Starostlivosť o kožu

Najlepšie laktokalamínové produkty - všetko, čo o nich potrebujete vedieť

Najlepšie laktokalamínové produkty - všetko, čo o nich potrebujete vedieť

Lacto Calamine o pleť

Lacto calamine je značka, ktorá prekročila niekoľko generácií. Ak hľadáte pre túto značku, ktorá vám môžu poskytnúť výrobok, ktorý je najvhodnejší pre vašu pokožku, potom je to práve značka pre vás.

Jadro kozmetický vo väčšine indických domácností, lakto calamine je účinný krém, ktorý možno použiť aj na otvorené rany, rezné rany a modriny. Značka ponúka širokú škálu pleťovej kozmetiky od hydratačné pleťové vody na slnečné clony sa dokonca tvárou umýva!

Lakto Calamine Pleťová voda:

Medzi najobľúbenejšie varianty mlieko sú lakto calamine classic - ružovo divu, kvapalina, ktorá je vhodná pre všetky typy pleti, lakto kontrolu oleja CALAMINE, ktorý ako už názov napovedá, je určený pre tých, ktorí majú mastnú pleť, a lakto calamine hydratácie pokožky pre tých, ktorí majú kombináciu alebo suchú až normálnu pleť.

load...

Lakto calamine classic je na trhu už niekoľko desaťročí, môže byť použitý na hydratujú všetky typy pleti, pôsobí ako antiseptikum, ale ponecháva mierny belavý nádych pozadu. To nie je prípad s improvizovaných nových variantov, ktoré splývajú ľahšie.

Ingrediencie: Kľúčové zložky tohto nadčasového vzorca boli použité v rôznych ošetrenie pleti od nepamäti.

Kaolín, glycerín, a oxid zinočnatý sú základné zložky vo variante určená pre mastnú na normálnu typy pleti. Variant hydratácia pozostáva z rovnakých surovín a je ďalej obohatený o dobrote divu, že rastlina aloe vera! Ďalšie zložky vo všetkých troch variantoch sú ricínový olej, uhličitan zinočnatý a propylénglykol.

load...

Vsakuje kaolín všetok prebytočný olej na kožu a jemne exfoliuje odumreté bunky. Oxid zinočnatý vo mlieko upokojuje pokožku a udržuje škvrny na uzde. Glycerín robí to, čo vie najlepšie - hydratuje pokožku, čo je mäkká, pružná a žiariace!

Lacto calamine pôsobí tiež ako veľký exfoliant a mierne opadáva preč odumreté kožné bunky a zároveň vytvára ochranný štít, aby sa ochorenie kože, ako je akné na uzde!

Veľkosti balenia:

Všetky tri varianty sú k dispozícii v rôznych veľkostiach balení v rozmedzí od 10 ml do 30 ml, ktoré môžu byť vykonané v peňaženke na ekonomickejší 120 ml fľaši. K dispozícii je tiež 60 ml fľašu pre tých, ktorým nevadí kupovať novú fľašu, akonáhle obsah sú prázdne.

Ako ho použiť?

Ako väčšina zvlhčovače pomocou lakto CALAMINE mlieko nie je utrpenie. Proste pretrepte obsah a aplikovať krém na bodky na koži. Masírujte krém do kože v pomalých krúživými pohybmi po dobu 20 - 30 sekúnd. Použite krém dvakrát denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov a jemnú pokožku, ktoré nemožno odolať dotýkať znova a znova!

Váš Sun Guard:

Využitím slnečnej obrazovky je silne propagovaná v posledných rokoch. Slnečné clony podľa lakto calamine sú super cenovo dostupné. Lacto calamine zakladá na výrobu najdostupnejšie napriek tomu kvalitná ošetrenie kože. A ich slnečná clona nie je výnimkou. Rovnako ako v rozmedzí hydratačný existujú dva varianty v opaľovacích mliek i - jedna pre normálnu až mastnú pleť a ďalšie pre suchú až normálnu pleť.

Mastná pleť: Lacto Calamine Slnečná clona pre mastnú až normálnu pleť je obohatená dobroty z všetko tak silné prírodné citróna extraktov a SPF 30, ktorý nielen šetrí pokožku pred krutými vplyvy na slnku, ale tiež odstraňuje prebytočnú mastnotu a pomáha vo večerných out pigmentácie kože. PA ++ tiež pomáha chrániť pokožku pred škodlivými najviac UVA a UVB žiarenia.

Suchá koža: Lacto Calamine Slnečná clona pre suchú až normálnu prichádza s dobroty prírodných extraktov Aloe Vera a SPF 30, ktorý udrží vašu pleť v bezpečí pred slnkom a zároveň jemne hydratuje pokožku. PA ++ je vaša pleť žiariť s životom a chráni pokožku pred UVA i UVB žiareniu.

Oba varianty sú k dispozícii v 50 ml balení, ktorý možno diskrétne vkĺzol do väčšiny kabeliek!

Ako sa to používa?

DAB na niektorých krém na kožu dobrých 20 minút predtým, než vyjdete na slnku. Prsty jemne miešať v krém do kože. Pre zvýšenie bezpečnosti, niesť dáždnik!

Čas na tvár umýva:

Varianty:

Pre mastnú pleťou dievčat: Lacto calamine má prísť s všetkých nových vzorca - lakto Calamine hĺbkové čistenie na tvár obohatená dobroty vitamínu E a malín výťažky odplavuje prebytočnú mastnotu a čistí pokožku! Ďalšie zložky sú glycerol, hydroxid sodný a ricínový olej medzi mnoho ďalších. To tiež zanecháva mravčenie malinovú vôňu.

Lacto Calamine Hydratačný Face Wash - Tí, ktorí majú suchú pleť by sa mal pokúsiť túto Face Wash, ktorý zvlhčuje pokožku pri každom umývaní, ktoré zjemňuje pleť zakaždým. Tento face wash má dvojročnú trvanlivosť a jemne revitalizuje poškodenej kože, zatiaľ čo upokojujúce a hojenie vyrážky, škvrny a iné nedokonalosti pleti.

Kyselina mliečna, hydroxid draselný, glycerín a kyselina stearová, ktoré sú kľúčové zložky tohto Face Wash dať mu krémovú textúru a zanechá vašu pokožku úplne čisté! To Face Wash je obohatená o dobroty avokáda a jogurty ako je známe, že prírodné zvlhčovače!

Obe varianty penu dobre, prichádzajú v balení je výhodná trubica a neobsahujú SLS alebo SLES.

Go chytiť lakto kalamín produktov dnes a povedzte nám, ktoré z nich vám vyskúšali!

load...