Starostlivosť o kožu

9 tipov na pedikúru, ktoré nesmiete zabudnúť

9 tipov na pedikúru, ktoré nesmiete zabudnúť

Milujeme tie dokonale Pedicured nohy.

Zakaždým, keď som si pedikúru urobil, sľubujem, ja to robiť častejšie. Tiež som sľúbiť, že mať dobrú starostlivosť o mojej čerstvo Pedicured nohy. Bohužiaľ sa mi to nepodarí v oboch, po celú dobu, zakaždým!

Ísť do salónu pre pedikúru každých sedem až desať dní iste môže byť veľmi efektívna. Ale to môže byť dopadať byť ešte drahšie. Bez ohľadu na to, ako tvrdo tlačiť sami, budete myslieť dvakrát alebo viac ako míňať toľko peňazí na vlastné nohy. Takže najlepšou možnosťou je urobiť si vlastný pedikúru doma. Súhlasím s tým, že druh výsledku dostaneme od kúpeľného pedikúru je ťažké dosiahnuť doma. Ale opäť, je to preto, že sledujeme tradičný spôsob pedikúra doma. Často zabúdame, alebo zanedbanie použitie tipy a triky, ktoré profesionáli robiť.

load...

Tu sú niektoré z najlepších domáce pedikúra tipov pre vás sledovať.

Poznámka: Postupujte podľa nasledujúcich tipov, pedikúru pravidelne, aby sa dosiahlo najlepšie výsledky.

1. Vždy vyskúšať a používať krémovú pemza drhnúť. Môžete si tiež vybrať z ochutených kroviny na trhu k dispozícii. Ja osobne odporúčam mäty kroviny vysoko.

2. Kým hydratačný svoje kožičku, vždy použiť krém alebo krém, ktorý obsahuje citrón. To pomáha správne čistiť a pridať lesk na koži.

3. Pre dokonalú svieži a čistý vzhľad:

  • Sedieť a máčať si nohy v teplej vode ako prvý.
  • Nezabudnite sa pridať citrónovú šťavu, soľ alebo kúpeľové soli a esenciálnych olejov k nemu.
  • Namočiť nohy po dobu 15 minút.
  • Potom čistou teplou vodou a vyčistiť vaše nohy pomocou tohto po dobu asi 30 sekúnd.
  • Teraz spustite pravidelné exfoliačný procedúry.
  • Dokonca aj exotické kamene a kvety môžu byť pridané do tejto vody pre lepšie odbúranie stresu a výsledky.

4. Ak máte niekoho o pomoc, povedz im, aby vám príjemné masáže, než vy konečný krok pranie a sušenie nohy.

load...

5. Vždy osušte mäkkým uterákom.

6. Po inštalácii na nechty lak, namočiť nechty v ľadovej vode, čo pomôže v prevencii nechtov farby z rozmazaniu a tiež pomôcť pri sušení rýchlejšie.

7. Pred uvedením lak, skúste utrieť svoje nechty s odstraňovače, pretože klince musia byť úplne suché.

8. Môžete použiť olivový olej namiesto kožičky olej.

9. Bavte sa, čítať knihu, odpočívať alebo len počúvať hudbu a zároveň dáva svoje vlastné pedikúru. To pomáha pri hýčkanie vaše nohy v oveľa lepším spôsobom. Nebuďte príliš tvrdý na svoje nohy. Choď jemný a ochotný na ne.

Tieto pedikúra tipy sú veľmi jednoduché, ale väčšinou ľudia zabúdajú nich, pričom sa sami pedikúru. Pre prvý časovača, že je dôležité, aby držať ruky veľmi ľahká pri rezaní a strihaní nechtov. Dôvodom je, že akonáhle sa nechty sú namočené vo vode po niekoľkých minútach sa stanú veľmi mäkký. Ak nechcete používať svetelné ruky, môžete si ublížiť svoje krásne prsty taky. Vždy pamätajte, hlavné a základné mantra dať pedikúra je, aby sa vaše nohy vyzerať krásna a zdravá. Takže sa snažia hýčkať vaše nohy s láskou a dať im dobrý masáž.

Dúfam, že sa tieto pedikúra tipy ochotný. Ak máte viac tipov na to, ako to urobiť pedikúru doma, prosím, zdieľať s nami. Povedzte nám, ako si tieto tipy prišiel vhod pre vás. Už ste vyskúšali pedikúru doma skôr? Ak máte nejaký osobitný postup pre pedikúru doma, povedzte nám o tom tým, že opustí svoj komentár nižšie.

load...