Starostlivosť o kožu

DIY: jednoduchá domáca tvárová súprava pre mastnú pleť

DIY: jednoduchá domáca tvárová súprava pre mastnú pleť

Tvár sú najlepším liekom pre mastnú pleť. Starostlivosť o tvár, keď nadviazala v pravidelných intervaloch bude mať za následok hladkú a žiariaca pleť bez akýchkoľvek vplyvov olejnatosť. Bohužiaľ však, tvár sa stali veľmi nákladná záležitosť, ako kaderníctvo a kozmetické salóny účtovať stovky rupií pre získanie im urobil. Ak v kúpeľoch vaša, potom očakávať, že zákon v tisícoch! Ale samozrejme to nie je náklad väčšina z nich môže dovoliť v pravidelných intervaloch. Takže čo je budúci najlepšiu vec? Domáce kit tváre pre mastnú pleť!

Je pravda, že tam nie je nič viac upokojujúce, než osviežujúci tváre vykonané skúsených profesionálov, ale môžete pripraviť tvárovej sadu ľahko sami taky. To nemá žiadne vedľajšie účinky a môžu byť obvykle pripravené s ovocím a prírodnými ingredienciami.

Najlepšie tváre Kit pre mastnú pleť v Indii:

Áno, čítate to správne. To je jeden z najlepších tváre kit jedľa mastnú pleť. A je to tak len preto, že je domáca!

load...

Budete potrebovať:

* Gentle čistiaci * exfoliačný peeling * Teplá voda / Wash Cloth * Cream tvárové masky pre mastnú pleť * hydratačný

Kroky pre domáce tváre pre mastnú pleť:

1. Čistenie pleti:

Čistí pokožku dôkladne pomocou čistiaci prostriedok. To je jedna z najdôležitejších vecí počas rutinnej starostlivosť o pleť prijatých pre mastnú pleť. Je nevyhnutné odstrániť všetky nečistoty a odumreté kože, aby sa zabránilo infekcii a break outs spôsobené upchatiu pórov. Môže to byť adstringentné pleťová voda alebo umyť tvár. Pre mastnú typ pleti, je dôležité použiť bez oleja na tvár. To zanechá pokožku hladkú a jemnú.

2. Varenie v pare:

Naplňte misku alebo umývadlo s teplou vodou, prikryjeme tvár a misku s uterákom, aby para neuniká. Tým sa otvárajú póry na koži a odstráňte nečistoty. Môžete tiež využiť elektronické parníky, ktoré sú prenosné, lacné a ľahko ovládateľná tiež.

load...

3. Exfoliačný peeling:

Kroviny založené domáci môžu byť vyrobené za použitia cukru a aloe vera olej. Drhnúť svoju tvár jemne po dobu 2 - 3 minúty a opláchnite vlažnou vodou. Kefovanie pomáha zbaviť odumretej kože a prebytočný olej, takže táto časť tváre je veľmi dôležité.

4. Krém maska:

Pripravte si masku s prírodnými zložkami, ako je papája, rajčiny, aloe vera gél, santalového prášok a med a udržať ju na dobu 15 - 20 minút a opláchnite teplou vodou. Maska na tvár pre mastnú pleť môže byť tiež použitá, ktoré sú ľahko dostupné na trhu.

5. Hydratačné:

Hydratačný založený domov môžu byť pripravené mandľového oleja, citrónovej šťavy a vaječného bielka. Použite ju dôkladne po celej tvári a krku a držať, kým sa sušia a potom ju zmyte. Môžete tiež použiť olej zdarma zvlhčovač, ktorý je na trhu k dispozícii.

Tvár je veľmi dôležité a je potrebné urobiť doma alebo v salóne pravidelne tú chvíľu žiara. Pamätám si, že môžete ušetriť veľa peňazí, ak môžete to urobiť doma.

load...