Starostlivosť o kožu

Busta preč púčiky: 6 Drogéria obliečky tváre pre pupienky Prirodzená pleť

Busta preč púčiky: 6 Drogéria obliečky tváre pre pupienky Prirodzená pleť

Koľko nočné mory začali so slovom, pupienok?

Ver mi, že vedia, ako vykonať záznam. Spomínam si, že som veľký lesklý pupienok na deň, keď som stretol svoju budúcu manžel. No aspoň láska je slepá.

Akné je dodávaný s celou obalu a len hrá zmätok na našej sebaúcty! Hlavným dôvodom pre akné, komedóny a pupienky má mastnú pleť. To sa vyvíja v dôsledku hormonálna nerovnováha, stres alebo hromadenie nečistôt a choroboplodných zárodkov.

load...

Typ pupienok náchylné kože vyžaduje osobitnú starostlivosť. Tu je niekoľko tipov, ako vyhnať

  • Snažte sa vyhnúť mastné produkty tváre a uistite sa, že si umyť tvár dvakrát za deň. Po šampónu; uistite sa, že striekajúcej svoju tvár, aby sa zabránilo nahromadeniu produktu. Mastná pleť s nečistotami a hromadeniu výrobkov je obzvlášť náchylná k pupienkov. Tajomstvo zníženie tejto hrozby je olej bez face wash ako Himalaya je
  • Pleťové masky pre aknóznu pleť pretiahne prebytočný olej z pórov a pomoc pri odstraňovaní mŕtvej kože. Môžete skúsiť buď domáce tvár pack pre pupienkov alebo komerčne dostupný.
  • Snažte sa vyhnúť domáce opravné prostriedky, ako je použitie zubnú pastu vyschnúť pupienkov von. Najlepším spôsobom, ako znížiť dopad ich vyschnúť pupienkov pomocou umývanie tváre a pack / ošetrenie.

Nižšie sú uvedené niektoré z komerčne dostupných pleťové masky pre aknóznu ošetrenie pleti:

1. Himalaya Neem pleťová maska:

Himalaya Neem tváre Balíček prichádza s dobroty neem, kurkuma a bieliace krajiny. Hodí sa každému, kto trpí akné problém. Len dot túto masku cez vaše pupienkov a nechajte ju cez noc. To je najlepšie pleťová maska ​​pre aknóznu pleť. Ekonomicky cenený pleťová maska ​​115 INR za 100 gramov je veľa.

load...

2. Jovees Tea Tree a klinčeky Anti-akné pleťová maska:

Táto tvárová maska ​​je dodávaný vo vani, ako je balenie, ktoré sídli prášok vnútri zmiešajte prášok s vašou toner a potom aplikovať ju na tvári. Čaj strom a klinčeky extrakty kombinácia funguje najlepšie a pomáha odľahčiť svoje jazvy po akné. Táto pleťová maska ​​je za lacné ceny na 156 INR za 120 gramov.

3. Lotus herbára Tea Tree Balíček:

Lotus výrobky sú vždy šetrný k pokožke a efektívne. To je veľmi účinná pri liečbe pupienky, škvrny a acne.It je k dispozícii za efektívne cenu 135 INR za 120 GRMS

Naneste na tvár balenie a nechajte ho na dobu 20 minutes.Rinse off a budete mať zdravú čistú pokožku.

4. Biotique Myristica Spot Opravujem Anti-akné pleťová maska:

Výrobky Biotique riadiť hlavne baktérie, ktoré podnecujú k pupienkov a akné. Dodáva sa vo vani, ako je balenie. Tento balík upokojuje odpočinkovej plochy, a to najmä ak existuje začervenanie alebo svrbenie. Cenený u 199 INR za 25 gramov, je to zdravé investície.

5. Fabindia Clove Gel Face balenia:

Vynikajúci výrobok pre mastnú pleť, to klinček gél tiež pomáha pri znižovaní akné. Za cenu 225 INR na 100 ml, sa jedná o prírodný produkt, bez vedľajších účinkov.

6. Vedic Riadok Neem a Brahmi pleťová maska:

Extrakty Neem a Brahmi pomáha znížiť pupienkov a veľkosť pórov. Ak chcete aplikovať na vlhkú pokožku. Akonáhle je polosuché, opláchnite. Táto pleťová maska ​​je cenený u 175 INR za 100 ml a vyzerá sľubne.

Jedná sa o niekoľko, ktoré som sa snažil a našiel účinný!

Avšak, naše trhy sú zaplavené s tvárové masky k zníženiu akné a pupienok. Nižšie je uvedený zoznam viac výrobkov, ktoré vyzerajú sľubne.

Vaada Aloe Vera, Manjistha & Rosemary Oil pleťová maska ​​DaburUveda Clarifying Mask KhadiNeemTulsi pleťová maska ​​Natural Bath & Body NeemTulsi bahenný zábal Freeman Mint & Lemon hlinené masky Aromaz Spot Clear Clove a Neem čistú pokožku tváre masks kombinovať, takže nájsť ten, ktorý funguje najlepšie pre you.Just niekoľko tipov, majte na pamäti, sú

  • Mantra na pupienok zdarma pleť je účinný čistiaci. Vyberte si jemný olej bez Face Wash
  • Opt pre organické a bylinných viac chemických produktov
  • Vždy opravu testu, aby sa zabránilo akejkoľvek vyrážky a alergie

Takže choďte do toho a vyhnať ten pupienok. Vaša pokožka bude milovať za to a budete milovať komplimenty.

load...