Starostlivosť o kožu

Shilpa Shetty je make-up a krása tajomstvo odhalenie

Shilpa Shetty je make-up a krása tajomstvo odhalenie

Nie každý je šťastie, že sa narodí krásu. Shilpa Shetty hovorí, že nebola jedným z tých šťastných duší jeden. Jej matka by sa povedať, že ona bola škaredé káčatko, ktorý vyrástol v elegantnej labuť. V jej rastúcich rokoch pôsobila ako vytáhl vysoká mladé dievča s volejbalové modriny na nohách. Musela pracovať veľmi tvrdo, aby to, čo je dnes. Teraz nie je to dobrá správa pre nás? Ako ste sa opýtať? No to znamená, že všetko môže vyzerať rovnako dobre ako ona robí tak dlho, kým sa nám to dosť chcieť pokračovať v práci na to neustále !! Ona zdieľa jej tajomstvo a tipy s nami.

Shilpa Shetty Make Up Tipy

Shilpa Shetty je tajomstvo krásy patrí základné pravidlo, ktoré bolo vždy menej je niekedy viac! Nikdy zistíte, ako sa pozerá cake s vrstvami a vrstvami make-up na tvári! Tu sú jej hlavné smery:

  • Akcentovať len jednu funkciu. Ak sa rovnako ako ja, budete chcieť upozorniť na vaše oči, aby sa vaše rúž celkom podhodnotené. Ak máte krásne, Putami pery nosiť tmavšie lesk a majte oči jemnejší.
  • Riasa natáčky môže otvoriť oči a dať im definíciu bez nutnosti vrstvami maskary. Použiť falošné riasy pre viac očarujúce nočné vzhľad.
  • Nikdy sa váš tvár na verejnosti. Deformovanie svoju tvár aplikovať kozmetiku a to nie je atraktívny vzhľad, čo je dôvod, prečo som sa prihlásil dolu preč z kamier v kúpeľni Big Brother.

Tajomstvo krásy Shilpa Shetty je

Ukážte svoju kožu na lásku a starostlivosť, akú si zaslúži, a to zostane krásna verí. Hovorí, že v rozhovore s Juliou McCaffrey a Fiona Cummins, "Nepreťažujte vašu pokožku efektných produktoch. Moja mama, kto je 57 a má úžasnú pleť, hovorí, že viac budete používať, keď ste mladí, tým horšie to bude, keď sa vek "tipy pre starostlivosť o pleť sa odporúča aj takto.:

load...
  • Bez ohľadu na to, ako dlho som prišiel domov, vždy som odstrániť svoj make-up. Aj zmiešať čistý kokosový olej s olivovým olejom / Johnson detský olej, hladká ho cez kožu a zotrite ho vatou. Je to prirodzene upokojujúci kožu.
  • Skúste spať po dobu minimálne osem hodín denne a nikdy nepoužívajte mydlo na tvár - je to príliš krutý.
  • Skúste že vaše obočie so závitom v salóne, aby sa zabránilo v rastúcich chlpov.

Hair Care Tipy Shilpa Shetty je

Jej štandardné rady nájdete ich udržať ju Natural! Zvlnené, strieka a čokoľvek iné, čo chcete urobiť vaše vlasy vyzerajú príliš prehnaná.

  • Robí si istá, že šampón je raz za dva dni a zmení šampóny často, aby sa zabránilo nahromadeniu.
  • Vyhodiť sušenie vlasy rovné, je jej štýl. Žiadne vyhrievané rovnanie pre ňu!

To sú niektoré z jednoduchých krásu tajomstiev Shilpa Shetty, jeden z krásnych dám v B'Town! By sa podľa nich príliš holky? Ktorý z týchto kozmetických tipov Shilpa Shetty budete zahrnúť do svojho každodenného života?

load...