Starostlivosť o kožu

Najlepšie produkty starostlivosti o pleť Sisley - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie produkty starostlivosti o pleť Sisley - naše 10 najlepších výberov

Sisley je prima značka kozmetiky z Paríža. Má širokú škálu produktov, od kúpeľov a telo farebné kozmetiky. Je skvele známy pre jeho použitie, tj phytocosmetology využívanie prírodných extraktov z rastlín a ďalších esenciálnych olejov v produktoch, ktorú dodáva. Eminent kozmetické odborníci, dermatológovia a make-up technici použili, a odporučil Sisley produkty pre starostlivosť o pleť.

Najlepšie Starostlivosť o pleť Produkty Sisley

Nižšie sú najobľúbenejšie a vysoko in-demand produkty od Sisley Paris rady starostlivosti o pleť.

1. Sisley Hydra Flash Formule Intensive:

Tento produkt je naplnený dobra všetkých prírodných surovín a obsahuje prírodné oleje. To zabraňuje vzniku vrások a je určený pre všetky typy pleti.

Facial Cream 2. Sisley Restorative:

Konzervačné Facial Cream od Sisley je naložený s bambuckým maslom hydratuje pokožku po ťažký deň. Možno ho použiť ako denný aj nočný krém po dôkladnom vyčistení. To tiež pomáha zlepšiť niečí pleti.

load...

3. Sisley Samoopaľovacie hydratačná starostlivosť o pleť tváre:

Pre tých, ktorí majú radi opálený vzhľad, tento krém je požehnaním! Naneste ho rovnomerne a majú dobré výsledky po dobu až 3 týždňov. To nepoškodzuje pokožku a je veľmi ľahké, takže je jednoduché, aby sa rozpustil do kože.

4. Sisley Krémová Maska sa Tropical Resins:

To Sisley starostlivosť o pleť výrobok je určený pre kombináciu s mastnú pleť. Je to hlboká čistiaci prostriedok. Poskytuje matný povrch a znižuje čierne bodky, tmavých škvŕn a škvŕn na koži. Zanecháva sviežu a vyčistené pokožky.

load...

5. Sisley Botanical Complex Tropical Resins:

To je ľahký, gél na báze produktov pre mastnú a zmiešanú pleť a. Hydratuje pokožku a okamžite absorbuje prebytočný olej z povrchu. Tropická živice zložitý vzorec funguje na otvorené póry a robí je menej nápadný, a tiež postupne uzatvára póry.

6. Sisley Black Rose Cream Mask:

Maska Black Rose krém obsahuje listov vínnej révy extraktov tón pokožky a čiernou ružu extrakty aby sa vyrovnalo koži. Tento produkt je vaša pleť žiariace a robí baculatou a žiarivý vzhľad.

7. Sisley Phyto Blanc Lightening čistiace mlieko:

To Lightening čistiace mlieko je vhodné pre všetky typy pleti a možno ho použiť na odstránenie make-upu. Výrobok dodáva lesk na tvár a môže byť tiež pravidelne používa na bielenie pokožky. Citrónu a biele moruše extrakty aby pokožku hebkú a vláčnu.

8. Sisley All Day All Year:

To je ideálny krém pre každodenné použitie. Chráni pokožku pred škodlivými lúčmi slnka, a udržuje ju sviežu a žiariace po celý deň. Tento produkt je určený pre všetky typy pleti a dodáva vlhkosť pokožky.

Starostlivosť 9. Sisley Botanical Confort Extreme Night Skin:

Pre veľmi suchú a citlivú pleť, tento produkt je požehnaním! Môžete cítiť rozdiel po použití lieku cez noc v priebehu 3 týždňov. Jeho rafinované textúry umožňuje pleti dýchať a opraviť sám. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť ju každý večer na vyčistenú pleť. Cena: INR 10918 na 50 ml

10. Sisley Botanical Creamy Mousse Cleanser:

Tento čistiaci prostriedok má dobroty prírodných rastlinných extraktov a esenciálnych olejov, ako je rozmarín a levanduľa. To pomáha obnoviť rovnováhu pH pokožky a môže byť tiež použitý ako odstraňovač make-upu.

Sisley produkty sú starostlivo navrhnuté s prírodnými výťažkami pre použitie na citlivú pokožku; všetky z nich upokojí a doplniť pokožku. Tieto výrobky sú veľmi ťažké na vrecku, ale nie je tam žiadny kompromis na kvalitu a môžete si užívať výsledkov akonáhle začnete používať túto značku.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto produktov? Ak áno, môžeme počuť žiadny Sisley recenziu pre starostlivosť o pleť z vašej strany? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...