Starostlivosť o kožu

5 ázijské tajomstvá krásy, ktoré vás inšpirujú

5 ázijské tajomstvá krásy, ktoré vás inšpirujú

Aziati boli vždy závidel ich krásnu pleť. Asian pokožka najmä kórejskej, čínskej, japonskej a Indovia bol inšpiráciou pre mnoho svetových kozmetických výrobkov. Keď sa BB krémy hit na trhu mnoho žien poďakoval Kóreu za to, že takéto krásne multifunkčný výrobok.

Ázie bola zdrojom pre mnoho kozmetických rituálov. Tu hovoríme o niektoré z týchto ázijských tajomstvo krásy, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť krásnej pleti majú.

Ázijské Tajomstvo krásy

1. Slap Slap Slap:

Znie to divne, ale to búchať je celkom bežné v Kórei. Kórejskej ženy naozaj nasledovať tento rituál s starostlivosťou. Verí, že to stimuluje krvný obeh a zvýšenie energetickej hladiny v koži. Dokonca aj dnes sledujú rovnakú vec, a oni veria, že je to najlepší spôsob, ako získať krémy a pleťové vody do kože.

load...

2. Polish Up:

Leštenie pokožku môže byť niečo, čo možno nikdy robiť, ale ázijské ženy iste zamilujete leštenie ich koži. Cení si ho viac než ich CTM rituálu. Kým CTM je populárny v západných krajinách, ázijské ženy zvyčajne dopriať leštiaci rituálu.

3. Starostlivosť o tvár:

Aj keď mnohí z vás sa nemusí starať, aby tváre uskutočňuje každý mesiac, ázijské ženy naozaj rešpektovať ich tváre. Často majú svoje tvár urobil. A trávia pomerne dobré množstvo peňazí na svojich kúpeľných cestách.

Niektoré ázijské krásy tipy a triky z Indie:

Staroveká civilizácia India vyvinula vlastné kozmetické triky a tipy. Využívanie prírodných činidiel, ako je mlieko, med, vajcia, ovocie, Fullerová krajiny, šafran, Malai, kurkuma a ružovú vodu bol nasledovaný cez veky. Využitie henny a farieb na vlasy sa stala tak populárny po celom svete.

load...

4. Besan-surového mlieka, kurkuma = Krásna Scrub a pleťová maska:

Ak máte jednoduché kuchynské recepty na dosah ruky, prečo sa snažiť tieto chemikálie k dispozícii? Staroveký domáce pleťová maska ​​z besan, surového mlieka a kurkumy je istý víťaz pre každú ženu i teraz. Balíček rozjasní pleť, pôsobí ako peeling a dáva tvár žiara cítiť.

5. Krásne Kohl lemovanou Oči:

Kohl Kajal alebo bol súčasťou možné každej dámskej vanity.The Kajal bol vopred pripravený v domácnostiach s použitím mnohými primitívnych techník, ale to je teraz k dispozícii v rôznych tvarov a vzorcov. K Kohl lemované oči definovať tvar očí a dať pekný efekt na tvári.

Bonusové Asian Tajomstvo krásy

Fitness a Diéta:

Fitness hrá dôležitú úlohu v pohodu tela, takže všetci Aziati majú sacharidov strava bohatá ryže a wheat.They majú ryby a zeleninu spolu s mäsom. Zmes bielkovín, sacharidov a tukov pomáhajú telu, aby správne fungovali, a uistite sa, že pokožka zostáva krásna po mnoho rokov.

Ochrana pred slnkom: Jedným z dôležitých tajomstvo krásy chráni pokožku pred žiarením Slnka. Aziatky aplikovať základy opaľovací krém a to je treba v ich denného režimu.

Zostávajú hydratované po celý deň: ázijské krásky zostali hydratované po celý deň. Oni používajú ľahké hmly pleťové spreje cez ich tváre, aby ich základ čerstvé.

Takže to boli krásne ázijské kozmetické poradenstvo. Prosím, majte na návštevu za viac takých článkov. Nezabudnite nám zanechať komentár.

load...