Makeup

Krvácajúce pery - Ako znížiť jemné čiary?

Krvácajúce pery - Ako znížiť jemné čiary?

Krvácanie pier alebo jemné linky sú problémom, že väčšina z nás má. Robia to tak ťažké pre jeden rozoznať dobre vyzerajúci voľbou pre pery. Je zrejmé, ako bez ohľadu na to, ako dobrý peru výrobok je, ak ste krvácanie pier to nebude fungovať! Tak uvidíme, čo môžeme urobiť o tom!

Krvácanie Pery Príčiny

Existuje veľa jednoduchých ešte unnoticable príčiny krvácania pier, ktoré máme sklon ignorovať väčšinu času. Tu je zoznam.

  • Olizovanie pier
  • Dehydratácia
  • Alergie
  • Dýchanie ústami alebo chrápanie
  • Suchý suchý vzduch
  • Výrobky pre starostlivosť o pleť, ktoré vám to bude vyhovovať.

Krvácanie Lips Liečba

Zväčšenie pier tukom:

Pier tukom môžu vytvárať plnšie, plnšie pery alebo znížiť jemné vrásky okolo úst. Existuje veľa možností pre zväčšenie pier a Váš lekár môže odporučiť ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

load...

Laser pier omladenie:

Laserové ošetrenie stimulovať rast nových kolagénu a odstrániť vrstvy mŕtvej starej kože. To je účinná pre liečbu jemné linky, ale nie pre plumping pery. Laser lip omladenie trvá niekoľko dní, aby sa spamätali zo, ale je nutné spravidla len jedno ošetrenie.

Plniva:

Tieto úpravy majú málo vedľajších účinkov a všeobecne žiadny prestoje aj keď účinky odznejú v priebehu času.

BEZ ísť na niektorú z vyššie uvedených, môžete skúsiť to doma:

Krok 1

Zabaliť svojej hornej a dolnej pery cez zuby. Hryzenie nadol, pohybujú pery zo strany na stranu, ako by savý. Bez spôsobenie bolesti, platí dostatočný tlak, aby bol pohyb takmer cítia nepohodlne. Pokračovať "savý" zhruba jednu minútu. Mali by ste si všimnúť zlepšenie vzhľadu rtu ihneď vrásky. Preveďte cvičenie raz alebo dvakrát denne po dobu maximálne výsledky.

load...

Krok 2

Sedieť vo vzpriamenej polohe. Stlačte vaše pery. Nenechajte kabelku vaše pery. Udržiavať vaše zuby v rozovretia uvoľnenej polohe. Kliknite na stred pier s ukazovákom a vizualizovať snažil rozdrviť ceruzku medzi stredom vašich pier. Pomaly ťahať prst preč z vašich pier a vizualizovať ceruzku predlžovali. Naďalej presadzovať svoje pery bez uberá. Nemali by ste vidieť záhyby v tvojich pier Pri vykonávaní tohto cvičenia. Keď máte pocit, vaše pery svaly začnú horieť, kliknite na stred pier rýchlo a počítajte do 30 rokov, kedy vykonal dvakrát denne tento pery tréning cvičenie bude kypré z tenkej pery a vyhladí čiary nad hornou perou.

Krok 3

Umyte si tvár. Pat kožu suchú a aplikovať kyselina glykolová. Táto kyselina sa podporovať odstraňovanie starých kožných buniek, ktoré sa zmontujú do riadkov a nahradiť je hladšia bunkami pod ním. Hladký kyselina glykolová na vašej línii pere, ale nie hladký to na línii pere alebo na perách, pretože by to mohlo dráždiť citlivú pokožku a spáliť.

Krok 4

Naneste hydratačný krém. Vmasírujte do pokožky nad svojimi hornými perami k ďalšiemu zníženiu linky. Rozhodnúť sa pre hydratačný, že ochranný faktor minimálne 15. To pomôže predchádzať budúcim vedenie a zastavenie existujúcich tratí z zhoršuje.

No ja dúfam, že to bola užitočná

load...