Makeup

Najlepšie tónované balzamy na pery sú k dispozícii - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie tónované balzamy na pery sú k dispozícii - naše 10 najlepších výberov

Balzam na pery je viac nutnosťou dnes, než len mejkap produkt, a prečo nie? Balzam na pery stará o vaše pery, z nich robí vyzerať zdravo a bráni im dostať popraskaný. Aj keď je trh plný rôznych druhov balzamy na pery, tónované balzamy na pery sú naším všetkých čias obľúbené.

Najlepšie Tónované balzamy na pery v Indii

Nasledujúce 10 sú top tónované balzamy na pery, ktoré sú k dispozícii v Indii.

1. Maybelline Detské Lips:

Kúpiť Maybelline Detské pery ₹ 146,00 @ www.amazon.in/maybelline-baby-lips

Maybelline Detské Lips je jedným z najviac miloval a populárne tónované balzamy na pery sú k dispozícii v Indii. To môže dať až 6 hodín hydratácie na pery, čo je vyzerať krásne a lesklé. To sa vykonáva pomocou exkluzívnej lip obnoviť formulu s SPF 20, ktorý chráni a hydratuje vaše pery. Teraz sa rozlúčiť na tieto popraskané a popraskané pery s Maybelline detské pery.

load...

Pre viac informácií o rôznych odtieňoch tohto výrobku, prečítajte si kompletnú recenziu Maybelline detské pery balzam na pery.

2. Nivea Fruity Shine balzam na pery:

Kúpiť Nivea Fruity Shine balzam na pery Pre ₹ 149,00 @ www.amazon.in/nivea-fruity-shine-lip-balm

Ďalšie na našom zozname je skvelý balzam na pery z dôveryhodné domu Nivea. Tento krásny ovocný balzam na pery je celkom návykové. So svojou ovocnou vôňou a trblietavým efektom na perách, to balzam je určite stane vaším obľúbeným taky! To udržuje vaše pery hydratovanú po dlhú dobu, čo z nich vyzerajú hladká, pružná a krásna.

load...

3. MAC Tónované Lip kondicionér:

Mac produkty sú vždy úžasné, a tak je to balzam na pery! Obsahuje SPF 15, ktorý hydratuje a podmienky pery zvnútra. To tiež obsahuje bambucké maslo, olej z pšeničných klíčkov, mandľový olej, vitamín A, vitamín E a avokádo extrakty, ktoré robí vaše pery viac zdravé a lesklé.

4. Body Shop Born Lippy balzam na pery:

Kúpiť Body Shop Born Lippy balzam na pery Pre ₹ @ www.amazon.in/the-body-shop-born-lippy-lip-balm

Tento balzam na pery je ďalší účinný prípravok od značky Body Shop. To dáva pop farby s ovocnou lesk. Zabraňuje vaše pery od získania popraskaný a udržuje ich hydratovanú po dlhú dobu.

5. Vazelína Lip terapie Ružové pery:

Kúpiť vazelína Lip Therapy Rosy pery ₹ 1,622.77 @ www.amazon.in/vaseline-lip-therapy-rosy-lips

Vazelína Lip Therapy Obsahuje SPF 15, ktorý chráni suché a popraskané pery. Obsahuje tiež Pro-vitamín E, ružový olej a mandľový olej, ktorý zvyšuje lesk pier, čo je zdravšie a lesklejšie.

6. NYX Color balzamy na pery:

Kúpiť NYX Farebné balzamy na pery Pre ₹ 962,00 @ www.amazon.in/nyx-color-lip-balms

Ak chcete, tónované tieň na rtu spolu s hydratáciou, bude NYX farebný balzam na pery je ideálnou voľbou pre vás. To je ďalší najlepší tónované balzam na pery, ktorý poskytuje nielen lesk a lesk na pery, ale aj udržuje je hydratovaná a hydratovanú po dlhú dobu.

7. Maybelline Lip Jemná farebná Bloom balzam na pery:

Kúpiť Maybelline Lip Hladký Farba Bloom balzam na pery Pre ₹ 350.00 @ www.amazon.in/maybelline-lip-smooth-color-bloom-lip-balm

Ak hľadáte pre tónované balzam na pery, ktorý je dlhou životnosťou; potom nehľadajte nič iné, než balzam na pery Maybelline Lip Hladký Farba Bloom! Maybelline tónované balzam na pery je k dispozícii v dvoch shades- broskýň a ružovej, ktoré poskytuje veľmi dievčenskú a módne odtieň pier.

8. Himalaya herbára Shine balzam na pery:

Kúpiť Himalaya herbára Shine balzam na pery Pre ₹ 122,00 @ www.amazon.in/himalaya-herbals-shine-lip-balm

Tento balzam na pery vám je mäkká, pružná, a lesklé pery. Je bez konzervačných látok a obsahuje rastlinné oleje a olej z marhuľových jadier, ktorý robí vaše pery zdravšie a podmienený. Zabraňuje tiež vaše pery od získania popraskané a suché.

9. Lipice Sheer Color:

Buy Lipice Sheer Color Pre ₹ 300,00 @ www.amazon.in/lipice-sheer-color

Lipice je krásny balzam na pery, ktorý dáva jemný ružový odtieň. Spočiatku sa dáva transparentné odtieň, ale potom sa ukáže na tónovaného ružové počas minúty. Môžete stmaviť odtieň vrstvenie to, a nebojte sa, nebudete cítiť voskovou!

10. Avon predurčenie balzam na pery:

Kúpiť Avon Naturals balzam na pery Pre ₹ 160.00 @ www.amazon.in/avon-naturals-lip-balm

Hovorí sa, že 80% dievčat vyrastú pomocou Avon balzamy na pery. Dôvod? Sú účinné a dôveryhodné. Avon Prírodné balzam na pery chráni a hydratuje vaše pery na dlhú dobu. Takže, ak nechcete nájsť niektorý z vyššie uvedených produktov, ísť na tento osvedčený balzam na pery. To bude určite vám pomôže.

Dúfam, že sa vám tento zoznam užitočné. Ak si myslíte, že som prišiel o nejaké dobré tónovanými balzam na pery, sa podeľte sa s nami cez sekcii Komentáre nižšie.

load...