Starostlivosť o kožu

Top 7 najlepších luxusných mydiel

Top 7 najlepších luxusných mydiel

Lux je najstarší a najviac ikonický krásu a kúpanie bar v Indii. Jedná sa o najväčšiu predajnú mydlo značky na svete a je číslo 1 mydlo značky v Indii. Niektoré z najkrajších a očarujúce hviezdy sveta potvrdili túto značku v priebehu rokov, od Leela Chitnis k Katrina Kaif. Značka povzbudzuje ženy, aby vyjadrili svoju krásu tým, že im úžasný pocit, zakaždým, keď tento produkt využívať. Tu sme počítať jedny z najlepších Lux mydla Indie.

Najpopulárnejší Lux Mydlá

1. Lux Lotus & Cream Fialová Mydlo:

Tento pekný purpurovej lux mydlo je obohatené o fialové lotosu a krém, ktorý vám pomôže sa dostať hodvábne hladkú pokožku. Má veľmi príjemnú vôňu, ktorá pretrváva niekoľko hodín po umývaní. Krémová formule a éterické oleje v tomto mydla udržuje pleť dobre hydratovaná a nevysychá umývanie príspevok kože. Mydlá pení dobre a odplaví ľahko bezo zvyšku mydlovou pozadu.

load...

2. Lux čerstvé úvodný Mydlo:

Táto morská zelená lux krása mydlo je naplnený chladiacim mäty, morských minerálov a jemnou vôňou robiť to najlepšie pre vašu ranným kúpeli. Mydlo dodáva energiu do tela a robí jednotvárny pleť, šumivé a svieže. Mydlo poskytuje chladivý pocit na pokožke pri kúpaní a robí telo voňavé a napätím.

3. Lux krémovo biela Mydlo:

Osviežiť a doplniť svoju pleť po celodennej práci s lux krémovo bielej. Toto mydlo je obohatené o ultra opatrovateľskými švajčiarskych hydratačný čo činí latku tak, krémová, že sa cíti ako dallop krému na ruky. Mydlo produkuje luxusné penu a kĺže hladko na kožu, aby ju hladkú a hydratovanú.

load...

4. Lux International Mydlo:

Táto krása mydlo iste budete cítiť ako medzinárodné hviezdy a dostane svoje nespočetné komplimenty na lesklé a zdravej pokožky. Toto mydlo dosahuje až do vrstiev kože zabezpečiť optimálnu hydratáciu a je koža jemná, hladká a pružná. Mydlo udržuje prirodzenú vlhkosť a pH hodnotu pokožky, aby to zdravé a žiariace zvnútra.

5. Lux sandále a krém Mydlo:

Lux sandál a smotanou mydlo prichádza s dobroty smotana a santalové Ubtan. Mydlo odstraňuje špinu a nečistoty z kože, aby bolo zdravé a čistí. Pravidelné používanie tohto mydla tiež zosvetľuje a rozjasňuje tón pleti. Jeho jedinečná Zakrivené tvary vám pomôže mať lepšiu priľnavosť pri kúpaní. Má príjemnú vôňu sandálu, ktoré pretrváva nejakú dobu po praní.

6. Lux jahoda a krém Mydlo:

Toto mydlo je naplnený upokojujúce jahôd esenciálnych olejov a švajčiarsky krémom, ktorý poskytuje hydratáciu a hydratáciu pokožky. Mydlo vonia jahody a vytvára bohatú, krémovú penu, aby ich koža znateľne jemnejšia a hladšia. Na rozdiel od bežných mydiel kúpanie, tentoraz nevysychá kožu alebo ju naťahovacie po umývaní. Pokožka je výrazne hladšia a jemnejšia než predtým. Jahoda v tomto mydlo poskytuje antioxidanty na koži, čo znižuje jemné linky a vrásky.

7. Lux Peach a krém Mydlo:

Toto mydlo obsahuje broskyňa a smotanu ako účinnú zložku a je formulovaný pre suchej pleti krásy. Peach je dobre známy pre svoje hydratačné vlastnosti a je suchá pokožka hladšia a jemnejšia než predtým. Má mierne a ženskú vôňu a pení veľmi dobre čistiť kožu jeho špiny a nečistôt. Mydlá pení luxusne očistiť pokožku a odplaví ľahko.

Tak to sú tie najlepšie mydlá pre Lux. Ktorý z nich sa vám páči najviac? Zanechajte nám komentár.

load...