Noviny

8 najlepšie tetovanie zakryť nápady

8 najlepšie tetovanie zakryť nápady

Hrubé chyby s tetovaním sú bežným javom. To sa stáva, keď ste vytvorili permanentný. Môže byť ste sa nudí s rovnakým staré tetovania, ktoré vyšli z módy, alebo môže len radšej robiť nový štýl, ktorý je v móde. V oboch prípadoch, mali by ste sa pozrieť na perfektný zakryť. Máte šťastie, existuje viac ako jeden spôsob, budete mať šancu schovať ten starý s dokonalým povrchom. Dokonca aj keď sa vám nepáči sa to skryť, môžete upraviť existujúce tetovanie s vysokou účinnosťou, takže jednoducho nikto nebude rozlišovať predchádzajúcej štýl.

Najlepšie Tattoo Cover Up nápady:

Tetovanie krycie ups sú vo všeobecnosti určené pre konkrétne návrhy a štýly. Tu sú niektoré bežné doteraz najlepší vzory, ktoré môžete zvážiť pre skrývanie chybu tetovanie. Bez ohľadu na to, čo dizajn môže byť Tie pokrývajú up tetovanie nápady sú vynikajúce pre dáva vám nový vzhľad ste chuť na.

1. Flower Basket:

Kvetina kôš tetovanie zakryť je ideálny pre zadnej časti, alebo brucha. Tento typ tetovanie zaberie viac miesta v porovnaní s ostatnými. Z tohto dôvodu, zadná časť je najlepšie miesto pre takúto zakryť, pretože vám poskytne najlepšie expozíciou. Pre rozšírený pohľad to zakryť, mali by ste byť schopní skryť všetky predchádzajúce menšie tetovanie, ktoré vás osloví už nie.

load...

2. Po názve:

Mal si prestávku s priateľom? Tie by určite radšej skoncovať s tetovaním nesúci jeho meno. Ak ste v fix, ktorý, ako zakryť permanentné tetovanie je po mene zakryť tetovanie je ideálny pre vás. To by odstránilo názov vašej ex ľahko bez jeho vymazanie.

3. Dinosaur Ate anjela:

Rovnako ako jeho funkier názvom dinosaurus jedol anjel tetovanie je najlepšie, ak nechcete nosiť anjel tetovanie nič viac. Môže byť, hľadáte odvážnejší vyhlásenie o vašej osobnosti práve teraz. Takže dinosaur tetovanie je najlepšie jesť anjela, a vymazať navždy.

load...

4. Princ, ktorý sa zmenil na Frog:

Toto tetovanie zakryť predstavu je ďalší vynikajúcou voľbou pre sústruženie svoje ex v žabu! Vtipy od seba, ale žaba tetovanie zakryť je dosť v pohode vymazať meno tetovanie dokonale. Jasný farebný obraz tetovanie by istý zhodovať s novým životom.

5. No More Ruženec:

Nudí vás s tým starým reťazou a krížom? Hľadáte štýlové výkaz náručí? Získať nový vzhľad s nie viac ruženec. Je to hlasný cover up, ktorý by určite závoj posledné tetovanie krásne bez stopy nej.

6. Majestic Beast:

Má vaša posledná tetovanie vytratila s časom, ale neopustil to podpísať? Ak áno, majestátne zviera sa stane, že je najlepšou voľbou pre každého. Ide najmä nesie obraz koňa, ktorý je dosť v pohode, aby skryl vyblednuté tetovanie dokonale.

7. Spider-To-Spider Tetovanie:

Niekedy sa pozrieme na rozšírenie tetovanie bez vymazania existujúce dizajn. Napríklad, ak máte pavúk tetovanie a hľadali trochou modifikácie, pavúk-to-cover pavúka up bude určite tou najlepšou voľbou pre vás.

8. Najlepší priatelia navždy:

Nájdenie najlepšieho priateľa, je určite otázkou šťastia. Osláviť svoje nové priateľstvo s najlepšou priatelia navždy tetovanie zakryť. Táto široká tetovanie by vám pomôcť zakryť predchádzajúce jeden s dokonalým povrchom.

Týchto 8 najlepších tetovanie pokrývajúci up nápady sú úžasné, nie? Teraz budete musieť rozhodnúť, ktorý tetovanie cover up by ste chceli chváliť. Len nezabudnite, aby nám, ktorý z nich chcete.

Tentoraz utvárať svoj nápad aj pomocou tohto tetovania galérie, ktorá má viac ako 8000 tetovanie

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

load...