Starostlivosť o kožu

Najlepšie kúpeľové soli - naše top 10

Najlepšie kúpeľové soli - naše top 10

Kúpeľové soli sa pomaly, ale isto stáva populárny v Indii tiež. A ja som sa rozhodol prispieť k rastúcej dynamike! Prečo nie všetkým povedať, aké sú najlepšie možnosti.

Tu sú moje obľúbené kúpeľové soli v Indii.

1. Soulflower Zelený čaj a mandarínka Aróma kúpeľová soľ:

Táto kúpacie soľ je skutočným prínosom pre tých, ktorí so suchou kožou! Ľudia, ktorí majú suchú pokožku zvyčajne majú dehydrovaný a naťahovacie pocit príspevok kúpanie. Tento produkt vám pomôže zbaviť sa toho! Jeden potrebuje pridať dve capfuls tohto kúpeľové soli do ich vode určenej na kúpanie. Svetlé oranžové kryštály vyzerať Tangerine kryštály a po rozpustení vo vode, to prepožičiava jasne oranžovú farbu na to! Tieto kúpeľové soli sa úplne rozpúšťajú vo vode; niekoľko kryštálikov robiť aj naďalej, a to je čisto na akciu kroviny!

load...

Udržuje pokožku jemnú a hebkú a človek nemusí používať telo hydratačné príspevok kúpanie! Že suchý, elastický pocit zmizne úplne! To má sviežu citrusovú vôňu k nemu, a hoci to sľubuje úľavu od bolesti svalov, ale nežije aľ ten sľub. Mierne varovanie tu, ak máte zranenia na tele, môže tento výrobok spôsobovať ostrú ostrý pocit! Na Rs.350 pre 400gms, určite je to najlepšie soľ do kúpeľa v Indii! ak si nemyslím, že je to najlepšie, budete určite súhlasiť, že jeho k tým najlepším. Stojí za vyskúšanie určite!

2. Soulflower Rose a Geranium kúpeľová soľ:

Tento produkt z domu Soulflower prichádza v priehľadnej vysoké poháre. Jeho čierne veko sa pokryje kusom masla papiera, čo je jemne previazaný kúskom jutového povrázku s umelým ruže prilepené na to! Tieto kúpeľové soli sú svetlé melón ružové! Jeden potrebuje pridať dve capfuls tejto soli do teplej vody, alebo jednoducho ponorte uterák do vedra s kúpeľové soli a teplou vodou a umiestnite uterák cez konkrétnych oblastí tela, ktoré sa cítia v strese alebo únavy. Soulflower tvrdí, že používanie tohto výrobku predstavuje jeden pocit, že ležíte späť v oblaku ruží a zároveň to môže zdať trochu prehnané, to je presne to, čo produkt robí! Nemáte pocit, že ste obklopení ruže! Výbuch parfumu upokojuje a uvoľňuje vás! Veľmi dobrá pre tých unavené, boľavé svaly! Stojí Rs.350 pre 400gms. Stojí za to vyskúšať, priatelia!

load...

3. Khadi z Mŕtveho mora soli s levanduľou a mandľový olej:

210 ml tohto produktu soľnej kúpeli sa bude predávať za Rs.150! Tento produkt tvrdia, že CONTAM prírodnej morskej soli, skalné soľou a levanduľového oleja, ktorý pomáha vyliečenie bolesti svalov a uvoľňuje myseľ. Je úžasné vôňa výrazne uvoľňuje zmysly a dáva upokojujúci pocit. Pridanie capful alebo dva na vašej vody na kúpanie určite by pomohlo uvoľniť zmysly. To tiež odstraňuje telesný pach na dobrej miere. Pomerne cenovo dostupné a rozhodne funguje!

4. Khadi soľ z Mŕtveho mora Kryštály s ruží a mandľovým olejom:

Ďalšie kúpanie soľ z domu Khadi. Tento produkt je cenený u Rs. 150 na 210 ml. Opäť platí, že to tvrdia na udržanie prírodnej morskej soli, skalné soli a ruže éterické oleje, ktoré pomáhajú pri stimulácii krvného obehu a pomáha človeku uvoľniť. Tento produkt ľahko rozpúšťa vo vode a dáva jeden uvoľnený a upokojujúci pocit. Vaša pokožka necíti dehydrovaný a namiesto toho sa cíti jemnú a vláčnu. Má veľký zápach. Khadi Dead Sea Kryštály soli s ruží a mandľovým olejom tvrdia na zmäkčenie kurie oká a mozole. Pomáha odstrániť telesný pach taky. Lahôdkou pre uvoľnenie svalov a myseľ!

5. Prírody Co. Rose kúpeľová soľ:

Tento produkt je v priehľadnej plastovej trubičky, ktorá sa podobá skúmavky !! To sa bude predávať za Rs.175 pre 75gms! Pokiaľ ide o množstvo, to sa zdá sklamaním. Obsahuje dehydratovaných okvetné lístky ruží a kryštály soli, ktoré sa rozpúšťajú vo svojej vody na kúpanie a nevytvára žiadny penu. Silne voňajúce s ruží a esenciálnych olejov, to určite pomôže uvoľniť. Tiež to robí pokožku jemnú, vláčnu a čisté. Jedinou nevýhodou je množstvo! Niekoľko kúpeľa a budete musieť objednať ešte jednu !!!

6. Povaha je Co. Cinnamon kúpeľová soľ:

Nápadná rysom tohto produktu je jeho vôňa lahodné škorice !!! Dodáva sa v priehľadnej plastovej trubičky, ktorá sa podobá oveľa skúmavky !! Opäť platí, že pokiaľ ide o množstvo, to vás sklamať. Ľahko sa rozpúšťa pod tečúcou vodou s výnimkou malej čiernej látky, ktorá sa zdá skôr trochu bahna, ktoré v skutočnosti sa zdá držať na svoje telo po kúpeli!

7. Soulflower Jasmine Ocean Minerálne kúpeľová soľ:

Cena na Rs.350 za fľašu 400gms Tento svetlý oranžový kryštalický produkt sa môže pochváliť relaxačné zmysly a robiť vás stresu a napätia zadarmo! Tento produkt dobre rozpúšťa vo vode a je najlepšie používať v teplej vode. Má príjemnú vôňu a jeho najvýznamnejšie poznámky sú tí Jasmine. Zdá sa, že majú upokojujúci účinok na nervy a zanecháva vašu pleť vláčnu a jemnú. Veľmi dobrá pre použitie, ak ste mali náročnom dni!

8. Soulflower Tropical Sunset Ocean Minerálne kúpeľová soľ:

Ten z domu Soulflower opäť je k dispozícii v 400g fliaš na Rs.350. Jej duálny hued svetlé kurkuma a oranžovej farby, aby to vyzeralo skôr ako chutné liečbe než soľ do kúpeľa! To sa môže pochváliť obsahujúce citrónu a pomaranča esenciálne oleje, vitamín E, horká soľ a olivový olej. Tí, ktorí majú suchú pleť nájdete tento výrobok dobre, pretože to znamená, že príslušná dehydratovaná a naťahovacie pocit po kúpaní, a tiež zlepšuje pružnosť pokožky! Rozpúšťa sa dobre vo vode a získať to najlepšie z tohto produktu, použite ho v teplej vode. Vonia nebeské a jeho citrusové tóny vám pomôžu cítiť uvoľnene.

9. Soulflower Lavender Minerálne Ocean Minerálne kúpeľová soľ:

Soulflower je jedným z najpopulárnejších kúpeľové soli značky v Indii. Ten opäť stojí na Rs.350 za 400g fľaše. Jeden pohľad na svoje svetlé modré kryštály a jeden sa zamiluje do tejto brilantne farebný produkt! Obsahuje levanduľového esenciálneho oleja a thajskej byliny, ktoré tvrdia, v relaxačnej zmysly a upokojenie mysle. Tiež tvrdí na zmiernenie zápalu kĺbov a svalov a zmierňuje bolesti hlavy! Rozpúšťa sa dobre vo vode a má ponechať pokožku sviežu a vláčnu mínus sucho! Vonia to ako záhrady kvetov levandule a je rozhodne užitočné pri relaxácii mysle a svalov.

10. Soulflower Desert Sands Ocean Minerálne kúpeľová soľ:

Tento produkt s jasným kurkumy a levandule a hnedých kryštálov je rozhodne lahodia oku. 400gms na Rs.350 stojí za to vyskúšať na tejto rady kúpeľové soli, ktorá tvrdí, že detoxikáciu pokožky a vyživuje ju. Obsahuje citrónový olej, med, olivový olej, vitamín E, thajskej byliny, Epsom soli a soli mora. Celkom iste je vhodné pre všetky typy pleti aj keď tie sa suchou kožou nájdete tento výrobok docela maškrtu, ako to robí pleť hladkú a pružnú. Nevysušuje pokožku von a vonia. To môže byť použitý ako pre mužov aj ženy. Ďalším dobrým jeden z Soulflower!

Takže, ktorý je podľa vás najlepšie soľ do kúpeľa v Indii? Ešte mi povedz, v komentároch!

load...