Starostlivosť o kožu

Najlepšie umývanie tváre značky Neem - naša špička 10

Najlepšie umývanie tváre značky Neem - naša špička 10

Neem je viacúčelový bylina a vďaka svojej mimoriadnej liečivé a liečivé vlastnosti, je často označovaný ako, rastlina s prísľubom '. Neem je vysoko odporúčané pre dosiahnutie krásne a žiariace pleť od vekov. To má rad výhod kože v dôsledku ich antimikrobiálne a anti-bakteriálne vlastnosti. Je nepostrádateľnou zložkou v kozmetickom priemysle a je často začlenený do mydla, pleťové krémy, pleťové masky, tvár umyť a dokonca aj šampóny. To sú niektoré z najlepších Neem Face Wash k dispozícii v indickom trhu.

List musíte vyskúšať Neem Face Wash

1. Aróma Mágia Neem & Tea Tree Face Wash pre mastnú pleť:

To je jeden z najlepších Neem tváre umývanie môžete dostať svoje ruky na. Jedná sa o úplne bylinný face wash bez stopy parabénu, mydlá, alkohol, umelé farby a vône. Tento rozprávkový umývanie tváre je obohatený ružových a neem extrakty, ktoré bránia čierne hlavy a zmierňuje podráždenie. Vitamíny prítomné v nej odľahčiť jazvy a zlepšuje tón pleti. Umývanie tváre dáva pískacie pocit, aj keď to nie je moc penu. Odstraňuje všetky stopy nečistôt z tváre.

load...

2. Himalaya Čistiace Neem Face Wash:

To je jeden z najpopulárnejších Neem Face Wash v Indii. Tento nádherný umyť tvár je obohatená dobroty neem a kurkumy, ktorá pomáha odstrániť pupienok spôsobujú baktérie a zabraňuje pupienky opakovanie. Kurkumu v tomto tvár prania vyrovnáva pokožku a dáva čistú pleť zvnútra. Tvár umýva pení dobre a pomáha zbaviť všetkých nečistôt a špiny z pokožky bezo zvyšku klzkého pozadu.

3. Jovees Natural Neem Face Wash:

Jovees Natural Neem Face Wash je jedným z najpredávanejších produktov z Jovees. Obsahuje prírodné Neem extrakty, ktoré sa vhodným tvár umyť pre aknóznu pleť robí. Obsahuje malé zelené granule, ktoré čistia tvár úplne čisté a udržuje ju svieži po celý deň. Premývacia tvár odstraňuje nečistoty, matný povrch a zlepšuje vzhľadu pleti pravidelné používanie.

load...

4. Garnier Skin Naturals čistej účinnej Neem:

Garnier Skin Naturals čistej účinnej Neem Face Wash je špeciálne vyvinutý pre pupienok náchylné kožu. Obsahuje Neem a čajové extrakty, ktoré hlboko čistí pokožku a odplaví nečistoty spôsobené znečistením. Premývacia tvár peny dobre a odstraňuje prebytočný olej, ktorý priťahuje nečistoty, baktérie a baktérie. To Neem face wash akné má veľmi osviežujúcu vôňu a nevysychá pokožku po umytí.

5. Lotus Neemwash Neem & Clove Purifying Face Wash s aktívnym Neem Plátky:

Lotus herbára Neem a klinčeky Vyčistením na tvár je obohatený aktívnymi rezy Neem a klinčeky extrakty, ktoré sú dobre známe pre svoje antimikrobiálne vlastnosti. Pomáha liečiť akné a iné kožné problémy pri čistení pleť nečistôt v rovnakom čase. Stačí len jemne masírujte pokožku na umývanie tváre dostať pískacie čistú pokožku.

6. Everyuth Naturals Neem Face Wash:

To Face Wash je obohatený o dobrote neem, tea tree olej a rumančekový, ktorý riadi sekréciu ropy a odstraňuje pupienok spôsobujú baktérie. Harmanček v tomto tváre umývanie upokojuje a zvlhčuje pokožku a udržuje ju jemnú a vláčnu. Tento face wash má gél, ako je konzistencia, ktorá pení naozaj veľmi dobre. Má jemné granule, ktoré pomáhajú odlupovať kože sa dostať jasnú a čistú pleť. Má veľmi osviežujúcu vôňu a redukuje akné pravidelné používanie.

7. Shahnaz Forever Neem na tvár:

Jedná sa o jemný, osviežujúci face wash ideálny pre pupienok náchylné kožu. Tento tvár umyť obsahuje aloe vera, citrónovú kôru extrakty a Neem extrakty, ktoré odstraňuje nečistoty z pokožky bez narušenia rovnováhy vlhkosti pokožky. Obsahuje citrónová kôra extrakt, ktorý znižuje akné a dáva rovnomerný tón pleti. To nevysychá umývanie príspevok kože a udržuje ju hydratovanú po dlhú dobu. Má osviežujúcu vôňu, ktorá pretrváva na nejakú dobu aj po umytí tváre.

8. Proti fascie Neem Face Wash:

Facie Neem face wash prichádza s dobroty aloe vera a neem, ktorý odstraňuje akné a dáva žiariace pleti. Umývanie tváre je dodávaný s kombináciou éterických olejov, ktoré dáva jemnú a vláčnu pokožku pravidelnom používaní. Dokonca sa zosvetľuje jazvy a riadi olej sceretion do značnej miery.

9. Revayur Neem oranžová na tvár:

Revayur Neem oranžový tvár umývanie je zdarma dobroty neem a pomarančovej kôry, ktorá účinne čistí pokožku a lieči akné a vyrážky 100% mydla. Oranžová koža sila v tomto tváre umývanie osviežuje, tóny a obnoví hydrofilné film a vyrovnáva hladinu pH pokožky. Perličky prítomné v tomto tváre umývanie čistenie pokožky špinu a odumreté kože.

10. Ayur Neem Tulsi na tvár:

Táto plocha umývanie je obohatený Tulsi a neem extrakty, ktoré sú dobre známe pre ich anti-hubové a antimikrobiálne vlastnosti. Je mierne čistí pokožku a odstraňuje prebytočnú mastnotu a udržiava kožné infekcie na uzde. Umývanie tváre čistí tvár dôkladne a udržiava ho oleja zadarmo po dobu 4 hodín.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...