Noviny

Najlepšie designérsky dizajn Dolphin - náš top 10

Najlepšie designérsky dizajn Dolphin - náš top 10

Delfíny sú bezpochyby najviac rozkošný všetkých zvierat nažive, snáď s výnimkou medveďmi Koala. Budú sa nikdy nepodarí priniesť úsmev na vašej tvári ich bezduché výklopným skočila do vody a ich roztomilé vyzerajúce tváre. Okrem hľadá šikovný, delfíny sú symbolom veľkého množstva vecí. Oni sú všeobecne zobrazení ako spasiteľa v filmov a príbehov, a sú teda symbolické vedenia a prosperity. Medzi ženami, delfín tetovanie je veľmi časté, pretože jeho vzhľad, zatiaľ čo medzi mužmi, je to zvyčajne používa pre jeho použitie v symbolike.

Najlepšie Dolphin Tetovanie pre dievčatá

1. Yin-yang delfín:

V čínskej kultúre, delfíny predstavujú systém jin-jang udržiavať rovnováhu a harmóniu. Symbolizujú vlastnosti ako prosperity a rovnováhy v sociálnej a rodinnej orientované veciach taky! Táto adaptácia jin-jang z návrhov delfín tetovanie je teda veľmi bežné pre tých, ktorí chcú využívať symbolický význam Dolphin je.

2. Tribal delfín tetovanie:

Delfíny predstavujú rad rôznych konceptov v rôznych kultúrach. Predstavujú vernosť, zábava, elegancia, slobodné myslenie a vedenie. Okrem nich sú tiež symbolom znovuzrodenia v niektorých kultúrach. Kmeňový delfín tvar je čierna s komplikovanými vzormi a je ideálny pre každého, kto hľadá tetovanie označiť nový začiatok vo svojom živote.

load...

3. Sun delfín:

Delfíny nie sú len symbolizovať vodu sú tiež zástupca Apollo, boh slnka. Tak delfíny sú tiež kreslí slnka občas. Títo delfíny predstavujú svetlo v našich životoch a tiež dobré zdravie, prosperitu a teplo, že Slnko prináša v ňom.

4. Reťazový článok delfín:

To je geniálny druh delfín tetovanie design. Tvar delfína je vyrobená zo železa odkazy a hoci to je komplikované to vyzerá dobre, a kladie dôraz na spoľahlivosť a stabilitu Dolphin.

5. Delfíny s pozadím:

Tieto druhy vyzerajú realisticky a krásne. Patrí medzi ne scény z pod morom spolu s delfínmi.

load...

6. Dolphin karikatúra:

Delfíny môžu byť tiež s radom rekvizít, ako sú cigarety a dym, aby vyzerali skôr ako postavy mimo bájok. Tieto obrazy sú farebné, grafický a všeobecne veľmi pekný na pohľad. Pretože tieto tetovania sú viac vzhľad orientované, sú častejšie u žien ako u mužov.

7. Čierna a biela delfín obrys:

To je najbežnejší druh tetovanie, ktoré môžu byť vykonané za delfínmi. Využíva typických čiernych kriviek a prerušované čiary technike tetovanie. Vyzerajú dobre a symbolizuje všetko, delfíny zvyčajne robiť, ale nie sú tak grafika ako u ostatných druhov.

8. Dolphin silueta tetovanie:

Ďalším jednoduchým dizajn pre delfína tetovanie je silueta. Udelil delfín silueta nevyzerá polovice tak roztomilý ako ten skutočný, s dobrým zázemím to môže vyzerať veľmi pekne!

9. Malý strana čelí delfín:

Malá strana čelí delfín, nemusí byť nutne farebný je jednoduchý spôsob, ako vykresliť všetko, delfín symbolizuje. Vyzerá to, ako roztomilý ako akýkoľvek iný delfín a môžu byť začlenené s inými symbolmi a vzorov.

10. Predné čelil realistické delfín:

To je ťažšie, aby sa ale vyzerá super! Predné čelí delfín zvyčajne prichádza s pozadím jeho vlastné.

Jedná sa o najlepší delfín tetovanie pre dievčatá. Dúfam, že sa vám páčil tento zbierku tetovanie. Podeľte sa o svoje myšlienky prípadní s nami!

Nájsť ďalšie zaujímavé tetovanie na tento tetovanie app.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...