Starostlivosť o kožu

Najlepšie BB krémy k dispozícii - naše najlepšie 7 tipy

Najlepšie BB krémy k dispozícii - naše najlepšie 7 tipy

Blemish Balm krém alebo BB krém, ako je známa ako, bol populárny kozmetický prípravok medzi kórejskými a japonskými ženami od 80. Rokov, pretože ich viacúčelových prínosov. BB krém vznikol v Nemecku, kde to bolo široko používaný dermatológmi pre hojenie jaziev spôsobené laserovým zákrokom a ďalších kozmetických procedúr. Tento post, to rýchlo získal popularitu v Kórei a stal sa celkom zlosť a bol pomenovaný "Tajomstvo kórejskej herečky" - ktorí sú známi pre ich spravodlivé a bezchybnú pleť. Odtiaľ sa rozšíril do Japonska, Číny, juhovýchodnej Ázie, USA a nakoniec urobil jeho cestu do indického pobrežia.

BB krém je tónované hydratačný s výhodami, ako sú UV ochranou a vady redukciou. Je to viacúčelový krém, ktorý pôsobí ako zvlhčovač, nadácia, korektor, základné a ochranu proti slnečnému žiareniu. Kombináciou oboch starostlivosť o pleť a kozmetické pokrytie tvrdia, dať jasnejšie pleť zakrytím póry a pupienok značiek. Hlavným prínosom BB krém je, že môžete zamestnať jeden výrobok robiť celý rad pracovných miest. A to s ohľadom na rastúcu popularitu, takmer všetky hlavné starostlivosť o pleť a kozmetickej značky začali svoje vlastné verzie BB krémov. Tu sú tie najpopulárnejšie:

1. Maybelline ClearGlow Shine-Free Clear BB Stick:

Nedávno začala, Maybelline Clear Glow Shine-Free Clear BB Stick je zlosť na trhu v týchto dňoch. Táto krása Balm prichádza v revolučnej forme tyčiniek a je určený predovšetkým pre mastnú až zmiešanú pleť. Štruktúra tohto BB krém je úžasné s ním pracovať. Šíri sa ako sen a robí celkom dobrú prácu skrývať drobné nedokonalosti, zníži výskyt viditeľných pórov. Palica spája veľmi dobre. To dáva hladký matný povrch a vyrovnáva tón pleti. To nevyzerá umelé a nenecháva žiadny belavý nádych. Cez BB faktor, nie je cítiť ťažký alebo silný vôbec a správne dáva prášok svetlo pocit. BB palicu ale nezmizne vôbec a zostane, kým si umyť tvár so správnym čistiacim prostriedkom. Udržuje lesk pleti zadarmo po dlhú dobu. Je to určite najlepšie BB krém v akejkoľvek forme, na súčasnom trhu.

load...

MRP: R 250 / -

2. Garnier BB krém: 

Dostupné za nízku cenu z R 99, tento BB krém sa stala veľmi populárnou medzi masy. Dodáva sa v jednoduchom béžovej farby obalu trubice a obsahuje 18 gramov produktu. Hoci má hustú konzistenciu, nie je cítiť ťažký na koži. Je zmesou ľahko a nedostane kusé vôbec. Garnier BB krém jemne vyrovnáva pokožku a poskytuje stredné krytie na koži, ktorá je ideálna pre každodenné nosenie. To tiež obsahuje SPF 24, ktorý poskytuje strednú ochranu pred slnečným žiarením. To BB krém zostane po dlhú dobu, za cca 6 až 8 hodín a riadi olej do značnej miery. Je to najlepšie BB k dispozícii v Indii podľa mňa krém.

load...

MRP: Rs.99 / -

3. Deborah Milano BB krém: 

Deborah Milano je 5 v 1 BB krém, ktorý vyhladzuje a pripraví pokožku, minimalizuje nedokonalosť, vyrovnáva tón pleti, hydratuje a vyživuje pokožku a chráni pred nepriaznivými UVA žiarenia. Táto BB krém poskytuje najlepšie pokrytie všetkých BB krémy sú k dispozícii v Indii. Minimalizuje nedokonalosti a vyhladzuje póry, ako tvrdí spoločnosť. To má penu ako textúru, ktorá spája bez námahy a poskytuje matný povrch na koži a udržuje lesk pleti zadarmo po celý deň. Jedinou nevýhodou tohto BB krém je, že to nie je hydratuje pokožku dobre. To BB je potrebné kúpiť pre ľudí s mastnou pleť. Suchej pleti krásky by sa mala vzťahovať zvlhčovač pod takže to nie je vyschnúť koži.

MRP: R 350 / - na 30 ml.

4. Clinique Age Defense BB krém s SPF 30: 

Clinique bola prvou spoločnosťou, ktorá začala BB krém v Indii na začiatku roku 2017. Ich BB krém je naložený s celým radom prírodných ingrediencií, a dokonca tvrdia, že antioxidanty. Pokrytie poskytuje tento BB krém je celkom slušná a skrýva červenú škvrnu a škvŕn efektívne. Má SPF a zabraňuje zhnednutie do značnej miery. To BB krém tiež riadi olej a žiariť oveľa lepšie ako akýkoľvek iný BB krém. Jediná nevýhoda tohto BB krém je, že to chvíľu trvá, než nastaviť a objavia ostro biele s cake vzhľad po dobu niekoľkých minút po aplikácii.

MRP: R 1900 / - pre 40ml

5. Body Shop všetko v jednom krému BB: 

The Body Shop všetko v jednom BB krém je biely krém, ktorý mení farbu, akonáhle sa dotkne pokožky. To robí pokožku dokonca aj dodáva jemný lesk na tvár. To BB krém je super hydratačný, ktorý je prínosom pre suchou pleťou krásy. Má veľmi ľahkú textúru a poskytuje ľahké krytie. Ale tento BB krém nie je vhodný pre mastnú pleť, pretože vylučuje veľké množstvo oleja.

MRP: R 1395 / - 25 ml.

6. Maybelline Clear Glow BB krém:

Maybelline BB krém je k dispozícii v 3 odtieňoch a tvrdia, že poskytne 8 dávok v jednom krému. Dodáva sa v roztomilej modrej a ružovej balenia. Má ľahkú textúru a dostane sa rýchlo vstrebáva do pokožky a udržuje pokožku hydratovanú, aj tónovaný a svetlé. Účinne hydratuje a dáva orosený povrch pokožky. Pokrytie za predpokladu, je tiež slušná a zakrýva tmavé škvrny, škvrny a otvorené póry. Podvodník s týmto BB krém je to, že nie je vhodný pre mastnú pleť, ako to robí pleť príliš mastnú a nie je vhodné používať v priebehu leta.

MRP: R 199 / - 18 ml.

7. Nafukovacie White Beauty BB krém: 

Rybníky biela krása BB krém je posledný dieťa na vstup do rozbehnutého vlaku BB krémov. To BB krém je trochu odlišný od ostatných BB krémy sú k dispozícii, pretože obsahuje výhody oboch BB krémy + férovosť krémov, ako tvrdí spoločnosť. To poskytuje nielen okamžité pokrytie, ale tiež pomáha k zosvetľovanie pokožky zvnútra odhaliť perfektný prirodzený vzhľad. To tiež obsahuje vysoké SPF 30 PA +++, ktorá poskytuje účinnú ochranu proti drsným slnečnými lúčmi.

MRP: R 69 / - pre 9 gramov a R 125 / - pre 18 gramov.

Je to vec osobného vkusu a preferencií, ktorý BB krém budete používať a budete pravdepodobne musieť použiť testovacie metódy a chyby s cieľom nájsť ten správny BB krém pre vaše potreby.

Takže, ktorý z nich je váš obľúbený BB krém?

load...