je obohatený o rastlinným Cassia komplex, extrakt z hroznových semien a avokádový olej. Funguje obnoviť zdravie a vitalitu poškodené vlasy, čím neživý vlasy plnšie a bouncier.

9. Pantene Nature Fusion Plnosť & Life kondicionér:

Určený pre použitie s šampónom z rovnakého rozsahu, to tiež obsahuje z hroznových jadier a avokádový olej.

Je bez parabénov a pracuje pre výživu a ochranu unavené vlasy pre extra plnosti, mäkkosť a lesk.

10. Pantene Anti Shampoo:

S pyrition zinočnatý a Pro-V komplexe, tento šampón účinne odstraňuje lupiny v niekoľkých umýva. Okrem toho sa zastaví lupiny od príchodu späť. Čistí dobre, takže vlasy hladké, hodvábne jemná a skákacie rovnako ako zvládnuteľné.

Ktorý z nich je vaše obľúbené produkty Pantene? Podeľte sa o svoje myšlienky s nami prostredníctvom komentáre!

load...