Noviny

20 najlepších vzorov Rangoli pre Diwali 2017 vás inšpiruje

20 najlepších vzorov Rangoli pre Diwali 2017 vás inšpiruje

Diwali, jeden z najviac oslavovaných sviatkov, je známa po celom svete ako sviatok svetiel. S množstvom petardy a svetla deň sa oslavuje s veľkým zápalom a nadšením ľuďmi všetkých vekových skupín. Avšak, jeden nemôže vyvrátiť úlohu farby v tomto festivale. Ľudia kupujú nové oblečenie a dary a zdobia svoje domy s mnohými farbami.

Vzhľadom k tomu, rangoli a farby sú pretkané, komplikované rangolis sú navrhnuté v tento deň pri vchode do každého domu požiadať o požehnanie bohyne Lakšmí, hinduistickej bohyne bohatstvo. Je pochopiteľné, že robiť z rangoli nie každého silnou stránkou, ako to vyžaduje určitú zručnosť a vynaliezavosť. Vzhľadom k tomu, čas a prax, aj vy môžete urobiť veľký vyhlásenie tým, že kreslí krásny rangoli u vašich dverí krok.

S množstvom zložitých vzorov z čoho vyberať, zdvihol ten správny môže byť skľučujúca úlohu. Aby bola táto voľba jednoduchá, tu je kompiláciou niektorých nápadných vzorov dowali rangoli. Vzhľadom k tomu, Diyas sú neoddeliteľnou súčasťou Diwali mnohé z týchto návrhov sú vybavené Diyas v nich:

load...
Rangoli vzory pre Diwali:

1. Ide o krásny rangoli byť vytvorený na prahu kroku dverí. Žiarivé farby, ktorá okamžite rozžiari domu sú iste vyvolať posudok z vašich klientov. Jedná sa o polkruhový vzor so živými odtieňmi modrej, červenej, žltej a biele dávať to lákavý vzhľad.

 2. Táto konštrukcia má biely podklad so symetrickým vzorom vrstveného na vrchole. Podlaha, na ktorom rangoli treba vyvodiť môže stačiť ako pozadie, ale použitie bielej farby ako základ je určite, aby sa dizajn pop von. Vyzerá to živé vďaka kombinácii farieb, ako je zelená, modrá a žltá. Dvojrozmerná stvárnenie Diyas na podlahe spolu s pozdravmi pre, Šťastný Diwali 'je apt vzor pre tento festival je.

load...

3. Ide o kvetinové rangoli pomocou okvetné lístky kvetín, ktoré sú veľmi často k dispozícii. Natáčanie tohto konkrétneho rangoli nevyžaduje pre veľkú zručnosť-set. Akonáhle je obrys vyvodiť, že môže byť naplnený lístky od mladšími v dome taky. Preto je celá domácnosť môže podieľať na tvorbe tohto krásneho rangoli. V tomto návrhu boli použité okvetné lístky nechtíka. Môžete ich vymeniť za inú kvet vašich predstáv. Uistite sa, že rôzne farebné okvetné lístky sú viacmenej rovnakej veľkosti.

4. Ide o prevedenie s ôsmimi špicaté hviezdy tvorenej rôznymi geometrickými vzormi. Táto konštrukcia môže obsahovať zmiešané využívanie farebného kriedy, ryžový prášok a kvetinové lístky získať požadovaný efekt. Fialovej, ružovej, žltej a bielej farby, ďalej zhoršuje ich ostrom čiernym obrysom každej vrstvy.

5. Keď už hovoríme o jednoduchých rangoli vzorov pre Diwali, malá rangoli neznamená, že to nemôže vyzerať ako elegantné a prívetivé ako relatívne väčšie. Tento dizajn je ideálny, ak máte málo času, alebo nemajú veľa znalostí v danom odbore making rangolis. To sa skladá zo šiestich kruhov uvedených sa biely prášok, interiéry, ktoré sú vyplnené farbami iného druhu. Stredový kruh je vyrobená sa podobať sortiment menších kvetov. Diya možno umiestniť do stredu každého kruhu a hra svetla a tieňa je určite mať okúzľujúci efekt.

6. To je určite to najlepšie z rangoli vzorov pre Diwali, ak chcete zvýrazniť tradičné lampy alebo ozdobné Diya stojan, ktorý môžete mať doma. Jedná sa o kruhové štruktúry, ktoré vyžaruje z centra, kde je svetlo, ktoré majú byť umiestnené. Použitie viacerých odtieňov tej istej farby v tomto rangoli dáva nový rozmer. Diyas môžu byť použité v obvode zlepšiť vzhľad.

7. Rangolis zahŕňajúce kvetné lístky sú skvelé pre začiatočníkov, pretože sú viac tolerantní k chybám. Vyzerá to krásny bez ohľadu na subjekt príležitosti. Tento konkrétny návrh, aj keď trochu prácne, keď skončil určite zanechať trvalý dojem.

8. Diya bytia symbolické Diwali je neoddeliteľnou súčasťou jeho osláv. To rangoli má Diya nakreslený v stredu, z ktorého zvyšok dizajnu vyžaruje. Aj keď tento rangoli je primárne vykonáva pomocou jedinej farby, biela, používanie rôznych odtieňov, ako je zelená, fialová, modrá a ružová striedavo upozorňuje vzor.

9. Lord Ganesha, na žiarivo červenom pozadí, je ústrednou postavou tejto konštrukcie. Toto je pulzujúce vzor kombinujúci voľnej forme kresby a komplikovanú sieťovinu v sústredných kruhoch. Toto prevedenie sa môže pokúsiť iba ľudia s pevnou rukou.

10. To je zase ideálna rangoli dizajn pre Diwali, pretože má veľa Diyas vás dostať do sviatočnej nálady. Hoci konštrukcia je jednoduchá, vyzerá to celkom krásne, keď zdobí Diyas. Je to kvetinovým vzorom v stredu nakreslené na kontrastnom pozadí s hadovito kriviek v periférii. Diyas môžu byť umiestnené kdekoľvek vhodný k posilneniu jej krásu.

11. Tento návrh obsahuje dvojaký aspekty Diwali v ňom, a to svetlé farby a svetla. Diya stojí v centre obklopené radom kvetín je zvýraznená živé vzorom lístkov ťahaných pomocou farebného prášku. To je vymedzený vzorom väčších lístkov. Tie sú vyplnené pomocou malej mono farebných okvetných lístkov autentických kvetín. Vonkajší obvod je kompiláciou mnohých menších dizajn s využitím viacerých farieb a Diyas ju zvýrazniť.

12. Kvet rangoli sa hodí pre každú príležitosť. Tento dizajn je o niečo neobvyklé s abstraktné konštrukcie. Pre diela tohto charakteru je rozumné sledovať vzor na podlahe a potom pokračovať naplniť ju nespočetné množstvo farieb od fialovej, bielej, žltej, oranžovej a červenej. Diyas pozdĺž obvodu robí tento návrh relevantné pre Diwali.

13. Jedná sa o svetlý rangoli s kontrastnou žltej, ružovej a modrej farby sú do nej začlenené. V strede je návrh páva s drobnými rastlinnými motívmi okolo neho. Na obvode kruhu sú striedavé vzory zástupcu malých a veľkých Diyas.

14. Jedná sa o unikátnu konštrukcie, ktorá využíva použitie točených, duálny farebné laná pre vytvorenie hranice. Vnútro sa potom naplní rôznych farieb. Vhodné umiestnenie Diyas rôznych veľkostí a tvarov sa pridá k vynaliezavosti tohto návrhu.

15. Ide o jednoduchý rangoli dizajn, krása, ktorá je zvýšená kombinovaným použitím svetlých farieb, Diyas a plávajúce sviečky. Obvod tohto rangoli zdobia ruže a malý transparentný misku s vodou je umiestnený v strede vzorke. Táto misa má niekoľko plávajúce sviečky. Diyas sú palced na vnútornej štruktúre, ako aj na vonkajšej strane.

16. Jedná sa o malý, jednoduchý, ale veľmi živé prevedenie. Okrem zdobených použitých farieb, farebný vzor z Diyas pridáva určitý charizmu k tomuto rangoli.

17. Kruhové štruktúry tejto rangoli je nielen ľahké na oči, ale tiež nie je príliš ťažké remeslo. Diya stojí v centre a viac Diyas na okraji dodáva nádych tajomna k tomuto návrhu rangoli.

18. Toto rangoli je perfektný mix priamok a mäkkými krivkami. Nákresy Diyas po stranách, zdôraznené v ružovej, z neho robí ideálny rangoli pre tento festival. Kvety a earthern Diyas môžu byť pridané do prepožičiavajú slávnostný vzhľad.

19. To je vykonané s rangoli žltá, oranžová, zelená a bielo sfarbených zrniek ryže. Betel list v tvare konštrukcie prispieva k veľmi tradičným vzorom. Diyas pridať dotyk svetla do tejto krásnej umelecké dielo.

20. Tento rangoli sa sústrednými kruhmi a mango motívy spojil s použitím živej odtieňmi modrej, žltej, oranžovej a fialovej je pre elegantné napriek tomu ľahko urobiť dizajn pre Diwali. Ružové motívy na obvode striedajúce sa s hlinených Diyas pridať kúzlo ich vlastné.

No, to boli prvé dvadsiatky návrhy rangoli pre Diwali. Jedným z nich môže ozdobiť svoj krok dvere taky. Všetko, čo potrebujete, je trocha predstavivosti, dotyk zmysel pre estetiku a množstvom trpezlivosti!

load...