Starostlivosť o kožu

Najlepšie umývanie tváre Himaláje k dispozícii

Najlepšie umývanie tváre Himaláje k dispozícii

Himalaya je známa kozmetická značka, veľmi populárny pre svoje rastlinných produktov. Ich tvár umývanie sa skladá zo všetkých prírodných surovín a sú 100% mydlo zadarmo. Sú vhodné pre všetky typy pleti a sú ideálnym riešením pre rôzne kožné problémy.

Pozrite sa na hornej 7 Himalaya Face Wash rozsah

1. Himalaya herbára Neem na tvár:

Jedná sa o mydlo bez tvár umyť, ktorý je vhodný pre každý typ pleti. Jemne odstraňuje nečistoty, mastnotu a nečistoty a zabraňuje pupienky tvorí tvár. Premývacia plocha je obohatený aktívnymi neem extrakty, ktoré je známe pre svoje antibakteriálne vlastnosti, a tým bojuje z baktérie akné-pôsobiť. To tiež obsahuje kurkumu, ktorá kontroluje akné a vyrážky a dodáva prirodzený lesk vašej pleti. To je svetlo zelená tvár umývanie, s príjemnou vôňou a gélu, ako je konzistencia.

load...

2. Himalaya herbára olej Ovládacie Lemon na tvár:

Táto Himalaya tvár umyť je obohatený o prírodných surovín, ako je citrón, ktoré adstringentné a chladiace činidlo, znižujúcim tón pleti a znižuje výskyt tmavých škvŕn a pigmentácie. To tiež obsahuje med, ktorý má hydratačné a prírodné hlboké čistiace vlastnosti. Vzhľadom k tomu, face wash neobsahuje mydlo, to neznamená, že vaša pleť cítiť v suchu a pretiahol sa. Obsahuje malé modré mikro-guľôčky, ktoré sú ideálne pre jemne čistenie tváre. Umývanie tváre je gél, ako je konzistencia a je ideálny pre všetky typy pleti.

3. Himalaya herbára Clarifying Férovosť Face Wash:

Túžite po tom obraz perfektný sálavé, žiariace a svetlou pleťou? Saffron dáva požadovaný žiariace pleť, pretože je dobre známy pre jeho zosvetlenie kože a pleť zlepšenie vlastností. Premývacia tváre obsahuje šafran a mätu ako účinné látky, ktoré tiež poskytuje chladenie a upokojujúci účinok na tvári. To tiež obsahuje prírodné výťažky, ako sú granátové jablko, ktorá vyživuje pokožku a uhorky, ktorý poskytuje osviežujúci účinok. Je vhodný pre všetky typy pleti.

load...

4. Himalaya Gentle Daily Exfoliating Face Wash:

Jedná sa o ideálny tvár umyť, ktorý v sebe spája jemný peeling, hĺbkové čistenie a hydratáciu pre každodennú starostlivosť o pleť. Má kombinácia rastlinných zložiek, napríklad červenou šošovicou, ktorá pomáha pri posilňovaní pleť a marhuľovej granule pleti, ktorá pomáha v odlupovanie z odumretých kožných buniek. Obsahuje tiež Neem a citróna extrakty, ktoré hlboko čistia a znižuje nadmerné produkciu kožného mazu v tvári. Mikro-guľôčky účinne zlepšuje proces exfoliácia a čistenia.

5. Himalaya Jemný krém na tvár:

Suchej pleti krásky majú vždy dilemu o výbere správneho umývanie tváre, pretože väčšina z tváre umýva sú určené pre mastnú pleť. Himaláje jemný tvár umyť krém je tak akurát pre ľudí so suchú kožu, ako je obohatený o mede, uhorkou a aloe vera, známy pre svoje hydratačné vlastnosti. Poskytuje chladivý účinok na koži, ktoré osviežuje a hydratuje pokožku. To Himaláje face wash pre suchú typ pleti je zadarmo úplne mydlo a má príjemnú vôňu.

6. Himalaya Clarina Anti-akné Wash Face:

Táto plocha umývanie je vhodný pre acne- ľahu a mastnú pleť. Premývacia plocha má protizápalové, anti-bakteriálne a antioxidačné vlastnosti, ktoré pomáhajú bojových z akné a pupienok spôsobujú baktérie. Obsahuje aloe vera, Neem a kurkuma extraktov, ktoré sú známe pre ich anti-bakteriálne, anti-hubové a anti-septickej vlastnosti. Premývacia plocha má tiež kyselinu salicylovú ako účinnú zložku, a preto je Himalaya tvár umyť pre akné je dobre známe, že sú veľmi účinné.

7. Himalaya Oil Balancing Face Wash:

Ak máte prebytočný olej a maz na tvár, potom má tendenciu priťahovať znečistenia a prach, čo zase blokovať vaše kožné póry. To vedie k akné, break-out a čierne bodky. Ak sa chcete zbaviť mastnú kožných problémov, skúste olejový vyrovnávacej umývanie tváre, ktorý je obohatený o Citrón, zvieravý a chladivom a medu, ktoré hlboko čistí a účinne hydratuje tvár v priebehu celého dňa. Má bez mydla vzorec, ktorý nezanecháva pokožku suchú a pretiahol sa. To Himaláje face wash pre mastnú pleť je tak dokonalé, ako umyť tvár pre mastnú pleť môže prípadne dostať!

Dúfam, že sa vám to páčilo článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...