Starostlivosť o kožu

Kleopatra kráľovské tajomstvá

Kleopatra kráľovské tajomstvá

Cleopatra pochádza z gréckeho pôvodu a je známa pre svoju krásu a bezchybnú pleť. Jej tajomstvo krásy boli preskúmané a starostlivo študoval a predstavujeme tieto tajomstvá z vedľajších preč doby, pretože sú veľmi dôležité dodnes.

Tajomstvo krásy kráľovnej Kleopatry:

1. Milovala použiť med na tvári kvôli jeho antibakteriálne vlastnosti.

2. Bola umyla tvár niekoľkokrát denne s použitím oleja a kriedu alebo olej a vápno.

3. Použila k opláchnuť tvár s jablčným octom.

4. Ginger, antimón, CALAMINE, cibuľa, husacie sadlo, terpentín, atď. Boli niektoré z mnohých výrobkov pre starostlivosť o pleť používaných v režime starostlivosti o pleť kráľovnej Kleopatry!

load...

5. Morská soľ kroviny bol prirodzený peeling sa používa na olúpať svoje telo a tvár.

6. Kráľovná Kleopatra ružová voda, aby sa pupienok známky zmizne.

7. Prírodné lak na nechty, že kráľovná Kleopatra bola použitá Henna, ktorý dáva nechty krásne červenohnedej farby.

8. Použila henna alebo zmes borievky, oleja a dvoch neidentifikovaných rastliny farbiť vlasy. Popri týchto, olivový olej sa používa na obohatenie štruktúry vlasov.

load...

9. Cleopatra krása tajomstvo - Milk:

Dodala, soľ z Mŕtveho mora, aby jej kúpeľ s éterickými olejmi a aromatických kvetov k úľave od stresu a aby jej pleť žiariť! Použila mlieko pre kúpanie. Vitamíny A a E v mlieku pôsobí ako antiseptikum taky. Ona tiež zmiešať mlieko s olivovým olejom, aby ho použiť ako hydratačný.

10. Čo sa týka vône, miluje ruže a jazmín vôňa.

11. Uhorka, gumy, olej a javor horský šťavy zmiešanej s vareným a rozdrvených kostí konkrétneho vtáka bol používaný kráľovnej Kleopatry ako odstránenie chĺpkov krém.

12. Zahryzla cachous pastilky, aby sa zabránilo zápach z úst.

13. Pelety z rohovník a niektorých esenciálnych olejov boli použité, aby sa zabránilo telo-zápach.

14. Red okrovej a tuku zmiešané dohromady bolo použité na farbenie pery a zeler a konope boli spojené na upokojenie oči. Antimón Sulphide bol čierny chemikálie sa používajú na výrobu oči obočie a riasami tma;

15. Mnohí stále používať tento populárny recept, ako sa zbaviť opálenie aj dnes. Vezmite 1 šálka zelených hrozna a 1 lyžicu medu. Zmiešajte to dohromady a aplikovať na kožu. Nechaj to na dobu 15 minút, aby sa odstránili opálenie.

Dúfam, že ste našli tento článok zaujímavý. Postupujte podľa nasledujúcich každodenné krásu tajomstvo získať žiariaca pleť, rovnako ako Cleopatra je.

Zdroje: 1, 2, 3, 4

load...