Starostlivosť o kožu

Najlepšie Calvin Klien Parfumy pre ženy - naše top 10

Najlepšie Calvin Klien Parfumy pre ženy - naše top 10

Calvin Klein je známy názov v kozmetickom priemysle. Jeho meno v priemysle parfému je nemenej preslávený, s jeho vôňa je veľmi populárny medzi mužmi a ženami.

Tu sú moje top 10 Calvin Klein parfumy pre ženy:

1. Calvin Klein:

Calvin Klein je prvá vôňa spojené so značkou a je označovaný ako Classic, Originál alebo červený v závislosti od typu. Je mäkká variant parfumy uvoľnených podľa značky a má horné tóny, ako je malina, broskyňa, hydracinth a gardénie. Srdcom to je ruža, karafiát, jazmínu a ľalií, ktoré poskytujú dokonalú kombináciu kvetinová vôňa pre ženy parfumy.

load...

Kúpiť Calvin Klein One Pre ₹ 4,700.00 @ www.amazon.in/calvin-klein-one

2. Beauty Calvin Klein:

Krása je vôňa bola zahájená v roku 2016, o predĺženie zvodnosť odevného sortimentu podľa značky. Tento rad kúziel eleganciu a sofistikovanosť. Je to klenot pre ženy v ich 40. Horná ambrette semeno, jazmín v srdci a cédru ako základ tvorí štruktúru týchto feministických parfumov.

load...

Kúpiť Beauty Calvin Klein Pre ₹ 5,950.00 @ www.amazon.in/beauty-calvin-klein

3. CK IN2U:

CK IN2U je vôňa pre mladú generáciu žien techno veku. Táto vôňa je mladý, šťavnaté s dreveným kvetinovým základne a je atraktívne zabalená. Grapefruit, bergamot, červené ríbezle, orchidea, kaktus, céder a vanilka zmes, aby sa tento nezabudnuteľný vône.

Kúpiť CK IN2U @ www.amazon.in/ck-in2u

4. CK IN2U Heat For Her:

Zloženie tejto vône dopĺňa horúcich letných nocí s erotickým kompozície jablka a martini, červené jablko, orchidey, zázvor a cédrové tóny. Sandalwood a pižmo tvorí základ poznámky.

5. CK IN2U Collectables:

Táto rada sa začala s rozsahom pánske i funkcie zmenil flakón a je považovaný za zberateľskú. Grapefruit, čierne ríbezle priniesť čerstvé orientálne kvetinovou vôňou a cédru, vanilky, pižma a jantáru pôsobí ako drevnaté báza.

6. CK IN2U Pop:

To Summer Pop vôňa pre ňu bola vydaná v roku 2008 a jedná sa o limitovanú edíciu vône Calvin Klein pre mužov aj ženy. Táto ovocná kvetinová vôňa pre ženy predstavuje vôňu limetky, vanilky, papája a mnoho drevitých vôní taky. Je k dispozícii v limitovanej edícii 100 ml fľaše.

7. CK One shock:

To je CK One Shock Street edition pre ňu. Predstavený v roku 2017, má niektoré jemné kompozície Gourmand chuť. Vrchné tóny bergamotu a mandarínky sú spojené s slivky na srdce ovocnými tónmi a drevnaté bázy za vzniku veľkú vôňu. Vôňa obsahuje niekoľko skvelých odtieňov jantáru, santalového dreva, pižma a pačuli.

Kúpiť parfum CK One šoku Pre ₹ 4,700.00 @ www.amazon.in/ck-one-shock-perfume

8. Rozpor:

Ck vždy vytvorí vône, ktoré sú relatívne a trendy v čase a preferencií. To je jedna taká vôňa, ktorá sa nachádza v blízkosti osobnosti mestskej ženy. Otvára s kvetinovými tónmi ruže. Jazmín, ľalie a pivonka riadiť sa zásadami poznámkami ako Tonga fazuľa a sandále. Rozpor sa začal v roku 1998, Ann Gottlieb.

9. Uniknúť:

Táto Calvin Klein parfum je ideálna ženská vôňa naznačil s morskými vôňa otvorením s jablčným, liči, slivky, broskyne a santalového dreva. Vytvorené v roku 1991, to je romantická edícia CK parfémov pre ženy.

10. Eternity:

Eternity bol vyvinutý ako pocta manželstvo Calvin Klein. To je ďalší z veľmi známych dámskych parfumov, ktoré ponúka značky. To je vnímané ako chválospevu na večné hodnoty lásky, rodiny a mieru.

Kúpiť Calvin Klein Eternity parfum pre ₹ 3,900.00 @ www.amazon.in/calvin-klein-eternity-perfume

Dúfam, že tento článok na top 10 Calvin Klein parfumy vám pomôže vybrať ten správny pre seba.

load...