Starostlivosť o kožu

10 Musíte dodržiavať tipy krásy pre Summers

10 Musíte dodržiavať tipy krásy pre Summers

Vo chvíli, keď príde leto, bude mnoho súvisiace kozmetické obavy, že sa plazí v našich mysliach. To je obdobie, ktoré ovplyvňuje naše pleť, vlasy a ďalšie. Preto je veľmi dôležitá a musí venovať osobitnú starostlivosť o seba. Tu sú kozmetické tipy na letnú sezónu.

Summer Beauty tipy

Tu je 10 Kozmetické tipy, ktoré by mali udržať vaše krásne tento rok v lete.

1. Umyte si tvár:

Umyte si tvár aspoň 4-krát denne s jemným čistiacim prostriedkom. Vyhnúť čistiace prostriedky na báze smotany (ak máte veľmi suchú pokožku!), Pretože majú tendenciu opustiť svoje pleti mastný. Použiť peeling na báze gélu aspoň dvakrát týždenne, ako sa zbaviť opálenie a odumretých kožných buniek. Exfoliácii pomôže udržať váš tvár vyzerať hladké a jasné.

load...

2. Oil vaše vlasy:

Olej vám vlasy a nechajte olej vsiaknúť len asi hodinu pred šampónom. Po šampón, uistite sa, že hlboké podmienka vlasy aspoň dvakrát týždenne, aby sa vaše vlasy zdravé a bez nečistôt

3. Hýčkajte si tvár balenia:

Držať domáce balíčkov, pretože sú najlepšie, a to nielen v lete, ale po celý rok! Použite zmes jogurtu, santalového dreva prášku, paradajkovej šťavy a aloe vera gél. Tento mix nielen čistí pokožku, ale tiež pridať žiara na váš tvár.

4. Vyšla:

Uistite sa, že si so sebou nejaké tváre savý papier, aby nasiakli prebytočný olej, opaľovací krém, vlhčené obrúsky a balzam na pery, keď vyjdete von. Naneste balzam na pery často tak, že vaše pery sú hydratované. Uplatňovať ochranu proti slnečnému žiareniu, ak ste vonku a znovu aspoň raz za štyri hodiny, ak vaša práca vyžaduje, aby ste boli vonku.

load...

5. Pridajte žiaru na tvári:

Chcú vyzerať svieža okamžite? Použite tváre streknúť dodať, že okamžité svetlo do očí. Prebytočná streknúť s nejakým pijavým papierom odhaliť hladkú a žiariaca pleť.

6. Byť hydratovaný:

Piť veľa vody, čerstvé džúsy a konzumujú veľa zeleninových šalátov a ovocných šalátov. Konzumovať čerstvé ovocie, džúsy a zeleninu bude jasné vaše telo od toxínov a tiež udržať si hydratovaná. To je najlepšie, aby sa zabránilo olejových, vyprážané a korenené jedlá v lete, pretože budú mať tendenciu hromadiť olej na kožu.

7. Stick do svetlých odtieňov v make-up:

Ak máte radi make-up, potom použiť svetlé odtiene pre vaše oči a pery, čo je letný vzhľad. Vyhnúť tmavé odtiene make up, pretože bude vyzerať veľmi krikľavé v lete.

8. Chráňte svoje oči a vlasy:

Ak sa chystáte byť vonku po dlhú dobu, zabezpečiť, že budete nosiť odtiene chráni oči a šatku alebo klobúk chrániť vaše vlasy, tvár a oči. Nosiť vlasy streknúť skrotiť nedbalou hrivu a vyživujú vlasy okamžite.

9. Don pravý štýl:

Pokiaľ máte dlhé vlasy, vrátiť ho do jednoduchého drdolu alebo udržiavať ju zviazané tak, aby nespadol na zátylku krku. A ak ste pripravení experimentovať, don krátky účes, aby sami ochladiť tento rok v lete.

10. De-tan prirodzene:

Skúste tento domáci bielidlo pre vašu pleť v lete - Zmiešajte trochu tvarohu sa na gram múky (besan). Pridajte šťavu z polovice citróna k nemu a miešať, až sa vytvorí hladká pasta. Naneste na tvár a krk po dobu 15 minút a opláchnite studenou vodou. Zažiť čistú a žiariaca pleť.

Zostať v bezpečí a krásny s týmito jednoduchých tipov krásy tento rok v lete.

load...