Starostlivosť o kožu

DIY - Vysoko účinná prírodná liečba akné

DIY - Vysoko účinná prírodná liečba akné

Akné a vyrážky, teraz to je to, čo každé dievča sa bojí. Držíme bojuje tieto otravné podmienky každú chvíľu. V súčasnej dobe existuje veľa chemických produktov, ktoré lieči akné, ale zároveň vytvárajú škody na našej pleti. Takže, čo budeme robiť? Naučiť žiť s nimi? Vôbec nie! Dnes mám hobby, ktorá ponúka 100% liečba prírodné akné! Hlavnými zložkami pre tento prírodný liečba akné sú prírodné korenie, ktoré bojujú proti baktériám, špiny a iných hlbokých kožných infekcií.

Chcel by som len spomenúť slovo opatrnosť tu, pretože niektoré prísady používané v tomto recepte môže byť príliš silný pre ľudí s citlivou pokožkou a môže spôsobiť alergické reakcie. Preto, ak máte veľmi citlivú pokožku, potom navrhujem, aby ste zostali ďaleko od tohto kutilov. Ale pre ostatných, to je spôsob, ako na liečbu akné a vyrážky! Budete mať len dobré veci nastať po použití tohto receptu!

Produkty vyžadovaných pre prírodné liečbe akné:

Všetko, čo potrebujete pre tento recept, môžete nájsť v kuchyni!

  • Lyžice
  • Miska
  • Škorica
  • Med
  • Kurkuma
  • Citrón

Spot Liečba majstrovanie Prírodné Akné:

Takže, poďme vyhnať tie akné a vyrážky, nie?

load...

Krok 1:

Vezmite čistú misu a pridajte pol lyžičky kurkumy prášku. Kurkuma je vo veľkej miere používa na liečbu kožných infekcií, pretože je známe, že ničí baktérie. Korenie má antioxidačné vlastnosti, ktoré pomáhajú pri znižovaní produkcie melanínu pokožky, čím zosvetlenie kože značiek a škvŕn. Tak, to je úžasné ingrediencie zahrnúť do hojenie akné procesu kožu. To by mohlo opustiť mäkký žltý odtieň na koži po tom, čo tento recept bol odplavené. Ale nemusíte sa báť, ako to bude slabnúť pomaly v priebehu niekoľkých hodín.

Krok 2:

Pridajte lyžičku jemne brúsené škorice. Škorica je úžasný prírodný exfoliant. Je používaný ako antiseptikum, antifungálne, sťahujúce a anti-vírusové podpory na niekoľko rokov. Pôsobí hlboko v exfoliačný koži. To tiež stimuluje póry, takže ostatné zložky dosiahnuť a pracovať hlbšie do kože.

load...

Krok 3:

Potom pridajte pol lyžice citrónovej šťavy do zmesi a zmes je dobre lyžicou. Citrónová šťava obsahuje dobré častí L-asorbic, čo je prirodzený sťahujúci. Obsahuje antibakteriálne zlúčeniny, sušiť na akné. Niektorí môžu nájsť citrónovou pálenie na koži. Ak to nevyhovuje, preskočiť pridanie citróna v tomto recepte.

Krok 4:

Potom pridajte lyžicu medu do zmesi a miešať všetky zložky s lyžičkou pre jemné pasty. Prosím nevynechávajte vrátane medu v tomto recepte, pretože je to úžasné podporujúce látka so silnými korenia. Med na liečbu akné sa používa po stáročia. Pracuje na čistenie pleti, otvára upchaté póry, odstraňujú baktérie a zníženie bolesti. To tiež hydratuje, čím sa zabráni vysušeniu vľavo na koži, pretože používanie korenia. Ak nie ste spokojní s medom z akéhokoľvek dôvodu, a potom ho nahradiť s mliekom alebo jogurtom, ako to bude tiež hydratujú ako med.

Ako použiť?

Naneste pastu ako doprava na miesto liečby na svojich pupienkov a necháme dobre 15 až 20 minút a potom ho opláchnite. Pat osušiť pokožku a aplikovať dobrý hydratačný, aby sa zabránilo vysušeniu. Môžete uložiť zvyšok receptu v chladničke po dobu 3 dní a znova raz denne. Vaša pupienky začne hojenie hneď po samotnej prvej žiadosti, a do 3 dní bude vyliečený.

Ešte skúste tento recept na boj pupienkov prirodzene. Je to lacné, ale funguje efektívne, lepšie ako všetky tie drahé chemické ošetrenie akné na trhu k dispozícii. A nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky a to buď. V skutočnosti sa tieto ingrediencie vyživujú pokožku a urobiť z neho zdravšie.

Trpíte akné? Čo ste sa snažil liečiť? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie.

load...