Starostlivosť o kožu

Ako urobiť závitovanie obočie doma - DIY s detailnými krokmi a obrázkami

Ako urobiť závitovanie obočie doma - DIY s detailnými krokmi a obrázkami

Dokonalá dvojica obočie hovorí veľa o jeho majiteľovi! Vymedzujú tvár a pridať krásu do neho. Obočie by mala byť vždy upravený, aby sa nezabúdalo tvar tváre, vek a preferencie. Ale s časových možnostiach a hektickej pracovnej doby, len ťažko mať čas ísť do salónu, aby si svoje obočie urobil. Dokonca aj pre tých, ktorí majú čas, nebolo by lepšie, keby ste mohli urobiť obočie doma? Ak si myslíte, že budete potrebovať veľa zručností pre to - zamyslite sa znova, pretože sa trošku praxe, budete ovládať umenie a môže robiť obočie svoje vlastné a ktokoľvek iný v okamihu.

Pred navliekanie obočie, je potrebné určiť, ktoré oko obočie tvar by vám vyhovoval najviac a zistiť to, čo potrebujete vedieť, ktoré tvaru tváre máte. Tvar tváre hrá veľmi dôležitú úlohu pri rozhodovaní, aký typ obočia by vám bude vyhovovať.

Tu je rýchly spôsob, ako zistiť, ako môžete pokračovať s threading obočie:

Tvary obočie threading

Okrúhle tváre:

Pokiaľ máte guľatý tvar tváre, potom obočie threading by mala byť taká, že obočie sú klenuté a sú tak vysoko, ako je to možné. Tento trik bude tvár vyzerať menej plné a dlhšie.

load...

Oválneho tvaru tváre:

Oválny tvar tváre je najviac žiaduce tvar tváre a je tiež výhodné, pretože tento tvar tváre, ktorý môže niesť akúkoľvek štýl s ľahkosťou. Takže nehrozí pre tých, ktorí ju majú. Je lepšie držať obočie stredne silné a udržať oblúk trochu ostrý.

Štvorcový tvar tváre:

Ak ste štvorec tvár tvar, potom máte viac či menej rovnakú šírku na čele, rovnako ako bradu. Takže základným cieľom uplatňovania obočia je to, že je potrebné, aby oblúk vysoká, ale nie je príliš vysoká. Udržiavať mierny priebeh a hrúbku média, aby sa dosiahla čo najlepší vzhľad pre váš tvar tváre.

Long tvaru tváre:

Ak máte dlhý tvár, potom sa budete musieť uvedomiť, že ako tvár už dlho budeme potrebovať, aby to vyzeralo o niečo kratšia. Najlepší spôsob, ako vytvoriť ilúziu kratšie tvár je mať ploché čelo, s miernou klesajúci krivku, alebo môžete len držať najavo rovno. To pomôže pri vytváraní tvár vyzerať kratšie. Ploché čelo bude tvár vyzerať menej dlhý a primeranejšie.

load...

Diamant v tvare tváre:

Ak máte diamant v tvare tváre, potom budete mať na pamäti, že čelo je najširšia časť hlavy. K tomu potrebujeme, aby to vyzeralo menej zrejmý. Vytvorenie tvaru obočia, S ', ktorá má mierne zvýšenie krivku na začiatku. Udržujte arch vysoké, ale nie neprirodzene vysoký.

V tvare srdca tvár:

Osoba s tvare srdca tvár má špicatý bradu, takže hlavným cieľom by malo byť odviesť pozornosť od brady smerom k očiam. Na dosiahnutie tohto rozptýlenie musíme udržať obočie zaoblené. Nie je potreba vytvoriť ostrý oblúk. Nechaj si to ako zaoblené a hladké, ako je to možné vyvážiť špicatú bradu.

Teraz, keď ste sa rozhodli tvar obočia, niekoľko ďalších tipov pre navliekanie doma:

 • Budete lepšie, keď sa zbaviť, že zväčšovacie zrkadlo. Tie by mali iba pomocou bežného zrkadla a zvoliť buď prirodzene osvetlenej miestnosti alebo izbu s jasným svetlom. Použitím dobre osvetlené nastavenia vám pomôže vidieť všetky chĺpky ľahko, bez toho aby ste sklonil k zrkadlu. Po tiež trochu šklbanie to krok späť a skontrolovať výsledky z diaľky. To je veľmi potrebné, pretože to vám zabráni nepreháňam navliekanie. Vy nechcete byť prilepené s nerovným obočie.
 • Pre uľahčenie procesu rezania závitov, mali by ste mať vodítkom pripravený na tvar obočia. Ak chcete tvar obočia odlišne potom použite krémovú ceruzky načrtnúť obočie a označte požadovaný tvar. To je najlepšie použiť biele Kohl ceruzkou alebo čiernou ceruzkou krémovú, ktoré by mali fungovať dobre. To je najlepšie, aby sa zabránilo tie, ktoré majú veľké množstvo vosku.
 • Je lepšie, aby závit potom, čo ste si horúcu sprchou / vaňou. Vlasy zmäknúť a môže byť vytiahnutá von s čo najmenšou mierou bolesti a úsilie. Takže osprchovať a môže tiež urobiť predtým, než idete spať v noci.
 • Ak ste veľmi citliví na bolesť potom zúbky gélu alebo lokálne anestetikum krém by mohol byť riešením. Naneste trochu krému na obočie, niekoľko minút pred začatím navliekanie.
 • Ak máte pocit, bolesti po rezaní závitov alebo oblasť sčervená, potom použite kocku ľadu na upokojenie miesto alebo použiť aloe vera gél.
 • Prach trochu prášku na ploche závitu.

Budete potrebovať nasledujúce tipy navliekanie:

 • Niektoré navliekanie nite. Si môžete kúpiť on-line na Medplusbeauty.com alebo kúpiť od miestneho kozmetického salónu krásy alebo dodávateľa. To je cenovo veľmi rozumne a role 300 metrov nití vás bude stáť okolo 30Rs. Tento valec, ak sú použité jedinú osobu, ktorú bude trvať dlhšie ako jeden rok. Takže je to skvelý spôsob, ako ušetriť peniaze. Kúpiť bavlnené vlákno, ako je hygienický a ľahko sa používa.
 • Hladký ceruzkou označiť alebo určiť tvar. Použiť ľubovoľnú farbu sa vám páči. Napríklad pomocou bielej alebo čiernej / hnedej.
 • Telo prášok a obláčik ju aplikovať.
 • Nožnice
 • Obočie kefa
 • Niektoré hnedá tieň / hnedé obočie krém / prášok vyplniť obočie

Ako obočie Threading 

Krok 1:

Sedieť pred veľkým zrkadlom v pohodlnej pozícii. Miesto by malo byť dobre osvetlené tak, že môžete vidieť vlasy ľahko. Čím viac Pohodlnejšie ste, tým ľahšie sa celý proces bude.

Krok 2:

Urobte si test ceruzky a určenie počiatočného bodu, oblúk a koncový bod svojho obočia pomocou nasledujúceho postupu.

 • Prvý trvať dlhú ceruzku alebo tenkú štetcom a lemujú ju pozdĺž strany nosa. Obočím by mala začať hneď nad slzného kanálika. Bod k miestu pomocou krémová ceruzky a označte ho von.
 •  Teraz vezmite ceruzku / kefu a jedným koncom na strane nosa snažiť, aby uhol 45 stupňov s nosom. Neviditeľná čiara by mala ísť priamo cez žiaka. Na mieste, kde sa ceruzka hity obočie bude najvyššie miesto na obočie a určí tvar oblúka a polohy.
 •  Teraz majte na ceruzku v jednom konci nosa linky a na druhom konci ceruzky pozdĺž vonkajšieho kútika oka. Na mieste, kde bude ceruzka spĺňať obočie bude končiť pozície obočia.

Takže keď máte tri určujúcimi faktormi pripravený, spojiť všetky tri body pomocou ceruzky.

Krok 3:

Vezmite 2ft nite z role. To je dĺžka závitu, ktorú potrebujeme pre tweezing. Držte úlohu v jednej ruke a druhou rukou dvojnásobnej dĺžky vzdialenosti sme sa zmienili skôr a odstrihneme.

Krok 4:

Urobte si malý uzol a upevnite niť, ktorá by mala vyzerať takto.

Neudržujú konca voľná a visiace, v prípade, že je prebytok niti ju rez s nožnicami. Nebojte sa, ako to bude oveľa jednoduchšie, keď ste to urobil niekoľkokrát a potom sa budete musieť veľmi menej času na prípravu.

Krok 5:

DAB niektoré z prášku na obočie pomocou labutienka. Stačí použiť len veľmi málo prášok.

Krok 6:

Teraz vezmite s uzlami stranu reťazca v jednej ruke a na druhej strane v druhej ruke. Udržujte ruky (s uzlom) pri stagnujúcom pozíciu a vietor druhý koniec. Vietor je 10 krát alebo viac a rozvláčny úsek je uprostred je to, čo nám pomôže závit prebytočné vlasy.

Krok 7:

Dajte pozor, aby ste prsty preč z tváre, vziať udýchaný časť závitu a umiestniť ho na oblasti s nežiaduceho ochlpenia. Potom udržať prstov na jednej strane uzatvorený otvoriť prsty na strane druhej. Udýchaný časť sa bude pohybovať a trap vlasy.

Potom sa opačným pohybom otvoriť skôr zatvorené prst a zatvorte druhý odstrániť chĺpky z koreňov. Ľahko vytiahnuť chĺpky proti rastu. Chĺpky vyjde ľahko s týmto hnutím.

Krok 8:

Nechajte to tak, až uvidíte požadovaných výsledkov. Po niekoľkých pokusoch sa pozrieť do zrkadla a niť iba chĺpky, ktoré sú mimo linku ste nakreslili.

Po threading použiť obočie kefu, či vlasy potrebujú orezávanie. V prípade potreby zastrihnúť chĺpky.

Krok 9:

Použiť aloe vera gél / rub kocku ľadu, ak to bolí.

Krok 10:

Teraz odobrať riadky a prášky. Potom vyplňte obočie s nejakým hnedým tieňom / obočie prášku a je hotovo.

Ak máte pocit, že nie ste robiť to správne praxe na vlasy na nohách, lebo je ľahko dosiahnuteľný. Cvičenie robí majstra, ale akonáhle sa dostanete na zdržal jej môžete ľahko urobiť to kedykoľvek.

Dúfam, že tento článok na obočie závitov Methosoma pomôže dosiahnuť správny tvar obočia.

Zdroj obrázku: 1

load...