Starostlivosť o kožu

Penelope Cruzove tajomstvá krásy

Penelope Cruzove tajomstvá krásy

Sexy posteľ-hlava, dymové oči, bezchybná pleť a výrazné pery stanovené v krásny úsmev - Oscarový talentovanú herečku a Lancôme veľvyslanec Penélope Cruz je každým cólom si paralyzér.

Vyrastať v Madride okolo rodičov kozmetickom salóne, Penélope bol vždy obklopený krásou, ktorá jej pomohla vyvinúť hlbokú vďačnosť ženám za ich silnú, nezávislú a sebavedomú povahu. Z jej dramatických momentov obočie a značkové lesklé vlasy na jej lásky k chlebu, čítajte ďalej pre herečku nahliadnutie na fitness, vôňa, jedlo, dovolenky a štýlovo všetkými náležitosťami.

Penelope Cruz tajomstvo krásy:

1. Ide o Stredomoria spôsob stravovania, ale ide ľahko s ovocím a zeleninou, aby sa zabránilo pocit nadutú. Ona je veriaci vyváženej stravy, ktorá na rozdiel od ovocia a zeleniny, sa skladá z ryže, jogurt, syr, ryby, kuracie mäso, vajcia, orechy, obilniny a cestoviny. Herečka dbá, aby zahŕňala jeden zdroj bielkovín a celá škrobu každom jedle.

load...

2. Cíti najkrajšie, keď dostane masáž vykonáva a odporúča všetkým, aby si jeden občas taky.

3. Dlhý, silný a báječný. Penelope je skoro dokonalý vo všetkých smeroch, ale s týmito silnými tvárou rámovanie obočie, herečka vyzerá božské. Ona tvary obočie s pravidelným Tweezing a je fanúšik espresso je tónované čelo gélu.

load...

4. Clichéas to vyzerá, herečka sa domnieva, že ak milujeme náš život a sú radi, zvnútra, potom je zrejmé, na našej tvári.

5. Penelope si myslí, že prírodná farba vlasov je lichotivé dosť, aby si vzhľad deje. A jej karamel upozorňuje okolo koruny a zostávajúce prírodnú hnedú farbu vlasov jej dáva bomba vzhľad. Stále je zdravé svojimi obvyklými hydratačnými olejoch a klimatizačných masiek

6. Penelope je pevne presvedčený o čistenie tváre neustále; že je veľkým fanúšikom Christine Chin retinol vyhladzovania Fluid.

7. Jej večerné rutina zahŕňa umývanie tváre s vodou a mydlom, použitia pleťové mlieko a exfoliačný jej koži. Ona dokončí svoju rutinu pomocou hydratačnú masku a očné vráskam. Herečka sa stará o jej zdravie a vyhýba sa fajčenia a pitia.

8. Podľa Penelope, Lancôme je najkrajšie červenej, ružovej a hnedej rúžu. Keď sa nepracuje sa väčšinou tendenciu ísť na nahých farby pier alebo svetlo ružové. A obaja Lancôme Color Design Lipcolor v módnej Mauve a L'Absolu Rouge hydratačný rúžu sú jej obľúbené!

9. Lancôme Trésor toaletná voda s rozprašovačom je jej obľúbený parfum. V skutočnosti je nádherný herec preferuje nosiť inú vôňu rôznych postáv ona vykreslí.

10. Pokiaľ ide o jej podpise zmyselný očný make-up, Penelope je presvedčený, že dobré riasenky je jej malé čierne šaty pre oči. Ona odporúča, jeden z našich obľúbených príliš, Lancome Hypnose Doll Eyes Mascara. Podľa herečka, to pomáha ju predĺžiť a načrtnúť riasami a zároveň kompletne transformuje na vyrezával vzhľad.

11. Jej fitness mantra je zamieriť do posilňovne každý deň po dobu najmenej jednej hodiny. A miluje -ich klasického baletu, jogy a pilates.

12. Penelope myslí na jedlo ako jej priateľ, skôr ako jej nepriateľ. Čo tiež znamená, že tvrdiť, že horúci BSK, jej strava je nedostatok soli, cukru a alkoholu. Herečka je veriaci z celozrnnej stravy, ktorý obsahuje komplexné sacharidy, ktoré pomáhajú pri získavaní štíhlejšie telo. Vinnou odpustky sú chlieb s olivovým olejom, cestovín a vyprážané potraviny.

13. Ak chcete tvrdiť, že bez námahy sexy vzhľad a de-stres sama, ohromujúci herečka spí po dobu najmenej šiestich hodín.

No, zostať šťastní a fit, pekný deň!

Zdroj: Popsugar

Tak tu to máte - 13 tajomstvo krásy španielskeho ruže, Penelope Cruz. Dajte nám vedieť, ak máte nejaké návrhy podelíte o svoje komentáre nižšie. Vážime si vašej spätnej väzby.

Image: Shutterstock

load...