Starostlivosť o kožu

4 jednoduché spôsoby použitia čajového oleja na odstránenie čiernych hláv

4 jednoduché spôsoby použitia čajového oleja na odstránenie čiernych hláv

Ste unavení vidieť čierne bodky okolo nosa? Ste často v rozpakoch kvôli tomu? Potom tea tree oil je to, čo je treba skúšať.

Táto prírodná látka môže liečiť svoje pupienky rýchlejšie, než by ste si predstavovali. Chceli by ste sa dozvedieť viac o tea tree olej a čierne bodky? Pokračuj v čítaní!

Blackheads a ako Tea Tree Oil zaobchádza s nimi

Čierne bodky stalo, že najčastejšie kožné problémy vidieť aj dnes. To nastane okolo nosa, čela a oblasti brady. Oni sú často známi ako prvý stupeň akné, aj keď nie sú infekčného charakteru. Čierne bodky sú tmavé farby, pretože pigmentácie a môže byť aj kontrolovaná a predísť, ak budete udržiavať pokožku dobre. Tea tree oil je antiseptický, že sa zastaví infekcia (1).

load...

Ako používať Tea Tree Oil Pre Rige?

Tu je niekoľko zaujímavých a jednoduchých nápadov môžete použiť dnes, ako sa zbaviť čierne bodky:

1. Masky

  • Tvárové masky sú jednoduchý spôsob, ako odstrániť obaja pupienky a čierne bodky. Jednoducho zmiešajte 3 až 4 kvapky oleja Tea Tree s zeleného ílu prášku. Uistite sa, že pridať dostatočné množstvo vody, takže si môžete vytvoriť perfektné zmiešané zmesi. Teraz naneste masku cez tvár, ako aj oblasť krku. Nechaj to po dobu 20 minút. Zmyte vlažnou vodou.
  • Zmiešajte tri kvapky jojobový olej s tea tree oil. Premiešajte a pridajte trochu paradajkovej dužiny k nemu. Kaša dohromady, aby sa niektoré pyré z nej. Aplikovať tento celú tvár, a to najmä na pupienok regiónu. Nechajte zaschnúť po dobu 15 minút. Umyť studenou vodou.

2. Použite ho pri čistení a hydratačné

A zároveň čistí váš tvár alebo dokonca hydratačný, pridajte trochu tea tree olej do svojho krému alebo umývanie. To bude určite pomôže v boji proti čiernej bodky trvale. Môžete pridať 2 až 6 kvapiek. Nie viac než to. Dajte si ale pozor a snažte sa, aby ho dostal do vašich očí.

3. Domáci peeling

Podáva sa tu domáci peeling je nevyhnutný pre odstránenie čierne bodky. Môžete urobiť jednu doma, aby sa ho zbaviť. Jednoducho mix nejaký cukor, olivový olej a tea tree olej dohromady. Pridajte lyžicu medu rovnako. Masírujte celú tvár, a to najmä na pupienok regiónu.

load...

4. Použite ho pri kúpaní

Môžete skúsiť odstránenie čierne bodky s tea tree olejom aj pri kúpaní. Stačí pridať pár kvapiek oleja Tea Tree na vani, keď je plná vody. Nechajte ho potopiť a zmes na chvíľu predtým, než začnete kúpanie. Tieto oleje sa bude pridávať ďalšie vôňu.

Iné použitia Tea Tree Oil

1. Pre športovcov nohy

Tea tree oil je často používaný na liečbu rôznych druhov plesňových infekcií, ako sú športovci nohy, podľa odborníkov (2). Takže až sa nabudúce budete mať takú podmienku, alebo poznáte niekoho, kto trpí to, navrhnúť ich masírovať s tea tree oil. Nebudú zabudnúť na radu.

2. Liečba varí

Tea tree oil je úplne odlišný v porovnaní s inými dezinfekciou. To preniká hlboko do pokožky, aby mohla začať pôsobiť na baktérie, ktoré sú umiestnené pod povrchom. Okrem toho, tea tree olej pomáha pri rozbití hnis ako rozpúšťadlá (3). Niet divu, že je to skvelý liečba vredy.

3. Dáva vám mäkkej a hladkej kože

S tea tree olej, môžete tiež zlepšiť štruktúru a kvalitu vašej pleti (4). Jednoducho pridajte desať kvapiek tohto oleja na svoje obľúbené nočný krém. Masáž v pravidelných intervaloch, aby hydratujú pokožku.

Ako sa vám tento post? Už ste sa pokúsil pomocou tea tree olej na čierne bodky pred? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...