Starostlivosť o kožu

DIY - úžasná domáca tvárová hmla pre mastnú pleť

DIY - úžasná domáca tvárová hmla pre mastnú pleť

Mastná pleť môže byť naozaj tlmič, a to najmä v horúcich letných dňoch. Je možné nechať si pocit mastné, neusporiadaný a zanedbaný. Takže, čo robiť, keď sa počasie Gods konspirovat proti váš typ pleti? No, môžete použiť Facial Mist!

V súčasnej dobe máme recept na dokonalú tváre hmly, ktoré môžu byť z prírodných ingrediencií ľahko dostupné doma. Hmla tváre obsahuje dobroty citróna, okvetné lístky ruže, aloe vera a mäty, ktorý bude bojovať kožné problémy, ako aj upokojiť a osviežiť pokožku.

Produkty Vyžaduje:

  • Mäty
  • Ruže kvet
  • Aloe vera
  • Citrón
  • Spreji

Ako pripraviť Facial Mist pre mastnú pleť:

Poďme sa naučiť kroky k príprave hmlu tváre pre mastnú pleť:

load...

Krok 1:

Vezmite čerstvé aloe vera a extrakt gélové rezne s pomocou lyžicou alebo vidličkou. Pridajte asi polievkovú lyžicu aloe vera gél na spreji. Uistite sa, že sprej je veľmi dobre dezinfikujú, aby sa zabránilo znehodnoteniu zložiek.

Aloe vera gél je bohatým zdrojom antioxidantov, ako sú betakarotén, vitamíny E a C, ktoré bude vaša pleť firmy. To tiež udržuje pleť dobre hydratovaná. Prirodzene zlepšuje pružnosť kože, znižuje výskyt jemných rýh a vrások. Je osvieži pokožku a robí to vyzerať živé. Okrem toho, aloe vera nerobí pokožku, takže je určite ideálna pre mastnú pleť.

load...

Krok 2:

V tomto kroku sa lyžicu citrónovej šťavy a pridať ju do aloe vera šťavy. Ak máte veľmi citlivú pokožku, potom môžete pridať len pol lyžicu citrónovej šťavy do zmesi.

Citrónová šťava obsahuje veľké porcie vitamínu C. Zosvetlí tón pleti. Ovládanie mastnotu a dať vaša pleť svieži pocit, hydratuje a tonizuje pokožku.

Krok 3:

Vezmite vlažnú vodu do misky a pridajte niekoľko ružových lístkov na neho. Milujem kvetinovej vôni ruží, takže som pridal 2 strednej veľkosti ruže kvetov do vody.

Ruže majú úžasné omladzujúce a osviežujúce vlastnosti. Oni tiež pokoj a upokojenie pleti svoje liečivé vlastnosti. Okvetné lístky ruží sú tiež antibakteriálne, hydratačné a protizápalové účinky. Robia pleť jemnú, žiarivý a hladký. Namočte okvetné lístky vo vode, aby ho použiť ako toner pre mastnú pleť.

Krok 4:

Teraz, raid svoju chladničku a získať malý zväzok mäty, pridajte ho do teplej vody a premiešame s lyžicou. Nechajte ho variť za dobré 15 až 20 minút.

Mint má veľké efektívny prínos pre svoj Pouzívajte má antiseptické, anti-mikrobiálne a anti-bakteriálne vlastnosti, ktoré lieči kožné infekcie, ako je akné, akné a akýkoľvek zápalový stav. To tiež vyčistí póry do hĺbky a tiež zabraňuje vysychaniu. Mäta osviežuje a hydratuje pokožku. To tiež pomáha udržiavať prirodzenú vlhkosť pokožky, zanecháva ju extrémne mäkký.

Krok 5:

Umožňujú mätový list a okvetné lístok ruže lektvar vychladnúť a potom sa prefiltruje do spreji. Zmiešajte všetky ingrediencie zatrasením fľašu dôsledne. A vaše prírodné tváre hmla je hotovo! Ako mám rád kvetinovú vôňu veľa, som pridal niektoré ružových lístkov do hmly.

Môžete pred chladom to tváre hmla a možno ho použiť až po dobu jedného týždňa. Zatvorte oči a sprej hmlu. Osviežiť vašu pokožku s 3 až 4 čerpadiel hmly a byť pripravení čeliť teplo letných dní!

Čerstvá vôňa z mäty, citróna a ruží zanechá vašu pleť okamžite svieža, kľudný a čistý. Moja pokožka jemná a hydratovaná, pretože aloe vera gél. Neexistuje absolútne žiadna známka strnulosti s touto hmlou, takže sa nemusíte umyť tvár po aplikácii. Skúste túto prirodzenú tvár hmly pre mastnú pleť a hýčkať vašu pleť tento rok v lete!

Bol tento článok nápomocný? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...