Starostlivosť o kožu

Najlepšie umývanie tváre pre Blackheads - náš top 10

Najlepšie umývanie tváre pre Blackheads - náš top 10

Kto nechce hladkú, žiariace a bezchybnú pleť? Ale len niektoré z nich sú obdarení čistú pleť, vzhľadom k ich genetickej výhode. Väčšina ľudí, ktorí trpia pigmentáciu, nerovnomerné pleti, pupienky, akné a čierne hlavy.

K dispozícii sú na trhu k liečbe a prepínať off otravné čierne hlavy veľa produktov. Tieto čistiace prostriedky prispieť k odstráneniu nečistôt z pórov a povrch kože, čím sa zníži čiernej hlavy a dáva vám zdravú žiariacu kožu.

Top 10 Face Čistiace prostriedky pre Blackheads

1. Body Shop Tea Tree Blackhead Face Wash

Tento tvár umyť obsahuje organický tea tree olej, ktorý je jedným z najpopulárnejších liek na čierne bodky a pupienkov vzhľadom k jeho antibakteriálne vlastnosti. Obsahuje tiež Taman olejom a citrónovou tea tree olej, ktorý má anti-bakteriálne a anti-vada vlastnosti. Jemne exfoliuje odumreté bunky a tiež hlboko čistí póry. Premývacia plocha má hutnosť penivý a má malé exfoliating korálky.

load...

Facial Foam 2. Bazény Clear Pimple

Rybníky nedávno spustila niekoľko nových tváre umýva a toto je jeden z nich. Má pôsobivý zoznam prísad, ako je íl, neem, kyselina salicylová, hydroxid draselný, bazalka kvetín a glycerínu. Všetky z nich sú populárne prostriedkov liečiť prestávke outs a čierne bodky. Umývanie tváre je určený pre pupienok náchylné kožu a redukuje nečistoty, odumreté bunky a nečistoty hlboko v póroch. To tiež bojuje off pupienok spôsobujú baktérie a efektívne vyčistí sa na čierne bodky.

3. Neutrogena Blackhead Odstránenie čistiace

To je jeden z unikátnych výrobkov, ktoré je čistiaci pleťová maska ​​cum. V skutočnosti je to najlepšie tvárová maska ​​pre čierne bodky. Tento 2-in - 1 product účinne bojuje aj najodolnejšie čierne bodky a drží je od re-vyskytujúce sa najmenej po dobu 3 týždňov. Tento produkt môže byť použitý v dvoch ways- jednom ako denný tvár umyť na prečistenie pórov a odstraňovanie čierne bodky. Môžete tiež použiť ako tvárové masky, aby urýchlili pupienok bojové mechanizmus tým, že preniká hlboko do pokožky a odstránenie čierne bodky a predchádzať nové, ktoré sa vyskytujú.

load...

4. Čistá a priezračná Blackhead Clearing Cleanser

Väčšina teenagerov milujú túto značku, pretože ich čistiace a kroviny sú najúčinnejšie proti pupienkov a čierne bodky. Produkt tvrdí, že začne svoju činnosť na pupienky a čierne bodky od prvého dňa. To účinne odstraňuje všetky nečistoty, olej, nadmernú tvorbu mazu, nečistôt z pórov, ktoré sú všetky hlavné príčiny pupienok formácie. To tiež ponecháva vaša tvár úplne čisté a svieže.

5. Himalaya Neem Čistiace na tvár

Medzi výrobky, ktoré obsahujú rastlinné zložky mať čo najmenej vedľajších účinkov. Himalájach Neem na tvár je obohatený neem, ktorý je známy pre svoje antibakteriálne vlastnosti a kurkuma, ktorý riadi pupienky a čierne bodky. Premývacia tvár čistí póry, čím sa eliminuje čierne bodky a tiež bojuje pupienok spôsobujú baktérie. Použite ju pravidelne mäkkú, hladkú a čistú pleť.

6. Garnier Čistý exfoliačný Face Wash

Máte zmiešanú pleť s lesklým nosom, ktorá sa dostane pravidelne napadol s čierne bodky? Vyskúšať Garnier čistý exfoliačný tvár umyť, pretože ide o hlboký čistiaci prostriedok, ktorý unclogs póry, mikročastíc v tom exfoliates mŕtve bunky a má jedinečnú alkoholy vzorca, ktorý udržuje pokožku hydratovanú. To je ten správny tvár umývanie pri každodennom používaní.

7. Vivel Aktívne Essentials čistenia na tvár

Premývacia tváre obsahuje zelený čaj ako účinnú látku, antioxidant, ktorý bojuje voľné radikály, čistí pokožku a má antibakteriálne vlastnosti odraziť pupienok spôsobujú baktérie. Je to mydlo zadarmo a mal by byť používaný denne k zníženiu a odstráneniu čierne bodky úplne. Avšak to by mohlo zanecháva pleť trochu vyschnúť.

8. Aróma Mágia Neem a Tea Tree Face Wash

Pokiaľ máte záujem o produkt, ktorý je 100% bez parabénov, mydla a alkoholu, potom sa pozrite sa na arómu magický Neem a tea tree Face Wash. Vzhľadom k obsahu neem, ruže výťažkov, čaj strom a levandule éterické oleje, pomáha predchádzať pupienky a upokojujú podráždenie pokožky. Obsah vitamínov v ňom zosvetľuje a odstraňuje jazvy.

9. Fab India Tea Tree Face Wash

Každé dievča by ste počuli o Fab India tea tree Face Wash pre istotu. To je jeden z najpopulárnejších Face Wash vhodný pre mastnú, pupienok a pupienok náchylné kožu. Tvrdí, že účinne vyčistiť aj najodolnejšie čierne bodky a kontroluje pupienkov a akné, zatiaľ čo hydratáciu pokožky zachovaním mäkké a hladké s každým umývanie. Aj firmy, zosvetľuje a vyživuje pokožku, čo je jeden z najlepších Face Wash pre mastnú pleť.

10. VLCC melón a bergamot Face Wash

Tento tvár umyť obsahuje prírodné zložky, ako sú vodné melón semená, bergamotu oleja, aloe vera a citrónovou kôrou prášku. Je vhodný pre všetky typy pleti pre každodenné použitie. Mydlo bez face wash mierne exfoliáciu a čistí pokožku, zanecháva ju čistú a žiariace. Tieto vodný melón semien granule odstránenie odumretých kožných buniek, očistiť tvár a odstránenie čierne bodky.

Tu končí náš zoznam najlepších tváre umýva na čierne bodky. Takže, ktorý z nich sa snažíte pre čistú a žiariace pleť? Uveďte, prosím svoju voľbu v komentáre časti nižšie.

load...