Starostlivosť o kožu

5 jednoduchých ayurvedických procedúr pre tvár

5 jednoduchých ayurvedických procedúr pre tvár

Zdravá koža žeravie a prehliadky. Môžeme použiť sto kozmetiku, ale napriek tomu je jasná žiara zdravé, vady voľnej kože nemožno sfalšovať. To je dôvod, prečo sme všetci sníva o získanie jasného a vady voľnej kože. Niektorí rozhodnú pre drahé salón ošetrenie, zatiaľ čo niekoľko ďalších spoliehajú na domáce recepty. Dobrú vec, o domáce založené receptov je, že nemá žiadne škodlivé chemikálie, a teda neexistujú žiadne vedľajšie účinky. , Výhradnom diamant môže znížiť diamantový princíp nie je v skutočnosti použiteľné všade.

Chemická, bez ohľadu na to, ako starostlivo formulovaná, je stále chemická. Aj keď to môže byť veľmi prospešný pre jeden účel, nemôžeme ignorovať skutočnosť, že to môže mať nejaký iný účinok, ktorý nie je príliš dobrá. Niekedy vedľajšie účinky sú oveľa škodlivejšie ako skutočný symptóm, ktorý je stále liečený. To je miesto, kde prírodné a ajurvédskej riešenia sú na tom lepšie. Môžu byť pomalší ukazujú výsledky, ale môžete si byť istí, o tom, že výsledky sú oveľa spoľahlivejšie a menej vedľajších účinkov.

Najúčinnejšia ajurvédskej procedúry na tvár

1. Mlieko:

Mlieko je vynikajúci prírodný čistiaci prostriedok, ktorý vyhovuje všetky typy pleti. Vezmite 1 - 2 lyžice. Surového mlieka, a na to, pridajte štipku kurkumy prášku. Namočte vatový tampón a zmiesť všetko cez tvár a nechajte ju po dobu 5 minút. Tento čistiaci prostriedok odstraňuje všetky nečistoty z pleti, zvlhčuje pokožku a dáva mu pekný lesk.

load...

2. Med a citrón maska:

Ak máte záujem o ajurvédskej ošetrenie pre pigmentáciu v tvári potom to je ono! To zahŕňa antioxidant a hydratačné účinky, ktorý čistí a zosvetľuje pokožku. Vezmite jednu polievkovú lyžicu medu (najlepšie surové, organické medu), pridajte 3 - 5 kvapiek čerstvou citrónovou šťavou a aplikovať na tvár a nechajte ho zostať na tvári po dobu 10 - 15 minút. Umyte vodou a zistíte mäkký, žiariaca pleť v žiadnom momente.

3. Bylinné balenie:

Cícerová múky (besan) pleťová maska ​​pre tupú kožu: To je jeden z najúčinnejších, extrémne efektívny pleťová maska ​​pre mrzutý kože. Jeho exfoliačný akcie odnáša odumreté bunky, odstraňuje opaľovací a je veľmi slávny Ajurvédske liek na vady taky. Vezmite 1 polievková lyžica. Nut múka do misy, pridajte pár kvapiek citrónovej šťavy, štipka kurkumy prášku a pridajte ružovú vodu alebo surového mlieka na prípravu pasty. Aplikovať balíček na vyčistenú tvár a nechajte ho zostať na tvári po dobu desiatich minút. Pravidelné užívanie sa dostanete mäkké, hladké, žiariaca pleť, a pomaly, budú škvrny na koži začať blednutiu taky. Neexistuje žiadna iná pleťová maska, ktorá berie opálenie preč takhle robí. Je úplne vymaže pokožku celého všivák s pálením, a poskytuje pridanú žiaru ako stimul.

4. Pite veľa vody:

Aspoň 8 - 10 okuliare sú nutné, aby sa koža hydratované zvnútra. Môžete pridať aj trocha medu a citróna do vody. Studená voda spáli viac kalórií, pretože telo musí priviesť ju na svoju teplotu pred použitím. Týmto spôsobom môžete spáliť kalórie príliš. Je tiež potrebné voda na udržanie fungovanie všetkých orgánov v optimálnych úrovní.

load...

5. Získať 6 - 8 hodín spánku:

Cieľom je získať aspoň 7 hodín spánku každú noc. Pravidelne cvičte, ako to podporuje krvný obeh, vyplavuje toxíny z tela a udržuje telo a zdravú pokožku.

Vštepovať ajurvédskej tipy uvedené vo svojom každodennom živote. Sľubujeme si všimnete obrovskú zmenu len niekoľko weeks.Do zanechajte nám komentár a dajte nám vedieť!

load...