Starostlivosť o kožu

5 jednoduchých domácich Scrubs pre suchú pokožku

5 jednoduchých domácich Scrubs pre suchú pokožku

Existuje rad starostlivosti o pleť a kozmetické výrobky na trhu k dispozícii pre suchú pleť, ale s použitím domácu starostlivosť o pleť nemá žiadnu zhodu. Sú bez chemických a konzervačných látok. Predovšetkým sú vyrobené pred vašimi očami sa 100% prírodných produktov, takže môžete veriť tieto produkty. Osobne preferujem používanie domácich produktov pre moju pleť, pretože šetrí peniaze, čas a poskytuje efektívnu výsledok, či to je hydratačný, čistiaci alebo peeling.

Face kroviny hrá veľmi dôležitú úlohu vo vašej krásu režimu. Berie všetky nečistoty z kože a pritom je zdravá, pružná a mladistvo. Aj keď existuje mnoho domáce kroviny pre suchú pleť, budem zdieľať moje top 5 výbery. Tie budú čistiť nielen kožu, ale aj o to postará.

Domáce peeling pre suchú pleť

1. Kávová usadenina Scrub:

Kávová usadenina je dobré oživiť všetky typy pleti. Pracujú veľmi efektívne pre suchú pleť. Jedná sa o najjednoduchšie domáce tvár peeling pre suchú pleť.

load...

Je len potrebné brúsiť niektoré kávové zrná. Môžete tiež použiť zvyšné pozemky z vašej rannú kávu. V 1 polievková lyžica kávy, pridajte 1 polievková lyžica vody. Dobre premiešajte. Túto zmes aplikovať na tvár a kroviny to v kruhovom pohybe. Peeling pre 4 - 6 minút. Opláchnite. Pohladiť vašu tvár suchu. To sa prirodzene olúpať kožu tým, že odstráni odumreté bunky z nej, takže ju svieži a očistený.

2. Čistiaci krém a Sugar Scrub:

Striekajúcej trochu vlažnej vody na vašej tvári. Mäkkou handričkou, jemne drhnúť ju vyschnúť. Vezmite 1 polievková lyžica čistiaceho krému v miske. Pridajte 2 lyžice jemne mletej cukor na neho. Dobre premiešajte vytvoriť drsný pastu. Túto zmes aplikovať na tvár. Drhnúť to v kruhovom pohybe. Skúste pokrýva drobné linky, škvrnami a strany nosa. Vyhnúť sa jeho uplatnenie na vaše oči. Teraz mokré mäkkú žinku s vlažnou vodou. Odstráňte peeling z vašej tváre pomocou žinku. Dokončiť tento drhnutie relácii striekajúcej studenej vody na vašej tvári. Tento peeling pre suchú pleť sa uzavrie póry a osvieži vašu tvár. Vyschnúť kožu mäkkým uterákom.

3. Zelený čaj a med peeling:

Zelený čaj pôsobí ako anti-aging činidlo pre vašu pleť. To pomáha pri znižovaní škvŕn a vrások a tiež opravy jazva tkaniva.

load...

Uvariť hrnček extra-pevnosť sypaný zelený čaj. Zalejeme 1 polievková lyžica na to do misy. Nechajte ho vychladnúť na pár minút. Pridajte 1 lyžicu cukru do neho. Dobre premiešajte. Teraz nalejte 1 polievková lyžica medu k nemu. Dôkladne sa premieša. Med má skvelé antibakteriálne a hydratačné vlastnosti. Použiť túto peeling na tvár. Peeling celej tváre so zameraním na miestach, ktoré sú suché. Odstráňte ho pomocou žinku. Opláchnite tvár studenou vodou.

4. Kokosový olej a Lemon peeling:

Kokosový olej je dobrý vek-old pleť tonikom, zatiaľ čo citrón exfoliáciu a zjemňuje pokožku. Kroviny na báze oleja sa najlepšie hodí pre suchú pleť.

Vezmite ½ šálky kokosového oleja. Ak kokosový olej nie je k dispozícii, môžete použiť olivový olej alebo mandľový olej na svojom mieste, ale použitie je arašidový olej, by malo byť prísne vyvarovať rastlinný olej alebo repkový olej. Pridajte 2 lyžice cukru na neho a dobre premiešajte. Teraz pridajte 1 lyžicu citrónovej šťavy k tejto zmesi. Tým sa zvyšuje čistiace vlastnosti tohto drhnúť. Drhnúť to všetko cez umyté tváre. Umyte si ich od striekajúcej studenej vody na vašej tvári.

5. Mandľový jedlo Scrub:

Hoci mandle jedlo je k dispozícii v každom obchode, môžete si tiež urobiť to u vás doma ľahko. Len sa surové mandle v kuchynskom robote a pulz, kým sa obrátil k jemne mletej mandle jedlo. Teraz v 1 šálke mandľové múky, pridáme ½ šálky mandľový olej alebo olivový olej. Pridajte pár kvapiek éterických olejov. Citrón, levanduľa, ruže a ďalšie éterické oleje, aby to drhnúť luxusnejšie. Teraz drhnúť ju po celej tvári. Umyte studenou vodou a osušte.

Nie sú tieto domáce kroviny jednoducho úžasné? A sú tak jednoduché. Prečo utrácať prachy na tých chemicky ošetrené drhne, keď má človek možnosť využiť také prírodné a efektívne peeling. Čo hovoria?

load...