Makeup

6 najlepších výrobkov na nepremokavé make-up na používanie pri plávaní

6 najlepších výrobkov na nepremokavé make-up na používanie pri plávaní

Takže, vy ste vodný dieťa? Je potápanie do čerstvých modrých vôd je súčasťou vášho životného štýlu? Ale radi vyzerá dobre taky, že jo? Teraz, to je dilema! Voda a make-up nejde dokopy, že? Väčšina z nás skončí vyzerať ako neporiadok vo vode. Ale s vodeodolným make-up, môžete teraz vyzerať čo najlepšie aj v bazéne!

Či už sa chystáte na večierok pri bazéne, alebo len pre lenivé deň pri bazéne - budete určite milovať tento článok! Tento článok má prísť s nejakým skvelých nápadov a trikov pre no neporiadok nepremokavé make-up pre bazénové vzhľad.

Si pripravený? Ideme na to!

Najlepšie Vodotesné make-up pre plávanie a ako by ste mali nosiť to?

Ok, heads up krásna! Najdôležitejším bodom mať na pamäti, o svieže a svetlé v bazéne je nosiť nepremokavé make-up. Existuje niekoľko nepremokavé kozmetiky k dispozícii v týchto dňoch, ktoré bude chrániť váš make-up z rozmazaniu a vyprcháva.

load...

Tu je niekoľko vodotesných výrobkov, ktoré by mohli využívať, než narazí na bazén:

Založenie a Concealer:

Niečo, čo nebudú kupovať len preto, že je to lacné! Ak nosíte lacný základ alebo korektor v lete, bude vaša tvár bude poškodená jej konci. A kto chce, že? Je lepšie, keď budete investovať do niečoho, čo stojí trochu viac, ale prináša dobré výsledky. Pri tej poznámke, poďme prejsť niekoľko značkových nadácie a korektor.

1. Foundation Bonjour Paris Pump:

Kúpiť Bonjour Paris Foundation čerpadlo pre ₹ 248.00 @ www.amazon.in/bonjour-paris-pump-foundation

Tu je produkt, ktorý spadá do nepremokavého základovú make-up pre kúpanie. To je populárny, nákladovo efektívne a ľahko mieša. To trvá až 16 hodín. Chráni pokožku pred škodlivými ultrafialovými lúčmi slnka.

load...

2. 3D slečna Rose Foundation Stick A Concealer -Waterproof:

Dovážané z Malajzie, tento produkt slúži jednak ako základ a ako korektor. To vám dáva najlepšie nepremokavé make-up vzhľad. To je najlepšie nakupovať tento produkt on-line, pretože si môžete vybrať z rôznych dostupných možností. Tiež môžete získať zľavu.

Akonáhle je váš tvár hotovo, je čas na nejakú očný make-up!

Kajal:

Až budete hotoví nakupovanie pre korektor a nadácie, som si istý, že musí byť pri hľadaní dobrého Kajal. Tu sú tie najlepšie nájdené v Indii!

3. Maybelline kolosálny Kajal:

Kúpiť Maybelline kolosálny Kajal Pre ₹ 147.00 @ www.amazon.in/maybelline-colossal-kajal

Maybelline Kolosálny Kajal je odolný proti rozmazaniu a trvá dlhšie ako 6 hodín. Či chcete použiť na viečka alebo klasickým spôsobom, môžete sa spoľahnúť na tomto vodotesnom kedykoľvek produktu.

4. Lakmat Eyeconic Kajal:

Kúpiť Lakmat Eyeconic Kajal Pre ₹ 180.00 @ www.amazon.in/lakme-eyeconic-kajal

Lakmat Eyeconic Kajal stále populárne aj roky po jeho uvedení na trh. Ak chcete, dobré a značkové Kajal pre budúci párty pri bazéne, použite tento Kajal získať čo najlepší vzhľad pre vaše oči.

Teraz prichádza na prelome skrášliť vaše pery!

Rúže:

Nakoniec budeme prechádzať najlepších rúžu odolných vode!

5. Max Factor Nailfinity:

Kúpiť Max Factor Nailfinity Pre ₹ 5,999.00 @ www.amazon.in/max-factor-lipfinity

Táto rúž vydrží po celý deň. Ale zaistiť, aby to platí tiež. Po dokončení prvú vrstvu, sledovať to s hydratačný vrchným náterom. Tým bude mať ústa mäkká, hladká a lesklá.

6. Importované MAC Matný Rúž:

Kúpiť Imported MAC Matte Lipstick Pre ₹ 1,999.00 @ www.amazon.in/imported-mac-matte-lipstick

Tento produkt je lesklý, nelepivé a môže zostať po dobu asi 12 hodín denne. Aj keď je vystavená vode, môžete očakávať, že zostanú bez zmeny bez rozmazania.

Vidíte všetky tie bikiny dievčatá na striebornom plátne? No, môžete vyzerať ako oni taky! Len uistite sa, že make-up skrýša má všetky tieto nepremokavé make-up pre plávanie! A tie sú dobré ísť!

Máte špeciálny make-up produkty pre svoje plavecké potreby? Podeľte sa s nami v komentároch.

load...