Makeup

Najlepšie Sally Hansen na nechty Poľsko Recenzie a vzorníky - náš top 10

Najlepšie Sally Hansen na nechty Poľsko Recenzie a vzorníky - náš top 10

Pokiaľ ide o laky na nechty, to je nemožné, aby nepočul Sally Hansen. Sally Hansen bola založená v roku 1950 a dnes je jedným z najlepších značiek na nechty. Ponúkajú riešenie každého problému nechtov a každý manikúra a pedikúra potreby. Len prehrabávať svoje výrobky a určite nájdete niečo pre vaše nechty. Tu je zoznam niektorých z ich najlepších sally hansen lak na nechty farby z mnohých, ktoré majú. Vyberte si!

Laky na nechty Sally Hansen:

Majme pohľad na top 10 Sally Hansen lak na nechty farby.

1. Sally Hansen Pacific Blue:

Nie je vôbec lesk pre slabým srdcom !! Pacific Blue sally hansen lak na nechty je naozaj, ale naozaj jasne modré v creme povrchovou úpravou. To je jeden lesk, ktorý bude vyzerať úžasné v priebehu leta. Ak sa obávate o jasu tieni, jednoducho použiť ako francúzsku špičku. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

2. Sally Hansen leštená Pearl:

Po tomto tučným modro, tu je pre leštenie neutrálnych milenci. Leštené Pearl je ľahký krém na nechty v creme povrchovou úpravou. Bol by som rád, aby toto na nechty pre tie dni, kedy som túži po minimalistický vzhľad. Niektoré nechty samolepky v čiernej farbe bude fungovať príliš veľký. Vyžaduje tri vrstvy.

3. Sally Hansen Emerald Amethyst:

Tu je ďalší lahôdkou pre milovníkov Dvojfarebná. Emerald Ametyst je nádherná Dvojfarebná ktorá presúva z fialovej na zelenú. Ten je trochu v blízkosti Zoya Adina. Douchrome je veľmi silný v tomto jeden. Vyžaduje tri vrstvy.

4. Sally Hansen Amber Ruby:

Po tomto Dvojfarebná je multichrome. Amber Ruby je krásny lesk, ktorý presúva z červenej na bronzu na zelenú. Pekný lesk so silným multichrome. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

5. Sally Hansen veliteľovi Chic:

Po tomto Dvojfarebná je multichrome. Amber Ruby je krásny lesk, ktorý presúva z červenej na bronzu na zelenú. Pekný lesk so silným multichrome. Vyžaduje dve vrstvy.

6. Sally Hansen Kook Mango:

Kto nemá rád červené leští? Jedná sa o ďalší prírastok do niektorých roztomilý červenej. Kook Mango (iný rozkošný názov) je jasná oranžová - červená lesk v creme povrchovou úpravou. Vyžaduje dve vrstvy.

7. Sally Hansen Purple Diamond:

Hologramy sú jedným z najvyhľadávanejších textúr v leští a tu je ďalšie krásy. Purple Diamond je pekný purpurovej holografické lesk, ktorý vytvára dúhu na vaše nechty. Poľský je trochu na strmé strane, takže ju môžete vrstviť cez pravidelné fialové leštidlo pre zvýšenie jasu. Na jeho vlastné, vyžaduje tri vrstvy.

8. Sally Hansen skrytý poklad:

Skrytý poklad je nádherný lesk mliečno s množstvom flakies v ňom. Keď sa nosia cez tmavé nechty, bliká oranžová, zelená a zlatá. Noste ju cez čierne alebo tmavo hnedé pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Pridajte toľko vrstiev, ako sa vám páči.

9. Sally Hansen Going Green:

Bude zelená je trávnatý zelený lesk v creme povrchovou úpravou. Dokonalý lesk na nosenie v horúcich letných mesiacoch. Vyžaduje dve vrstvy.

10. Sally Hansen Ice kráľovná:

Konečne máme trblietky na nechty. Ice Queen je jasný lesk s jemným striebrom a robustné svetlo fialovej a modrej hexagon blyští. Pridajte toľko vrstiev, koľko chcete s týmto.

Dúfame, že tento článok zisťuje najlepšie laky na nechty Sally Hansen bol veľmi zaujímavý. Už ste niekedy používali tento lak na nechty značky alebo ak chcete vybrať niektoré z nich teraz? Napíšte nám svoje pripomienky.

load...