Starostlivosť o kožu

8 jednoduchých spôsobov, ako opraviť nadáciu, ktorá je pre vás veľmi tmavá

8 jednoduchých spôsobov, ako opraviť nadáciu, ktorá je pre vás veľmi tmavá

Náhly plánu vynára. Máte 15 minút, aby sa obliekol. Vaši priatelia sú na vás čaká vonku. Ste vytasiť svoju novú základňu. Ukázalo sa, že ste si kúpili odtieň či dva tmavšie, než je potreba!

To je, keď núdzové tlačidlo zhasne. Vy neviete, čo robiť. Riešením je v skutočnosti pomerne jednoduchý.

Ako zosvetliť tmavé základy, keď v zhone?

Existuje skutočne mnoho spôsobov, ktorými môžete to urobiť. K dispozícii na mieste opravy a tiež opravy, ktoré vám umožní odľahčiť odtieň celej fľaše príliš. A my kategorizovať tieto riešenia v podobným spôsobom, takže môžete použiť rýchlu opravu ihneď a uložiť fľaše po tom, čo sa vrátiť domov!

load...

Prvá poďme sa rýchlych opráv. Po tom všetkom môžete byť prilepené s nesprávnym založením práve teraz!

Quick Fix triky

1. S hydratačné:

Vždy nesieme hydratačný krém s nami. Ženy nikdy neopustí domov bez toho, aby malé prenosné fľaše alebo vaňou vo svojom vaku. To je všetko, čo potrebujete opraviť svoj základ!

load...

Trvať trochu nadácie na zadnej strane ruky a pridajte niekoľko kvapiek hydratačný na to. Mix je dobre. Skontrolujte, či je odtieň je v poriadku. Môžete pridať ďalšie hydratačný v prípade potreby.

Hydratačný zníži pigmentáciu nadácie. Odtieň je teraz ideálny pre vás.

2. Dokončovacie Prášok:

Takmer každý má svetlý odtieň tohto produktu, ktoré používajú pre zvýraznenie ich make-up vzhľad. Ak máte jedno, nepotrebujete nič iné.

Potom, čo ste ste použili základ, stačí použiť prášok koncovka rovnomerne po celej tvári. Tým sa odľahčí sa pigmentáciu nadácie. Ale nezabudnite použiť iba prášok, ktorý používate pre zvýraznenie, nie ten, ktorý ste zrušil pre vytvarovanie alebo bronzovanie!

3. Mokrou špongiou:

Ak použijete prsty splynúť vo svojom základe najmä tekuté základy, bude to vyzerať tmavšie ako pri použití aplikátora alebo štetcom. Keď máte základ, ktorý je tmavší, vyhnúť sa používaniu prstami. Huba je ideálne riešenie!

Pred použitím špongiu, navlhčite to málo. Neukazujú ho pod tečúcou vodou. Hlavnou myšlienkou je, aby mohla byť trochu vlhký, nie premočené. Potom, čo utlmí špongiu, brať veľmi málo nadácie a rozprestrel ju na kožu. Uistite sa, že používate ľahkú ruku. Nechcete, aby základom usadiť do bránkoviska a rozdávať tmavší odtieň niekoľko hodín v rade.

4. Korektor:

Prvé vecí, prvé, to vyžaduje ľahkú ruku a používanie výrobku v menších množstvách.

Naneste korektor Kdekoľvek potrebný a skryť škvrny. Potom sa len veľmi málo produktu a zmiešať ju okolo korektor. Uistite sa, že miešať do trojuholníka namiesto kruhov, ak máte tmavé kruhy pod očami. To je dot základ okolo očí, a potom začne na konci, ak je oko a pohybovať smerom dole k lícu. Týmto spôsobom, ak máte tmavé kruhy pod očami, to nedostane zvýrazní!

Kúsok koláča.

5. Používajte ju striedmo:

Nákup tmavšie základ nie je vždy zlá vec. To vám môže ušetriť náklady na nákup nového korektor.

Teraz všetko, čo musíte urobiť, je používať tento každý deň a po celej tvári. Použite ho na škvrny alebo značiek, ktoré chcete skryť. Rovnako ako by to bola korektor!

6. Ako bronzer:

To môže tiež kopírovať ako bronzer, ak nemáte už jeden.

Aplikovať nadácie prášok na celú tvár a použiť tmavšie základ iba na vašich tvárach a brade, aby bol výraznejší.

Ako zachrániť celú fľašu?

6. S hydratačné:

Jediné, čo musíte urobiť, je pridať nejaký krém na celú fľašu nadácie.

Ale ísť o to starostlivo. Nepoužívajte len výpisom to všetko ho. Odstráňte základ z fľaštičky a preniesť ju do misy. Teraz sa pomaly držať pridanie hydratačné a testovať ho, kým sa nedosiahne správne odtieň. Teraz môžete preniesť obsah späť do fľaše.

7. S ľahším nadácie:

Poviem vám malé tajomstvo. Tesne predtým, ako som dostal túto nadáciu, ktorá je príliš veľká tma, som skončil nákupu nadáciu, ktorá bola príliš ľahké pre mňa! Dobrá, čo sa stalo je, že som teraz majú základ, ktorý je príliš tmavá a príliš ľahké pre mňa.

Ako je to dobré? Vzhľadom k tomu, teraz môžem kombinovať tieto dva v správnom pomere k skončiť s pravou tieňa nadácie! Znovu tu, nie len skládka to všetko dohromady. Vezmite jeden zo základov v miske a pomaly držať pridanie druhého až skončíte s pravou tieňa.

8. Save It For The Summers:

Ak máte pocit, že žiadny z vyššie uvedených metód, potom nezabudnite každý výrobok kúpite má trvanlivosť aspoň jeden rok. A to znamená, že tam bude to prinajmenšom jedného leta, že dorazí pred vypršaním produkt. Spolu s letom prichádza opálenie. Tento základ bude prefekt použiť potom. Takže sa nemusíte hádzať fľaše v zhone. Trpezlivosť sa oplatí!

Trochu trpezlivosti a duchaprítomnosť je všetko, čo potrebujete!

Potom, čo ste sa pokúsili tieto malé kúsky, dajte nám vedieť, ktorý z nich dávate prednosť najviac nižšie v komentároch!

load...