Starostlivosť o kožu

Najlepšie produkty na starostlivosť o pleť Nivea - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie produkty na starostlivosť o pleť Nivea - naše 10 najlepších výberov

Nivea je popredný medzinárodný značka produktov pre starostlivosť o pleť. Je známy po celom svete pre vývoj najlepšiu kvalitu výrobkov od posledných 130 rokov. Postupom času sa kvalita výrobkov bola rozšírená a vylepšená uspokojiť potreby svojho zákazníka a teda výrobky Nivea už získal obrovskú popularitu. Existuje široká škála produktov, ktoré majú z čoho vyberať. Nižšie je uvedených niekoľko kvalitné výrobky od Nivea, ktoré môžete chcieť vyskúšať.

1. Čistiace Nivea na tvár:

Produkt je určený najmä pre mastnú pleť. Má ryža a citrónovou trávou extrakty, ktoré hydratujú pokožku a udržujú jej kožného mazu rovnováhu. Granule sú mäkké a účinné pri čistení póry, bez toho aby sa koža suchá a šupinatá.

load...

Cena je Rs. 99

Krém 2. Nivea Nourishing Day Care:

Ide o dlhodobý krém, ktorý udržuje pokožku dobre živené po celý deň. To má lipid, nechtík a mandľový olej, ktorý chráni pokožku pred slnečnými lúčmi a neumožňujú, aby prístroj vyschol. Je veľmi ľahký a ponára hlboko do pokožky, udržuje ho živil.

load...

Cena je Rs.210

3. Nivea Výživné Honey maska:

Tento produkt má mandľový olej a med, ktoré vyživujú pokožku. Je vhodný pre tých, ktorí so suchou kožou, ktorá potrebuje rozmaznávanie a upokojujúce. Po použití masky sa môžete cítiť, že vaša pokožka je nasýtený vlhkosťou. Maska je ideálne použiť až trikrát týždenne.

Cena je Rs. 100

4. Nivea Skin Refining Peeling:

Produkt má mikrogranule, ktoré jemne odstraňujú suché, mŕtve vrstvy buniek z kože. Obsahuje panthenol, ktorý stimuluje obnovu pokožky a udržuje prirodzenú rovnováhu pleti. Budete sa cítiť svieži a vaša pokožka získa vnútorné žiar po použití tohto drhnúť.

Cena je Rs. 146

5. Nivea Osviežujúci 2 v 1 Express mlieko a tonerom:

Jeho 2-in - 1 efekt efektívne čistí pokožku a utesňuje otvorené póry. To môže byť použitý na odstránenie najťažšie make up bez poškodenia pokožky a tiež pomáha udržiavať ju vláčnu a vlhké.

Cena je Rs. 170

6. Nivea vlhkosti Mask:

Táto maska ​​má vitamín E a lávové minerály, ktoré vyživujú pokožku zvnútra. To účinne odstraňuje nečistoty, prebytočnú mastnotu a lesk, a robí pleť jasná a svieža. To tiež pomáha udržiavať rovnováhu vlhkosti v pokožke.

Cena je Rs. 245

7. Nivea Q + proti vráskam čistiace mlieko:

Koža, na ktorom make-up je pravidelne aplikuje, má tendenciu strácať svoju žiaru a mladosti čoskoro. Tento čistiaci prostriedok čistí nielen pokožku dôkladne, ale tiež doplní ju živiny stratil, aby sa zabránilo vrásky z objaviť. Ďalšou výhodou je jeho jemnosť, ktorá umožňuje prispôsobiť sa pravidelne používa.

Cena je Rs. 410

8. Nivea Gentle Face Wash:

Určený pre všetky typy pleti, to face wash je populárny pre svoje mimoriadne čistiace schopnosti. Udržuje vlhkosť a pH rovnováhu pokožky a tiež vás udrží svieži po celý deň. To je veľmi šetrná k pokožke a drsný na nečistoty.

Cena je Rs.170

9. Nivea Osviežujúci Toner:

Určený pre pravidelné užívanie, tento toner posilňuje a osviežuje pleť a udržuje rovnováhu vlhkosti príliš. Má vitamíny a Lotus extrakty, ktoré doplniť pokožku a udržujú ju vláčnu po celý deň.

Cena je Rs.149

10. Nivea Matujúci Toner:

Tento toner má provitamín B5 a lesk regulátory, ktoré čistiť pleť a zároveň udržujú svoju vlhkosť neporušené. Je určený pre mastnú pleť, je jemný a vhodný pre každodenné použitie. To udržuje rovnováhu pH pokožky a zabraňuje pupienkov a akné, najbežnejšie problémy, s ktorými sa stretávajú tí s mastnú pleť. Cena je Rs. 380 Toto je len letmý pohľad na niekoľko výrobkov Nivea ponúka. Dúfam, že ste našli to, čo hľadáte. Uistite sa, že dávať pozor na to, čo potrebuje vaša pleť a potom vyberte produkty uvážlivo k udržaniu zdravia pokožky.

load...