Starostlivosť o kožu

Najlepšie Lakme opaľovacie prípravky - naša špička 10

Najlepšie Lakme opaľovacie prípravky - naša špička 10

Väčšina z nás sú príliš leniví na to aplikovať ochranu proti slnečnému žiareniu, zatiaľ čo opúšťať svoje domovy, že jo? Ale potom ľutujeme okamih, kedy sa pozrieme na pehy, ktoré sa objavujú na tvári po niekedy. Preto sa uistite, že ste nikdy odísť z domu bez toho, aby na sebe opaľovací krém na tvár. Opaľovací krém vám pomôže vyzerať mladšie a tiež chráni pred rakovinou kože.

Každý dobrý opaľovací krém:

  1. Musí obsahovať hydratačné vlastnosti
  2. By mali mať SPF viac ako 30
  3. By mala byť bez oleja.

Lakmat má nejaké úžasné produkty v ich dosahu ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré budeme diskutovať dnes. Dúfam, že to pomôže nájsť opaľovací krém, ktorý sa najlepšie hodí pre vašu pokožku.

load...

Top 10 Lakmat ochranu proti slnečnému žiareniu:

1. Lakmat Sun Expert Férovosť UV krém SPF 24 PA ++:

Kúpiť Lakmat Sun Expert Férovosť UV Lotion SPF 24 Pre ₹ 380.00 @ www.amazon.in/-lakme-sun-expert-fairness-uv-lotion-spf - 24

Lakmat Sun Expert Férovosť UV krém s SPF 24 a PA ++ ochrany môže byť užitočné pre všetky typy pleti. To pomáha chrániť pokožku pred slnečným žiarením a chráni pred škodlivým UV žiarením. Túto ochranu proti slnečnému žiareniu môže cítiť svetlo na koži, ale zaberie nejaký čas, aby sa vstrebáva. Je tiež dermatológ testovaný.

load...

To Lakmat Sun Expert Férovosť UV krém SPF 24 PA ++ je doporučený predovšetkým pre normálnu alebo suchú pleť.

2. Lakmat Sun Expert Férovosť Opaľovací krém (Uhorka Lemongrass) SPF24 PA ++:

Lakmat Sun Expert Férovosť Opaľovací krém s SPF 24 PA ++ obsahuje uhorka a citrónová tráva extrakty, ktorý poskytuje chladiaci účinok pri aplikácii. Vôňa je pretrvávajúce citrusy ten, ktorý je osviežujúci v lete. To dostane ľahko vstrebáva do pokožky počas niekoľkých sekúnd. To tiež nedovolí vaša pleť získať opálenie a ani spôsobuje kožné breakouts. Okrem toho, bude to nenechá žiadnu belavý nádych na tvári ani to, aby pokožka mastná.

To Lakmat Sun Expert Férovosť Opaľovací krém (Uhorka Lemongrass) SPF24 PA ++ je odporúčaný pre všetky typy pleti.

3. Lakmat Sun Expert Anti samozatmívání Opaľovacie:

Tento opaľovací krém trvá minútu alebo dve, aby sa vstrebáva do pokožky. To si vyžaduje reapplication každé 3 až 4 hodiny. Rúrka balenie tenký vyzerá veľmi roztomilý a atraktívne. Trubica trvá asi mesiac a malé množstvo je postačujúce pre aplikáciu. Má anti-tmavnutie na koži, ale nie je určený pre mastnú pleť, ako to môže nechať pleť mastnú, mastnú a tiež spôsobiť akné.

To Lakmat Sun Expert Anti-Darkening Krém sa odporúča opaľovací krém pre suchú pleť.

4. Lakmat Sun Expert Uhorka & Lemon Grass Férovosť opaľovací krém s SPF 30 PA ++:

Kúpiť Lakmat Sun Expert uhorka a citrónová tráva fairness opaľovací krém s SPF 30 @ www.amazon.in/-lakme-sun-expert-cucumber-&-lemon-grass-fairness-sunscreen-with-spf - 30

Lakmat Sun Expert Uhorka & Lemon Grass Férovosť Opaľovací krém s SPF30 PA ++ je určený pre ochranu pred UV žiarením a zároveň hydratuje pokožku. To môže blokovať až 97% UVA žiarenia a predchádzať problémom, ako sú slnečné popáleniny, tmavé škvrny, predčasné starnutie a stmavnutie kože. Obsahuje dobrotu uhoriek a citrónovou trávou extraktov. To sa ľahko vstrebáva a pomáha odľahčiť kožu, takže je ľahšia pri pravidelnom používaní. Tento produkt je hypoalergénny a dermatologicky testované.

Avšak, tento opaľovací krém je veľmi silná a je trochu ťažké zmiešať na suchú pokožku. To tiež ponecháva belavý obsadenie na tvári. Má jemnú a príjemnú vôňu.

To Lakmat Sun Expert Uhorka & Lemon Grass Férovosť opaľovací krém s SPF 30 PA ++ je predovšetkým odporúčaný pre normálnu až suchú pleť, ale vyhnúť, ak máte mastnú pleť.

5. Lakmat Sun Expert Uhorka Lemongrass SPF 50 PA +++ ochranu proti slnečnému žiareniu:

Kúpiť Lakmat Sun Expert Uhorka lemongrass SPF 50 Pre ₹ 1,424.00 @ www.amazon.in/-lakme-sun-expert-cucumber-lemongrass-spf - 50

Lakmat Sun Expert Uhorka Lemongrass SPF 50 PA +++ ochranu proti slnečnému žiareniu má krémovú k prachovým textúrou, ktorá nezanecháva pleť mastnú alebo mastná. To pomáha chrániť pokožku pred spáleniny od slnka a červenými škvrnami. Dostane sa rýchlo vstrebáva bez toho aby vzhľad pleti mastný alebo spotený. Má veľmi príjemnú vôňu citrusy.

To Lakmat Sun Expert Uhorka Lemongrass SPF 50 PA +++ Krém je určený pre normálnu až suchú pleť.

6. Lakmat Sun Expert De-Tan Po Sun Face Wash:

Kúpiť Lakmat Sun Expert De-Tan Po Sun Face Wash Pre ₹ @ www.amazon.in/-lakme-sun-expert-de-tan-after-sun-face-wash

Je špeciálne formulovaný s UV filtrami a anti-tan, pokožku upokojujúce zložky. Pomáha hlboké čistí a upokojuje podráždenia kože po pobyte na slnku. Obsahuje dobrotu uhoriek a citrónovou trávou extraktov. Tento výrobok od Lakmat zanechá vašu pokožku jemnú, sviežu a čisté. Cute žltá trúbka obal je veľmi atraktívny. Vonia citrusy a osviežujúce počas leta. To dáva pocit chladu a pení veľmi dobre. Tiež nespôsobuje akné, ani to bude robiť vaša pleť mastná alebo suchá.

To Lakmat Sun Expert De-Tan Po Sun Face Wash je doporučené predovšetkým pre normálnu pleť.

7. Lakmat Sun Expert Spravodlivosť + UV krém SPF 50 PA +++ pre normálnu až suchú pleť:

To Lakmat opaľovací krém je tenší, ľahší a poskytuje lepšiu ochranu pred slnečným žiarením. Má atraktívne a pohodlné balenie. To dáva čistý a svieži vzhľad pokožky pri použití a má jemnú osviežujúcu uhorka vôňu. Lakmat Sun Expert Sun Screen SPF 50 PA +++ má vysoký SPF a to neznamená, že mastná pleť sa objaví lesklé. Je to dokonca pomáha hydratujú veľmi suchú pokožku.

To Lakmat Sun Expert Spravodlivosť + UV krém SPF 50 PA +++ je vhodný pre normálnu až suchú pleť.

8. Lakmat Sun Expert Skin Lightening + De-Tan Po Sun Gel:

Kúpiť Lakmat Sun Expert zosvetlenie pokožky @ www.amazon.in/-lakme-sun-expert-skin-lightening

Jedná sa o ľahký a chladenie hydratačný gél, ktorý vám pomôže zbaviť sa poškodenie kože spôsobené drsnými slnečnými lúčmi. Pomáha zosvetliť opálenie, a to aj mimo tón pleti a opravovať chyby. Je naplnený uhoriek a citrónovou trávou extrakty, ktoré majú vlastnosti, chladenie. To poskytuje dobrú hydratáciu a robí pleť žiarivejšia. Štruktúra gélu je hladký, ktorý uľahčuje aplikáciu. Má tiež atraktívne citrónovej trávy vôňa. Avšak, mastná pleti krásky môžu vyskytnúť kožné breakouts po použití tohto produktu.

To Lakmat Sun Expert Skin Lightening + De-Tan po opaľovaní Gél je vhodný pre normálnu a suchú pleť.

9. Lakmat Sun Expert Po Sun zosvetlenie pokožky + De-Tan tvárová maska:

Kúpiť Lakmat Sun Expert Po Sun zosvetlenie pokožky @ www.amazon.in/-lakme-sun-expert-after-sun-skin-lightening

Lakmat Sun Expert Po Sun zosvetlenie pokožky + De-Tan celotvárovou maskou pomáha odľahčiť slnečné opálenie a správne slnečné poškodenia tak, aby vám čerstvé, žiariace pleť a dokonca aj tón pleti. Je Kaolín Clay báze maska ​​s uhorkou a citrónovou trávou extraktov a.

Je to krémová maska ​​a má príjemnú vôňu uhoriek, ktorá poskytuje vyhladzujúci účinok na kožu. To nie je ani mastná, ani mastný.

To Lakmat Sun Expert Po Sun Skin Lightening + De-Tan maska ​​je vhodný pre všetky typy pleti.

10. Lakmat Sun Expert Spravodlivosť + UV krém SPF 30 pre mastnú pleť:

Kúpiť Lakmat Sun Expert Spravodlivosť + UV Lotion SPF 30 pre mastnú pleť @ www.amazon.in/-lakme-sun-expert-fairness-+-uv-lotion-spf - 30-for-olejnatý kožné

Lakmat Sun Expert Spravodlivosť + UV krém s SPF 30 PA + je špeciálne vyvinutý pre mastnú pleť, ktorá dáva ľahký pocit a poskytuje ochranu pred UVA a UVB žiarenia, ktorá vám spravodlivé a žiariace pleť.

Obal je atraktívny. To sa ľahko aplikuje a rýchlo vstrebáva, poskytuje intenzívnu hydratáciu. To neupcháva póry a nerobí kože prepotené alebo mastný. Zamilujete si jeho príjemnú vôňu, akonáhle sa otvorí rúrku. Krém nie je ani príliš silný, ani príliš vodnatá.

To Lakmat Sun Expert Spravodlivosť + UV krém SPF 30 je vhodný pre mastnú pleť.

Tak ktorý z týchto produktov Lakmat budete vyzdvihnúť ďalej?

load...