Noviny

Top 10 prínosy kokosového mydla

Top 10 prínosy kokosového mydla

Musíte mať počul veľa o kozmetických výhod čerstvého kokosového mlieka. Ale už ste niekedy skúšali kokosové mlieko mydlo? No, to sú úplne odlišné od bežných mydiel, pretože naplniť všetky dobroty čisté a čerstvé kokosové mlieko do pokožky a vlasov bez poškodzovania svoje prírodné oleje. Ale to nie je všetko kokosové mlieko mydlo môže urobiť! Tam je oveľa viac, že ​​môžete očakávať od neho!

Tu sú top 10 kokosové mydlo výhody. Prečítajte si o to dozvedieť sa viac:

1. Hlboko čistí pokožku:

Najlepšia vec, o kokosovom mlieku mydlo je, že vlastne čistí pokožku zvnútra, bez toho aby dochádzalo prílišnej suchosti. Byť bohatý na čistom kokosovom mlieku, kokosovým mliekom mydlá obsahujú veľké množstvo mastných kyselín. Mydlo je formulovaný tak, aby hlboké čistenie pokožky tým, že odstráni všetky druhy nečistôt (nečistoty, prach, odumretých buniek, atď.), A že príliš, zatiaľ čo prirodzené hydratáciu udržiavanie pokožky. Stručne povedané, pôsobí ako jemné, ale účinné tvárové čistiaci prostriedok.

2. Hydratuje Dôkladne:

Obrovské množstvo živín, ako aj mastných kyselín obsiahnutých v kokosovom mlieku mydla ponúkajú intenzívnu hydratáciu sušiť, nudné a bez života kožu. Na rozdiel od iných mydiel, kokosové mlieko mydlá nemajú vysušovať pokožku a zároveň čistí ju. Skôr, super-hydratačné vlastnosti kokosového mlieka mydlo pomáhajú pri obnove stratenej vlhkosť pokožky omladzovanie buniek dôkladne. Ako výsledok, dostaneme jemnú, vláčnu a hladkú kožu.

load...

3. Udržuje starnutie At Bay:

Pravidelné používanie kokosového mlieka mydlo môže spomaliť predčasnému starnutiu výrazne. Bolo zistené, že kokosové mlieko je obohatené o silných antioxidantov, vrátane vitamínu C a vitamínu E, ktoré znižujú množstvo škodlivých voľných radikálov v našom tele a bráni oxidatívny škody spôsobené nimi. To je tiež plná esenciálnych stopových prvkov, ako je selén, železo, meď, zinok, a tak ďalej, ktoré sa starajú o zdravie a výživu pokožky. Pravidelné užívanie tohto mydla tiež tvrdia, aby sa zabránilo vrásky, jemné linky, slnečné škody, stareckých škvŕn a ovisnutej kože.

4. Zaháňa akné:

Ako už bolo povedané, kokosového mlieka mydlá sú účinné v hlboké čistenie pleti, čo je skvelá liečba akné možnosť robí. Mimo to, kokosové mlieko je balená s mastnými kyselinami, ako je kyselina laurová, kyseliny kaprylovej, kyseliny kaprinovej a podobne, ktoré sú účinnými anti-mikrobiálne činidlá, môže znížiť existujúce akné a zabrániť ďalším pupienkov do značnej miery. Okrem toho, niektoré z týchto mastných kyselín, môže fungovať ako antioxidanty, ktoré zastaviť voľný radikál škody a odstránenie škvrny rýchlejšie.

5. Lieči infekcie kože:

Kyselina laurová prítomná v kokosovom mlieku je známe, že majú vynikajúce antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové účinky. Kokosové mlieko Mydlá môžu vytvoriť, chemické bariéry 'na povrchové vrstvy kože s pravidelnou aplikáciou. Jeho pravidelné užívanie bude tiež udržiavať rad menších až veľkých kožné infekcie, ako sú ekzémy, psoriáza, kontaktná dermatitída, atď preč.

load...

6. Lieči Skin efektívne:

Pokiaľ ide o opravy a hojenie poškodenej kože, kokosové mlieko mydlo môže ukázať ako záchranca. Obsahuje veľké množstvo vitamínu E, rovnako ako mnoho ďalších životne dôležité živiny, ktoré vyživujú bunky a urýchlenie celého procesu opravou. Používa sa, aby sa pokožka hladká a zdravé hojenie vyrážky, rany, popáleniny, popraskanie kože, atď

7. Opravy poškodené vlasy:

Kokosové mlieko je skvelý zdroj bielkovín, čo je v podstate základným stavebným kameňom vlasov. Takže, s použitím kokosového mlieka mydlo na svoje kadere môže urobiť je silnejší a zdravší. Okrem toho, že je plná základných vitamínov, minerálov a mastných kyselín, ktoré poskytujú v čo najvyššej miere výživu ako na pokožku hlavy a pramene. A súčasne nej opravy časových všetky druhy vlasov škody úspešne.

8. Podmienky vlasov Dokonale:

Mastných kyselín prítomných v kokosovom mlieku nielen hydratujú pokožku, ale aj klimatizovať naše vlasy. Takže, ak máte suché, poškodené a lámavé vlasy, by ste mali určite dať kokosovým mliekom mydla vyskúšať na doplnenie stratenú vlhkosť a lesk vašich zámkov.

9. Pohony lupy preč:

Byť bohatý na esenciálne živiny, môžu kokosovým mliekom mydla vyživujú pokožku hlavy a efektívne kŕmiť svoje vlasové folikuly. To tiež udržuje pokožku hlavy mäkký a hydratované, ktorá zabraňuje tvorbe lupín regulovaním suchosť, šupinatosť, atď.

10. Poskytuje súhrnné výživa:

V neposlednom rade, pravidelné používanie kokosového mlieka mydla podporuje celkový zdravotný stav našej pokožky a vlasov. Z vyvolanie dostatok vlhkosti na odvrátenie mikrobiálnej útoku, môže to pomôcť v kráse v mnohých ohľadoch. Ako výsledok, dostaneme zdravo vyzerajúca pleť a kadere v prirodzenou cestou.

Boli to jedny z výhod kokosová mydla. Sú to dosť dobré dôvody uvádzajú kokosové mlieko mydlo vo svojej kráse režimu? Rozhodne si myslím, tak! Pokúsiť sa!

Myslíte si, používať kokosové mydlo? Aké sú vaše skúsenosti s ním? Podeľte sa v komentároch.

load...