Starostlivosť o kožu

Najlepšie balzamy na pery EOS - naše top 10

Najlepšie balzamy na pery EOS - naše top 10

Čo robí pre perfektné pút je trocha odtieň na pery. Balzam na pery, alebo balzam na pery je voskovitá látka aplikovaná na upokojenie popraskané a suché pery, poskytuje ochranu a pridať trochu farby na pery, bez, že lepkavý pocit zažil na použitie lesk na pery. Oni boli najprv predstavený v roku 1880 Charles Browne Fleet, ktorý je tiež známy pre tvorbu chápete palice.

Vývoj hladkých balzamy na pery, lepšie známy ako EOS balzamy na pery vzal svet útokom so svojím inovatívnym rozsahom balzam na pery. Jeho originálny, jedinečný a rozkošný gule prípad balenie v žiarivých farbách, k dispozícii úžasné chute a hlboký hydratačný účinok na perách robil to okamžitý obľúbená po celom svete. Tento cenovo dostupný balzam na pery vyživuje a hydratuje pery s prírodnými a organických zložiek, ako je bambucké maslo, jojobový olej atď

Pery stráca vlhkosť a dostať dehydrované v dôsledku vystavenia suchého vzduchu a nízkych teplotách. Obsah okluzívny materiál a vitamín E v tomto balzame pomáha hydratáciu pery utesnením v vlhkosti v nich, vyživuje pokožku a chráni proti nepriaznivým vonkajším podmienkam. Tieto balzamy na pery sú preto ideálne kozmetický, aby vyhovoval bežné hydratačné potreby pier, zatiaľ čo farbivá, ochucovadlá, opaľovacie krémy a rôzne lieky poskytujú ďalšie výhody na pery, čo je vyzerať zdravo, lesklé a hladké.

load...

Jediným problémom pripisovaná týmto eos balzamy na pery, sú ťažkosti pri preprave v dôsledku ich okrúhleho prípade balenia, ktorá je známa tiež ako unikátne predajné vlastnosť tohto balzam na pery. Udržať túto otázku na pamäti, EOS predáva svoje balzamy na pery vo forme tyčiniek taky.

EOS balzamy

EOS balzamy na pery sú k dispozícii v širokej škále chutí, ktoré zahŕňajú:

1. EOS Čučoriedka Acai:

Kryté v modrej farby prípadu a osviežujúci čučoriedkové a Acai vôňa, tento EOS balzam na pery vyživuje pery s antioxidantmi a organických zložiek prítomných v ňom.

load...

2. EOS Granátové jablko Malina:

Jedná sa o karmínovo sfarbené mierna vôňa balzam na pery, ktorý pomáha liečiť suché a podvyživené pery s prírodnými extraktmi prítomných v ňom.

3. EOS Summer Fruit:

Zmes exotických ovocných príchutí, ako sú jahody, čučoriedky a broskýň, to červeno-režijné balzam na pery je balená s hydratačnými prvkami pre liečbu suchosti pier.

4. EOS Honeysuckle Honeydew:

Táto svetlo zelená guľa v tvare balzam na pery vonia čerstvé medovice a pomáha oživiť, uhladenie a zjemňujú pery.

5. EOS Sladké Mint:

Mincovňa s príchuťou osviežujúci zmäkčovadlo, dostupné v modrej farebné gule v tvare balenia je, že to pomôže liečiť popraskané pery dobroty prírodných extraktov a esenciálnych olejov prítomných v tejto masti.

6. EOS Vanilla Bean:

Ret masť s nebeskej vanilkovou príchuťou a roztomilý bielo sfarbené balenia je nielen upokojujúce pre oči, ale pery rovnako. Tento balzam na pery hydratuje a zvláčňuje pery tak, aby boli hladké a zdravé.

7. EOS jahodový sorbet:

Tento nádherný a ženský, jahodovou príchuťou ružovej, vajcovitého tvaru balzam na pery pomáha liečiť popraskané a popraskané pery s ľahkosťou.

8. EOS Medicated Tangerine:

Ide o medikovanej mandarínky alebo oranžovo-ochutené balzam na pery, ktorý obsahuje dokonalú zmes vitamínov, minerálov, antioxidantov a prírodných ovocných extraktov, ktoré pomáhajú pri liečbe sucha šupinatosť, vredy a iné problémy pery súvisiace efektívne na to, aby s úsmevom šťastný pery.

9. EOS Lemon Drop SPF 15:

S jeho sviežou citrónovou chuťou a SPF 15 chráni slnkom vzorec tejto žlto sfarbenej guľa je práve to, čo je potrebné pre liečbu citlivé pery, hlboko hydratačný je zároveň ich chráni pred škodlivým UV žiarením, aby sa zabránilo pigmentáciu a stmavnutie.

10. EOS mučenky:

Táto vášeň s ovocnou príchuťou, fialová gule na pery masť bola súčasťou limitovanej edície Spring 2017 Collection of EOS balzamy na pery a je ideálny regeneračný zvláčňujúce za to, že požadované zdravé pery.

Dúfam, že sa vám to páčilo článok a spoznal tieto EOS organické balzamy na pery. Ešte nechajte nám svoj názor nižšie.

load...