Starostlivosť o kožu

Najlepšie Paris Hilton Parfumy pre ženy - naša top 10

Najlepšie Paris Hilton Parfumy pre ženy - naša top 10

Ktoré majú byť známe za účasť na početné strany a pri pohľade ohromujúci na jedného každého z nich. To je to, čo všetci chceme. To je to, čo Paris Hilton má!

Paris Hilton je jednou z najpopulárnejších celebrít tvárou na svete. Dedička hotelový reťazec je tiež americký prominent, ktorý je teraz veľmi dobre známy pre svoje veľmi vyhľadávané je k dispozícii pre mužov aj ženy parfum range.The Paris Hilton Parfumy Paris Hilton. Úplne prvý parfum, ktorý bol schválený podľa tohto mladého prominent a podnikateľ bol Paris Hilton pre ženy. Toto bolo potom nasledované parfumy Just Me and Can Can.

Väčšina z týchto podpisov parfumov sú tiež skvelý doplnok k zberateľských katany je. Fľaše sú krásne zariadené, väčšina z nich predvádza Paris Hilton v inom pohľade. Obaja kryty a fľaše sú veľmi nádherné a pekne ženský.

load...

Tu sú top 10 parfumov od Paris Hilton pre ženy.

1. Just Me:

Just Me je dodávaný v dvoch verziách - pre mužov aj ženy. Jedná sa o druhý autorizovaný parfum Paris Hilton po parfumu Paris Hilton.

Vzhľad: Dodáva sa v krásnej fľaši a parfum má svetlo ružové tón k nemu.

Vôňa: Vôňa v edícii žien sa skladá z konvalinky, maliny, vanilka, ružová korenia, blond Woods Accord a kombinácie mnohých iných kvetov.

2. Dědička:

Dedička je dámsky parfum, ktorý bol vytvorený Paris Hilton. To bolo vypustené v roku 2006.

Vzhľad: Kryt je k dispozícii obrázok Paris Hilton a fľaša je krásne navrhnuté, s ružovým kvetinové vzory.

Vôňa: Vôňa je kombináciou mučenky, černice kvetu, diadém kvet, zimolez, blond lesy, broskyňa terazzo atď

3. Can Can:

Can Can je vôňa pre ženy. Ide o piatu vôňa, ktorá je certifikovaná Paris Hilton. Vôňa bola predstavená 27. Októbra 2007.

Vzhľad: Kryt je k dispozícii Paris Hilton v horúcej červené šaty sa rozsvietila srdce ako pozadie. Fľaša je veľmi pekne s nádychom ružovej a červenej v ňom.

load...

Vôňa: Táto vôňa je kombináciou Clementine kvetín, pižma, nektarinky, dreva, čiernych ríbezlí, pomarančových kvetov, jantáru a divoká orchidea.

4. Víla prachu:

Fairy Dust je šiesta vôňa Paris Hilton vydaná v roku 2008 na základe kankán.

Vzhľad: Ako už názov napovedá, je kryt športový vzhľad nočné, s tmavo modrom pozadí, ktorý je škvrnitý s lesklými bielymi hviezdami. Fľaša má trochu víla tieň v ňom a modrú farbu v postrekovej čerpadlo dodáva trochou noci.

Vôňa: Skladá sa z ružového pivonky, kašmírové pižmo, pačuli, sueded vanilkovým krémom, šumivého vína Prosecco, jarné gardénie, atď.

5. Siréna:

Siréna je vôňa pre ženy bola zahájená v roku 2009.

Vzhľad: Verný svojmu menu, Paris Hilton je vidieť na obálke ako tučným sirény, v nič viac ako zlaté trblietavých morská panna chvost a jej blond vlasy rozloží na úhradu jej majetok. Fľaša má krásne guľaté veko, ktoré je škvrnitý s drobnými klenotmi a má zlatú čaro pripojený okolo neho.

Vôňa: Jeho vôňa sa skladá z marhuľového nektáru, vanilky, ľalie, plumérie, pižma, orchidey, santalového dreva a zemolezu.

6. Tease:

Parfém Tease od Paris Hilton sa začala v roku 2015. Je to zábava, ovocná vôňa.

Vzhľad: To je jeden z najjemnejších vôní, pokiaľ ide o jeho vzhľad a balenie. Kryt má veľmi svetlo fialovej pruhy na bielom pozadí. Fľaša sama o sebe je číre sklo s fialovou tekutinu vnútri.

Vôňa: Vôňa je kombináciou šťavnatých jabĺk, bergamotu, oranžová, čerstvé broskyne, horúcom piesku a vonných bielych kvetov.

7. Paris Hilton Passport South Beach:

Vôňa Paris Hilton Passport South Beach bol predstavený v roku 2016.

Vzhľad: To je jeden z krajší verzií z radov parfumov a ponúka bikiny odeté anime, kompletný s plážou vzhľad.

Vôňa: Má výrazne kvetinové a sladkú vôňu, ktorá je veľmi živé a dievčenské. Zahŕňa vôňa kvetinové vône nektarinka, jazmín, lotosový, frézie atď.

8. Paris Hilton Sheer:

Ľahšie a vzdušnejší verzia pôvodného Paris Hilton predstavený v roku 2004, je Paris Hilton Sheer.

Vzhľad: Prekvapivo, tento parfum nezíska dobre vôbec v oddelení vyzerá. Má purpurovú a červenú kombináciu na kryte s názvom Paris Hilton na ňom. Fľaša je zmesou vrások okolo odtiene svetlo ružovej a šedej.

Vôňa: Vôňa v Paris Hilton Sheer sa skladá z mokrej ozonic dohôd a jablko, jazmín santalové drevo, koža pižma, frézie atď

9. Paris Hilton Dazzle:

Dazzle Paris Hilton bola zahájená v roku 2017 ako kvetinová ovocnou vôňou.

Vzhľad: Fľaša pre vôňu bol navrhnutý Henry De Monclin. Kryt je prašná ružová s hladkými tvarmi diamantu na ňom. Fľaša sama o sebe má brúsený sklenený vzhľad s ružovým tekutiny zodpovedajúce farbu na kryte. Veko má pomlčku kryštálu ako ružové v ňom.

Vôňa: Vôňa obsahuje vôňu Pink Lady jablká, pomarančový kvet, ružové šampanské, ružová calypso orchidey, atď.

10. Paris Hilton Passport Tokyo:

Jedná sa o veľmi dievčenské parfum Paris Hilton a bola zavedená v roku 2015.

Vzhľad: To je ďalší parfum v kolekcii, ktorá má anime vzhľad a vyzerá ako najvhodnejšie pre mladé dievčatá.

Vôňa: Vôňa tohto parfému bola vykonaná s kombináciou zmrznuté jablko, ylang-ylang, broskyňa, dubového machu, citlivka, santalové drevo, frézie, jazmínu a nektáru.

Takže to boli top 10 parfumov začatej Paris Hilton. Ešte aby niektoré z nich vyskúšať a dajte nám vedieť, ktoré vôňa vám najviac miloval.

load...