Starostlivosť o kožu

5 potravín na jedenie a 5 potravín, aby sa zabránilo mastnej pleti

5 potravín na jedenie a 5 potravín, aby sa zabránilo mastnej pleti

Niektorí z nás sú prirodzene obdarení normálne, zdravú kožu, zatiaľ čo niektoré z nich sú bohužiaľ nie. Avšak, nemusíte sa báť, pretože dostať sa prirodzene zdravé, žiariaca pleť nie je príliš ťažká úloha dnes. Dodržiavaním diétny režim vnútorne, môžete pracovať vašu cestu k prirodzene žiariace pleť.

Mastná pleť je veľké sklamanie. Zanecháva lepkavý značka na márnosť. Tento typ pleti je veľmi náchylná k čiernej bodky a akné. Tiež, mastná pleť vylučuje prebytok kožného mazu, ktorý ponecháva tvár pri pohľade mastný a lesklý. No, vďaka našich génoch, mastná pleť sa dedí z generácie na generáciu. Avšak, niektoré z nich sú náchylné k mastnú pleť v dôsledku environmentálnych faktorov, ako je strava a životný štýl. Diétne zmeny sú známe na zlepšenie a liečbe mnohých ochorení kože, a môže vám pomôcť dosiahnuť zdravú, žiariacu pleť.

Jedlo je hlavným faktorom v niečí životný štýl, ktorý môže zlomiť, alebo vaše zdravie. Niektoré potraviny, ktoré jeme môže byť nebezpečné pre kožu. Zoznam potravín, aby sa zabránilo s mastnú pleť je pomerne dlhý. Naopak, mnohé potraviny sú veľmi prospešné pre kožu a môžu pomôcť zbaviť mastnú pleť v žiadnom momente.

load...

Foods jesť pre mastnú pleť:

1. Fiber:

Vlákno absorbuje dôležité živiny a vyplavuje toxíny z tela. Jesť s vysokým obsahom vlákniny potraviny, ako je tmavý chlieb, ovos, kukurica a citrusových plodov zlepšuje štruktúru pleti a dáva vám čisté, zdravé vyzerajúca pleť.

2. Voda:

Tam môcť byť žiadna iná ako voda zázrak. Voda je známe, že je čistiaci prostriedok a vyplavuje všetky toxíny z tela. Piť veľa vody počas celého dňa hydratuje vaše telo a robí vzhľad pokožky a pocit sviežosti. Čistá voda je lepšia ako akýkoľvek iný nápoj.

3. Uhorky:

Je fakt, že uhorka je vyrobená z 95 percent vody. Má vlastnosti antioxidačné a rehydratuje pokožku. Má chladivý účinok na kožu a pomôže dosiahnuť čistú, sviežu vyzerajúce zdravú kožu. Pre najlepší účinok na kožu, skúste jesť surové.

load...

4. Grapefruit:

Grapefruit je bohatá na vlákninu a obsahu vody. To je tiež bohatá na vitamín C, ktorý pomáha pri odplavovanie toxínov z tela. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, jesť grapefruit alebo šťavy bez cukru.

5. Omega 3 mastných kyselín:

Pre zdravú kožu rozhodnúť pre potraviny bohaté na omega-3 mastné kyseliny, ako sú tieto, majú protizápalové vlastnosti. Avokádo, sójové bôby, orechy, tuniak a losos sú bohaté na omega 3 mastných kyselín.

Potraviny, aby nedošlo Pre mastnú pleť:

6. Mliečne výrobky:

To môže pôsobiť ako prekvapujúce fakt pre vás, ale mlieko a mliečne výrobky môžu byť v skutočnosti škodlivé pre vašu pokožku. To môže mať hrozný dopad na mastnú pleť, zhoršenie problémov akné súvisiace a urýchlenie starnutia. Zmiernime pohár mlieka, ktoré boli nútení piť ako dieťa a pozrite sa na "vápnika" obsahu v zelenej listovej zelenine miesto.

7. Pridaný cukor:

Pridanej cukry, ako je med, trstinový cukor, maltóza a kukuričný sirup sa môžu vyvolať hormonálne a cukru v krvi, množstvo, ktoré vedú k produkcii prebytočného oleja, čo mastný vzhľad a vedie k vysokému riziku akné. Pridanej cukry majú vysoký glykemický index a môžu byť škodlivé pre vašu pokožku. Preto obmedzte príjem potravín a nápojov, ktoré používajú pridanej cukry.

8. Fatty Mäso:

Červené a mastná mäsa ako jahňacie, bravčové mäso, šunku a hovädzie mäso sú bohaté na nasýtené tuky. Tieto tuky sú spojené s tukov a cholesterolu, ktoré majú tiež vplyv na kožu. Snažte sa obmedziť alebo znížiť príjem mastných červeného mäsa.

9. Slané Snack:

Každý z nás túži po občerstvenie, ako sú zemiakové lupienky, hranolky, pečené cukrovinky a slané sušienky. Tieto slané občerstvenie sú bohaté na trans-tuky a sodík, ktoré poškodzujú zdravie kože tým, že spôsobí zápal. Vyhnúť slané občerstvenie môže byť prínosom pre vašu pokožku v dlhodobom horizonte.

10. Obohatený Múka:

Obohatená múka sa vytvorí, keď sa celé zrná odtiahne jeho vlákno a obsah živín. Obohatené cereálie, pečivo, pečené jedlá a cestoviny sú bohaté na obohatené múky; Tieto vedú k produkcii prebytočného oleja, čo vedie k mastnú, lesklú pleť so sklonom k ​​závažných kožných chorôb. Môžete nahradiť tieto a konzumovať celý chleba, ovos a hnedá ryža miesto.

Zdravo vyzerajúca pleť nemôže byť ľahko a prirodzene dosiahnuté. Iba holistický prístup k vašej strave režimu, ktorý zahŕňa zdravú a vyváženú stravu a vyhnúť sa nezdravé jedlo, vám pomôže zbaviť sa nežiaduceho oleja z pokožky.

load...