Starostlivosť o kožu

10 najlepších olejových listov na kontrolu farby

10 najlepších olejových listov na kontrolu farby

Mastná pleť môže niekedy pocit, že bremeno, a to najmä počas leta, kedy vlhkosť vzduchu a slnka na rade ako najväčší nepriatelia našej pokožky. Počas leta, všetko, čo túžia po je dobré umyť zbaviť kožu všetkého oleja, lesk a špinu, ale umývanie nášho tváre často nie je možné. Ale nemusíte sa báť! Nemusíte ísť cez svoj deň, športové mastný tvár! Ropnú blotting list môže byť len vec, ktorú treba pre odstránenie kožných nečistôt a prebytočnú mastnotu bez použitia vody.

Top 10 najlepších Oil Blotting Sheets:

Tu je náš výber z 10 najlepších olej blotting listy sú k dispozícii na súčasnom trhu:

1. Tatcha Aburatorigami japonský savý papier:

So všetkými prírodnými letáky, Tatcha Aburatorigami japonský pijavý papier sľubujú držať stranou prebytočný olej z povrchu, bez toho aby došlo k podráždeniu. Tiež savý papier sú bez prášku, vôní a buničiny. Najlepšia vec o týchto savý papier je, že iba absorbuje prebytočný olej, bez preč potrebnú vlhkosť od pokožky a zanecháva ju jemnú a sviežu.

load...

Cena: $ 12

Hodnotenie: 5-5

2. Čistý a jasný olej pohlcujúce Sheets:

Čistý a jasný olej pohlcujúce listy tvrdí, že absorbovať nežiadúce olej, bez toho, aby pokožku v suchu. To nielen absorbuje olej, ale tiež účinne odstraňuje nečistoty a pomáha predchádzať akné a vyrážok.

load...

Cena: $ 8,43

Hodnotenie: 5-5

3. NYX Green Tea Blotting Paper:

NYX Green Tea Blotting Paper odvádza prebytočnú mastnotu bez námahy. Vyrobené z prírodného zeleného čaju, chráni pokožku pred vysušením. Vďaka svojim vlastnostiam sú antioxidanty, opustí čerstvým kože a omladená. To tiež zaisťuje hladký na dotyk a drží make-up neporušený.

Cena: $ 5

Hodnotenie: 4,75-5

4. Control Blotting Paper Shiseido Pureness Oil:

Tieto savý papier Shiseido olej nielen utrite prebytočný olej, ale tiež absorbovať do listu, ktorý pomáha udržať make-up neporušený. Pomáha tiež pri prevencii akné a vyrážok.

Cena: $ 18

Hodnotenie: 4,75-5

5. Bobbi Brown Blotting Paper:

Bobby Brown Odsávacie papier pomáha odstraňovať prebytočnú mastnotu a pot z tváre, takže to žiariť zadarmo a svieži. Nezanecháva žiadne zvyšky pozadu a nemá vplyv na make-up jeden.

Cena: $ 20

Hodnotenie: 4,5-5

6. Mary Kay Kozmetika Blotters Oil absorbujúce list:

Jedná sa o jeden z najlepších blot listov, ktoré sú klinicky testované a sú hypoalergénne. Vedú olej preč a udržať lesk pleti zadarmo po celé hodiny. To nezanecháva žiadne zvyšky za sebou a môžu byť použité na najcitlivejšie z kože, bez toho aby došlo k podráždeniu.

Cena: $ 11,99

Hodnotenie: 4,25-5

7. Neutrogena Hlboké Clean Long Last Shine Control Blotting Sheets:

Tieto blotting listy možno odstrániť až 95% prebytočného oleja a tiež zabraňuje pupienkov udržať pokožku čistú zvnútra. Majú hodvábnou textúru, pocit mäkké na koži a sú úplne bezpečná. Oni tiež dať kolegom povrch udržať make-up neporušený.

Cena: $ 12,97

Hodnotenie: 4-5

Pohlcujúce dosky 8. Boots Skin Clear olej:

Tieto písacie savé listov pracovať na oiliest oblastiach tváre dokonca s make-up on. To absorbuje prebytočný olej a poskytuje matný povrch. To tiež udržuje lesk preč, bez toho aby textúru pleti nerovný.

Cena: $ 4,48

Hodnotenie: 4-5

9. Inglot Kozmetika Oil Blotting Sheets:

Tieto blotting plechy Inglot sú ľahko zle používanie.Zdá účinne odstrániť prebytočný olej, bez toho, aby pokožku v suchu. Udržuje lesk preč a dáva orosený povrch bez poškodenia make-up.

Cena: $ 9,42

Hodnotenie: 4-5

10. Elf Essential topánok guma:

Tieto olejové sací papier absorbovať olej okamžite a tiež zabrániť upchatiu pórov, čím sa získa matný vzhľad, ktorý vydrží dlhé hodiny. Obsahuje výťažky zeleného čaju, ktoré pomáhajú zlepšiť textúru pleti a minimalizuje nedokonalosti pleti.

Cena: $ 1

Hodnotenie: 4-5

Tento rok v lete, uistite sa, že si veziete niekoľko dobrých olej blotting listov v taške, aby sa vaša pleť zdravú, sviežu a čisté!

Máte mastnú pleť? Čo robíte, aby sa vaša pleť olej zadarmo počas leta? Ešte s nami podelíte v komentároch.

load...