Starostlivosť o kožu

Ako používať čajový olej na odstránenie mŕtvych?

Ako používať čajový olej na odstránenie mŕtvych?

Bojíš sa pri pohľade na seba do zrkadla, pretože tej unappealing móle máte? Vediete zaujíma, prečo ste sa preboha stalo, že sa, že nešťastný človek, ktorý skončil s mólom? Ak tomu tak je, potom prvá vec, ktorú musíš urobiť, je zmeniť svoj spôsob myslenia. Krtkovia nie sú prekliatím! Sú to prirodzené.

A druhá vec, ktorú musíš urobiť, je použitie tea tree oil. Dôvodom je, že ak existuje v prírode niečo, čo môže odstrániť krtkov, je tea tree olej!

Je zistené, že priemerná žena sa vyvíja asi 40 molí na celom tele po celý jej život. Našťastie s príchodom modernej medicíny a techniky, ako sa zbaviť krtkov už nie je nemožný úloha.

load...

Avšak, nie vždy nutné používať nákladné spôsoby, ako sa zbaviť krtkov. Môžete skúsiť tea tree olej miesto! Je to bezpečné, účinné a nemá žiadne vedľajšie účinky. Takže, chcete sa dozvedieť viac? Ísť dopredu a dať čítanie!

Čo je Tea Tree Oil?

Tea tree oil sa odkazuje na olej, ktorý sa získava z listov rastliny s názvom Melaleuca alternifolia. Ľudia často hovoria, že Melaleuca olej taky. To bol použitý pre stovky rokov a je schopné liečiť rad zdravotných problémov. Kašeľ, prechladnutie, problémy s krčnou a rovnako ako kožné ochorenia - to všetko môže byť postarané tejto úžasnej látky.

Tento olej je často používaný v antiseptické produkty a je ideálny pre kožné problémy.

Ako odstrániť Moles s Tea Tree Oil?

Existuje určitá technika, budete musieť použiť na odstránenie materských znamienok s tea tree oil. Proste postupujte podľa pokynov uvedených nižšie:

load...
 1. Zohnať bavlnenou handričkou a ponorte ho do oleja veľmi jemne.
 2. Teraz umiestnite ho na móle na chvíľu.
 3. Tie by mali pokračovať v tom, tento aspoň trikrát denne, kým krtko úplne zmizol.
 4. Ak začnete mať pocit, podráždenie na koži, prosím, nepoužívajte ju ďalej.

Táto metóda sa nakoniec pomôcť krtka a zruší. To by mohlo spadnúť po nejakú dobu a liečiť úplne. Koža priamo pod mol môže byť trochu citlivé. Takže si to miesto aplikovať opaľovací krém zakaždým, keď vyjdete na slnko by mal. To by sa malo uskutočniť pre najbližších šesť týždňov. Tiež by ste mali nosiť dáždnik so sebou. Ochrana pred slnkom je dôležité, keď pokožka je citlivá.

Prečo by ste mali používať Tea Tree Oil?

Existuje niekoľko dôvodov, ktoré vás iste presvedčí zohnať tea tree oleja za účelom odstránenia materských znamienok! Tu sú:

 1. Tea Tree Oil je efektívne z hľadiska nákladov. Nie je to tak drahé ako laserové ošetrenie a chirurgia. Môžete ľahko kúpiť fľašu z obchodu s potravinami alebo objednať online.
 2. Je veľmi ľahko použiteľné! Tento proces nie je zložité.
 3. Tam je takmer žiadne riziko infekcie s tea tree oil. Takže nie je nič, čo robiť starosti.
 4. Už nikdy jazva sami pomocou tea tree olej.

Nevýhody Tea Tree Oil:

Než sme sa ukončiť článok, je múdre vedieť o nevýhody, ktoré prichádzajú s tea tree olejom, najmä pre odstránenie krtka.

 1. To nie je práca pre každého. Ľudia majú rôzne typy pleti po tom všetkom!
 2. Výsledky trvať menej než pár týždňov, aby bolo viditeľné.
 3. Vôňa je trochu silná pre ľudí s citlivými nosy.
 4. Niektorí ľudia by mohli vytvoriť skryté alergie. Takže je lepšie, aby ju vyskúšať na kúsku handričky pred použitím.

Mol alebo nie móle strom čaj oleja by mala byť súčasťou vášho režimu starostlivosti o pleť. To má celý rad kožných výhod. A ak sa chcete zbaviť škaredé vyzerajúce móle, stačí použiť tento prírodný zázrak!

Teraz, keď viete, ako odstrániť krtkov s tea tree olej, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. A nezabudnite, aby nám povedali, ako dobre tea tree oil pracoval pre vás! Stačí kvapka slovo v sekcii Komentáre nižšie!

load...