Starostlivosť o kožu

Najlepšie produkty na starostlivosť o pleť Thalgo - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie produkty na starostlivosť o pleť Thalgo - naše 10 najlepších výberov

Starostlivosť o pleť priemysel rýchlo rastie. To je dobrá správa pre mnoho ľudí, ktorí sú stále na pozor na výrobky, ktoré im pomôžu vyzerať čo najlepšie. Vzhľadom k tomu, krásna pleť je najlepšie príslušenstvo človek môže chváliť!

Thalgo je austrálska značka, ktorá ponúka produkty pre starostlivosť o pleť, ktorá sľubuje, že vám krásnu pleť vždy snívali! Vyrába širokú škálu produktov, ktoré sa zameriavajú na všetky typy kožných problémoch a sú prospešné pre všetky typy pleti.

Najlepšie Starostlivosť o pleť Výrobky 10 Thalgo

Tu je niekoľko najobľúbenejší produkty zo starostlivosti o pleť Thalgo Range.

1. Thalgo penivý čistiaci Látka:

Čističi je vyrobená z rastlinných a kvetinovými tónmi, ktoré očistiť a čistí pokožku dôkladne. Je veľmi šetrný k použitiu a účinné pri čistení a čistenie pokožky zvnútra.

load...

Cena: Rs. 1700 na 150 ml.

2. Thalgo čistiace vody 2-in - 1:

Čistiaca voda poskytuje dvojaký účinok na kožu na jednorazové použitie. Aj keď ho použiť na odstránenie make-up po dlhom a náročnom dni, to tonizuje tvár naraz. To predstavuje mikro-bubliniek, ktoré opúšťajú čerstvým kože a žiarivé.

Cena: Rs. 2658 na 250 ml.

3. Thalgodermyl proćišĢující Extrakty:

To Thalgo starostlivosť o pleť výrobok je určený pre tých, ktorí s kombináciou alebo mastnú pleť. To poskytuje okamžitý a dlhotrvajúci matný vzhľad pokožky. Produkt je vyrobený z prírodných a rastlinných výťažkov, ktoré sú užitočné pri udržiavaní hladiny vlhkosti udržiavaných na tvári.

load...

Cena: Rs. 4402 na 15 ml.

4. Thalgo Ultra matný zvlhčujúci kvapaliny:

S mastnú pleť, je ťažké vyzerať svieži po celý deň. Ultra Matte Fluid z Thalgo poskytuje okamžitý matný povrch a udržuje tvár svieži po celý deň. To tiež má antibakteriálne vlastnosti, ktoré bránia zárodočnú nahromadenie spôsobené v dôsledku hromadenia prachu na koži.

Cena: Rs. 3906 na 50 ml.

5. Thalgo resurfacing krém:

Pre tých, ktorí s nerovným povrchom kože a tón pleti, tento produkt funguje hlboko pod kožu a pomáha obnoviť farbu a hladkosť. Tento produkt je bohatá na bambucké maslo, vďaka ktorému je hladká aplikovať a dostane ľahko rozpustené do kože.

Cena: Rs. 3162 na 50 ml.

6. Thalgo hyaluronová krém:

U žien sa blíži okolo tridsiatich piatich, to je vek vzpierať formula. Zabraňuje výskyt jemných liniek a vypĺňa vrásky, ktoré sa môžu zobraziť s vekom. Jedná sa o kompletný denný režim starostlivosti o pleť pre vašu pokožku.

Cena: Rs. 7999 na 50 ml.

7. Thalgo Konečným Time Solution Cream:

The Ultimate Time Solution Cream je určený pre normálnu až zmiešanú pleť a dáva nekonečnú mäkkosť na aplikáciu. To omladzuje pokožku a udržuje ju navždy mladý. Vzorec je založený na regeneráciu buniek, ktorý udržuje pokožku mladistvý.

Cena: Rs. 11720 na 50 ml.

8. Thalgo Vyhladzovanie Brightening Fluid:

Pre tých s tmavým, nepravidelným alebo pigmentované kože, tento produkt robí divy, pokiaľ ide o zosvetlenie kože a bielenie. Vzorec zvyšuje produkciu proteínov mládeže a ukazuje efektívne výsledky počas 4 týždňov pravidelného užívania.

Cena: Rs. 6635 na 50 ml.

9. Thalgo Čistý zamat čistiaci krém:

Thalgo Čistý Velvet čistiaci krém je ideálny pre ženy, ktoré hľadajú niečo zvrátiť príznaky z ageing.It má mäkkú čistiace vzorec, ktorý môže byť použitý každý deň, aby sa kožné problémy, ktoré prichádzajú s vekom v šachu. Má zamatovo a bohatú textúru a má prispôsobivosť zmeniť svoj pracovný proces podľa potreby vašej pleti.

Cena: Rs. 3658 na 150 ml.

10. Thalgo Čistý čerstvosť čistiace mlieko:

Bez ohľadu na váš typ pleti, Thalgo má pre každého niečo! Thalgo Čistá sviežosť čistiace mlieko je určené pre všetky typy pleti. Je hlboko čistí pokožku po natiahnuté pracovnej rutiny. Pleť dostane doplňovaný a sama opraví. To je tiež účinný pri odstraňovaní make-up a je potrebné mať, ak používate make-up každý deň.

Cena: Rs. 3534 na 250 ml.

Tieto produkty sú k dispozícii na väčšine internetových obchodoch a sú naozaj požehnaním pre vašu pokožku. Ceny pre starostlivosť o pleť Thalgo môže vyzerať na prvý pohľad vysoká, ale treba mať na pamäti výhody, ktoré ponúka, vynaložené peniaze stojí za to.

Ste použili niektorý z týchto produktov Thalgo? Ktorý z nich sa vám najviac páči? Môžete bez obáv zdieľať produkty pre starostlivosť o pleť Thalgo recenzie komentáre časti nižšie.

load...