Starostlivosť o kožu

Egyptské make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Egyptské make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Chcete sa cítiť ako kráľovná Nílu? No, mohol by ste pravdepodobne skúsiť použiť niektoré z Kleopatry dávnych tajomstvo krásy. Stačí sa pozrieť späť do histórie starovekého Egypta a budete rozumieť, ako krásu hrala dôležitú úlohu v posilňovaní moc a postavenie žien.

Kráľovná Kleopatra, posledný faraón v krajine, bol známy po celom svete pre svoju fascinujúce krásou a matoucího odvolanie. Ona bola prvá, kto prišiel s dnešnými poňatie krásy a make-up, ktorý sa šíri po celej krajine, rovnako ako na celom svete. Ak chcete vedieť viac o týchto tajomstvo starých Egypťanov, prejsť zvyšok článku:

Egyptské tajomstvo krásy:

1. Morská soľ bola považovaná za jednu z najobľúbenejších kozmetických zložiek v Egypte. Ženy používajú ho vyzdvihnúť zo slávneho slané jazero, Mŕtveho mora 'a využiť ju ako Revitalizer pleť pre získanie ľahké a svetlú pleť.

load...

2. Aloe vera je ďalšie krásy bylina, ktorá bola veľmi obdivoval Egypťanov. Od starostlivosti o pleť na starostlivosť o vlasy, to sukulentné bylina urobil jeho cestu do každého typu kozmetického režime týchto ľudí.

3. Obaja mlieko a med sú obľúbené výrobky na starostlivosť o pleť egyptských žien. Oni používali k príprave perfektnú zmes týchto dvoch vecí a aplikovať ich na ich tvárach ako celotvárovou maskou alebo po celom tele ako umývanie tela.

4., Natron 'alebo jedlej sódy bol dôležitou súčasťou egyptského peeling. Ženy používajú kombinovať med s ním pre získanie najlepších výsledkov exfoliating.

load...

5. Boli tiež veľmi znepokojený tým, že v rámci opuchy očí a používajú plátky avokáda, ako sa zbaviť toho.

6. Aplikácia oleja na vlasy je jedným z najdôležitejších častí egyptskej krásy režimu. Ľudia milovali použiť mandľový olej, ricínový olej a niekedy aj rozmarín olej pre tankovanie rast vlasov.

7. Maska ​​na vlasy bola tiež veľmi populárny v Egypte. Ženy používajú na úpravu ich vlasy a robiť to silnejšie pomocou bohaté a luxusné zmes extra panenského olivového oleja a kokosovým mliekom.

8. Budete prekvapení, vedieť, že veľký egyptský krásy Cleopatra bol veľmi rád umývanie tela, ktorá bola pripravená zmiešaním mlieko osla s trusom krokodíl!

Egyptské Makeup Secrets:

1. Ženy v starovekom Egypte boli známi upozorniť na svoje oči tým, že obloženie perfektne sulfidu olovnatého, rovnako ako jej nerastné rudy, galenit '.

2. Šafran, drahý korenie získaný z kvetu rastliny Crocus sativus, bol aplikovaný na očných viečok ako prírodné očné tiene.

3. Egypťania objavil vynikajúci spôsob, ako na obočie tmavšie prirodzene. Používali k vypáleniu mandle a aplikovať ich na obočie na tento účel.

4. Červený okr, ktorý je v podstate krajina pigment červenkastého drží hydratovaný oxid železa, bol použitý pre poskytovanie pery krásnu červenú farbu.

5. Egyptskej ženy boli tiež vedomí použitie henny. Bývali farbí vlasy i nechty, s tým, aby im žltkastý červený odtieň.

6. Vlasový styling gél vyrobený z bambuckého masla a kokosového oleja bol populárny v celej krajine a ľudia používali to pre udržanie svojej účesy neporušený dlho.

7. Bolo starí Egypťania, ktorí ako prvý prišiel s pojmom, telesnej cukrenie 'pre odstránenie nežiaduceho ochlpenia. Tento proces bol vo výsledku užitočný vybratí vlasy hneď od korienkov.

Egyptské Fitness tajomstvo:

1. Pravidelná prax kúpanie v rieke Níl bol najväčší fitness tajomstvo starých Egypťanov. Používali zariadiť veľa plaveckých súťaží v priebehu celého roka a dať svoje znalosti v praxi pre udržanie seba fit a silná.

2. Gymnastika, jeden z najslávnejších športov v týchto dňoch, bol vynájdený Egypťanmi. Tieto exkluzívne podlahy cvičenia boli určené pre zlepšenie kondície, posilnenie flexibility, zlepšenie pevnosti a štíhlu postavu. Oni tiež používali cvičiť gymnastiku, čo je viac modernizovanej verzie pravidelných gymnastiky určených pre lepšiu kondíciu.

3. Starí Egypťania tiež rád hral hokej zostať fit, aby kardiovaskulárny systém silnejšie a zvýšiť silu svalových vlákien.

Egyptské Diet Secrets:

1. Obilniny a chleba boli dva najviac základné potraviny v Egypte. Ľudia si zvykli pridávať prísady, ako sú vajcia, mlieko, maslo, med, soľ, korenie, dáta, atď do cesta na chleba s cieľom, aby boli výživnejšie, rovnako ako chutné.

2. Pri starých Egypťanov, zelenina boli potrebné zahrnúť do jedla. Šošovica, fazuľa, hrášok, cícer, atď boli niektorí vegetariáni s vysokým obsahom bielkovín spotrebovaných nimi. Iní zahŕňajú cibuľa, cesnak, pór a egyptskej šalát.

3. Ryby, hydina, mäso, atď. Sú tiež veľmi časté v potrave Egypťanov. Mäso kačica, žeriav, husi, prepelice, kurčaťa, atď bol užil si ich. Hovädzie a bravčové mäso bolo spotrebované príležitostne. Používali variť, pečienka a dochutíme ryby k jedlu, ako a kedy je to žiaduce.

4. Termín bol najviac populárne ovocie našiel v krajine. Ľudia si zvykli konzumovať tieto vo veľkom množstve, pretože obsahujú veľké množstvo bielkovín a cukru. Zo sušených dáta k dátam sladené medom, tam mali rad možností. Niektoré iné ovocie spotrebovanej Egypťanov je hrozno, granátové jablká, melón, egyptskej slivky, broskyne, olivy, vlašské orechy, a tak ďalej.

Chystáš sa sledovať niektoré z týchto egyptských tajomstvo krásy od starovekého Egypta? Dajte nám vedieť.

load...