Starostlivosť o kožu

21 tipov a trikov pre krásne nechty

21 tipov a trikov pre krásne nechty

Každý, kto má rád má krásne nechty a ruky. Tvar klinca, to je sila, a je to pohľad odráža vašu osobnosť a to spôsobom a ukazuje, ako hygienické a self-starostlivosť ste. Bohužiaľ, naše ruky prichádzajú do styku s mnohých vecí, ktoré mar krásu našich nechtov. V záujme zachovania krásu vašich rukách, je potrebné dodržiavať určitý starostlivosti rutinu podľa potreby.

Počujeme a čítal veľa o tom, ako robiť manikúru a pedikúru a rôzne iné techniky na udržanie krásne nechty, dnes dovoľte mi povedať niečo viac do hĺbky o tom, ako získať krásne nechty, ktoré sú tiež silné. Tu je niekoľko tipov a trikov, ako udržať svoje nechty a ruky vždy krásne.

Kozmetické tipy na nechty: Daily Care

 1. Urob si svoj nechty vydržia dlhšie pomocou octu. Áno! Len sa ocot na vatové tampóny a prejdite ho na svoje neleštená nechty a potom aplikovať lak na nechty. Týmto spôsobom bude vaše nechty zostať dlhšie na vašich nechtoch.
 1. Aby sa zabránilo krehké nechty, dať im soľné kúpele.
 • Pridajte štyri polievkové lyžice morskej soli (obyčajná soľ, ktoré sme pridali do našej potravy) v jednom litri vody a namočte po dobu 15 minút.
 • Potom osušte ruky a aplikovať kožičky zmäkčovač na nechty
 1. Ak vaše nechty sú stále žlté, dať im harmančekový kúpele. To je veľmi užitočné.
 • Pridajte niekoľko lyžíc suchého harmančekového kvetu (môžete získať tieto z obchodov, ktoré akciové aróma výrobky) na dve šálky vody a variť ju po dobu 20 minút a potom sa ponorte nechty do neho po dobu 15 - 20 minút.
 • Urob to trikrát týždenne a kombinovať ich s citrónovou šťavou háčikmi pre lepšie výsledky.
 1. Pre leštenie nechty, použitie ružovú vodu v kombinácii s glycerínom a peroxidu vodíka. Zmiešajte 40 ml ružovej vody 10 gramov glycerínu a 50 ml 3% peroxidu vodíka, a trieť ho na nechty s použitím vatový tampón zaliaty s touto zmesou.
 1. Ak chcete, aby vaše ruky hodvábne jemná, používať jojobový olej, a môžete použiť aloe extrakt liečiť praskliny, ktoré môžete získať v zimnom období okolo svojej kožtičky.
 1. Nechty sú 10-krát viac pórovitý ako kožného povrchu nášho tela, a preto náchylnejšie k rozbitiu. Takže zakaždým, keď použiť mydlo alebo vodu vo svojich rukách, a ak vaše nechty sú veľmi mäkké a krehké, je najlepšie použiť nejaký krém na ruky na nechty taky, takže zostávajú tvrdé a silné.
 1. Ak chcete, rýchly rast nechtov, použite želatínu. Želatína pomáha pri zvyšovaní rastu nechtov. Môžete tiež použiť základný náter s želatínu ako svoje hlavné zložky pod nechty.
 1. Sú vaše nechty rozštiepeniu? To by mohlo byť z dôvodu nedostatku vápnika. K tomu môžete pridať vápnik bohaté potraviny vo vašej strave. Môžete tiež variť vajcia a využiť ich shell prášok (3gm) denne na raňajky zmiešaním s mliekom alebo tvarohom.
 1. Pre správnu starostlivosť o kutikuly, nezabudnite použiť kožtičky oleja denne. Dvakrát použiť tento olej denne získať zdravé nechtovej kožičky a krásne nechty. Kožičky olej alebo krém špeciálne vyvinutý, aby nechty kožtičky zdravé je dobrá investícia.
 1. Použite klinec posilňovač kondicionéry s CF vzorcov Hydratačný Creme Masque ako kondicionér. Sú báječné udržať nechty zdravé a silné.
 1. Súbor svoje nechty len v jednom smere. Použite 240 zrnitosti filer, ak chcete podať svoje nechty a nepoužívajte kovové filers, pretože sú škodlivé pre vaše nails.Do nezabudnite vyleštite, opäť nie sú buff moc, ak vaše nechty sú mäkké.
 1. Nosenie nechty, ktoré majú ostré hrany, ktoré sú náchylnejšie k rozbitiu. Je to najlepšie rast nechtov rýchlejší asi 3 - 8ths a nechať si ich obdĺžnikový so zaoblenými hranami tak, aby zostali ďalej a nie zlomiť.
 1. Odstraňovač, ktorý používate na odstránenie vaše nechty farby môžu zohrávať významnú úlohu pri vytváraní alebo lámanie nechtov, teda povedať, že by ste mali používať odstraňovače populárnych značiek a investovať do nich vám pomôže ušetriť vaše nechty pred poškodením. Pred nákupom akejkoľvek odstraňovač čítať etikety a vždy používať acetón-voľné formula založené odlakovača. Pretože je veľmi drsné na nechty, acetón vysychá na nechty a tým aj škody jeho povrchu.

load...

 1. Ak máte vo zvyku zapojiť sa do varenia, upratovanie, a také veci, nezabudnite nosiť rukavice. Tie vám ušetrí od drsné mydla chemikáliami a znovu a znovu použiť vody.

Kozmetické tipy na nechty: Manikúra starostlivosti

Dodržiavaním dobrej starostlivosti nechtov rutina, môžete získať krásne nechty a ruky. Ale krásu vašich nechtov nie je len závisí na klinec, ale aj na nechty na nechty a ako sa postarať o to. Takže tu je niekoľko tipov na rovnakú

15. Žiadne bubliny vo vašom Nail Polish

Bubliny vyzerajú škaredo v laku na nechty, tak aby sa predišlo ich netrepte svoj lak na nechty fľašu. Namiesto toho, roll to medzi svojimi oboma dlaňami a potom aplikovať ju na svoje nechty.

load...

16. Použiť Basecoat

Nikdy nezabudnem, ako začať svoj manikúru použitím základovej. Podkladový lak chráni vaše nechty pred sfarbením a vzdáva im potrebnými zložkami. Vyberte si Basecoat podľa Vašej požiadavky.

17. Naneste lak na nechty v tenkých vrstvách

Nikdy naneste lak na nechty v silných vrstvách. Naneste lesk v dvoch tenkých vrstvách. To bude vaše nechty sušiť rýchlejšie s menším počtom šmuhy a tiež zabraňuje štiepkovanie. Ako silnejší vrstvy trvať veľa času pri sušení a tiež čip rýchlo.

18. Vyhnite sa Chipping

Aby sa zabránilo sekanie rýchlejšie, prvé opatrenie uplatniť svoje nechty farbu v tenkých vrstvách, ako je popísané vyššie. Druhým opatrením je maľovať na horný okraj svojho hrotu a tiež maľovať trochu na spodnej strane špičky. Týmto spôsobom vaše nechty nie je čip a môžete si vychutnať svoju manikúru po dlhšiu dobu.

Extra odbiť kutikuly 19. Čisté

Tento krok je veľmi potrebné mať k dispozícii čisté a krásne manikúra. Čistiť kožičku ponorením Q-tip, alebo plochý štetec na nechty do odlakovača. Tiež, ak ste rozmazanie svoj lesk, alebo urobíte chybu ponoriť Q-tip, alebo štetec do odstraňovače a pozmeniť chybu. To je tiež veľmi užitočné v prípade, že čip klinec a nemajú dostatok času, aby maľovať nechty znovu, pretože to stačí použiť svoju kefku namočený v odstraňovač zotrieť farbu nechtov od špičiek a prekresliť je.

20. Dať nejaký čas, aby si osušte Manikúra

Dať aspoň jednu hodinu do nového manikúru úplne vyschnúť. Tiež nepoužívajte suché teplo, ako fúkaním vlasov na suché nechty.

21. Použiť Top Coat

Ak chcete, aby vaše manikúra vyzerať lesklejšie a profesionálne, využiť vysoký lesk rýchloschnúci vrchný náter. Vrchný náter nielen dáva lesk nechty, ale tiež zabraňuje chipping a farba fade teda dlhá životnosť vášho nail art. Ak chcete, matný povrch, použite matné vrchné nátery. Keď sa vaše nechty sú dostatočne suché na dotyk, platí kožičky olej a bude ďalej nedošlo k rozmazaniu a hydratujú svoje kožičku.

Tiež majte na pamäti, že čo sa deje v znázorňuje out, teda povedať, strava hrá veľmi dôležitú úlohu pri majúce dobré nechty. Takže, ak vaše nechty sú trochu krehké a ľahko sa lámu potom to môže byť preto, že vám chýbajú niektoré alebo väčšinu dôležitých prvkov potrebných majú byť zahrnuté do svojho jedálnička, aby vaše nechty zdravé. Mali by ste mať jedlo, ktoré má dobrý obsah biotínu (zlepšuje pevnosť nechtov), ​​zinok, horčík (esenciálne k rôznym funkciám syntézy bunkovej), vápnik (veľký na nechty, rovnako ako kosti), žehlička, a tiež piť veľa vody, aby sa toxíny z vášho systému.

Na záver by som rád povedal "Všetko najlepšie k obrazu" a postupujte podľa nasledujúcich tipov pre krásne nechty.

Už otázky o tom, ako mať krásne nechty? Napíšte nám komentár!

load...