Makeup

Obočie pre štvorcový tvar tváre

Obočie pre štvorcový tvar tváre

Obočie sú veľmi dôležitou súčasťou vašej tváre a jeho tvar a vzhľad môže ovplyvniť svoj vzhľad úplne. Tvary obočie môžu byť použité, aby tváre vyzerajú plné alebo úzke podľa požiadavky. Prvým krokom je zistiť, či máte štvorcový tvár.

Ako určiť hranatou tvárou?

Štvorcové tváre majú zvyčajne rovnakú šírku na ich čeľuste a predné hlavu s ostrým štvorcovým čeľuste. To znamená, že je krutý hranatou čeľusť čiara na strane, ktorá robí to vyzerať širšie, než je obvyklé. Okrúhla tvár má tiež rovnakú šírku ako čelo a čeľuste. Ale v prípade, že okrúhlu tvár neexistujú žiadne silné hranaté rysy a brada nie je namierený. Kým pre hranatou tvárou brada je špicatá.

Štvorcové tváre majú zvyčajne veľmi prominentnú čeľusť a špicatú bradu. Aj oni majú zvyčajne vysoké čelo. Ale to môže byť rýchlo upevnený pomocou niekoľkých trikov a tipov. Tu budeme diskutovať niektoré tvary obočie pre hranatou tvárou, ktorý bude vyzerať skvele na štvorcových tvárou v tvár krásy, bez toho, aby ich tvár hľadá širšie.

load...

Obočie pre hranatou tvárou:

Navrhujeme tri tvary obočie pre hranatou tvárou, ktorý sa zvyčajne vyzerajú lichotivé. Tieto tvary bude fungovať skvele na ne, bez toho, aby ich tváre vyzerajú širšie: Pozrite sa na obrázok vyššie pre referenciu.

1. Uhlové obočie Tvar:

Existujú dva uhlové tvary obočie ─ mäkké a tvrdé šikmé. Mäkká hranatý tvar má mäkké krivky a špičiek. Tvar môže mať nízku, stredné a vysoké oblúky. Vysoké oblúky zoštíhlenie tváre. Pevný uhlový tvar obočia by váš tvár sa objaví mladý. Tento tvar robí tvár vyzerať dlho. Takže ľudia s krátkymi tvárou môžete vyskúšať. Napriek tomu tento tvar by vytvorilo ostrý pohľad na niekoľko.

load...

Ako to dosiahnuť tvar?

Mäkké a tvrdé šikmé tvary obočie, aby tvár vyzerať delikátna. Tvar je rovný a potom krivky jemne okolo vrcholu a dole rohov obočie.

2. Zakrivené obočie Tvar:

Zakrivený tvar obočia sa tiež nazýva S tvaru. Tento tvar je trochu podobný mäkké šikmého tvaru obočia. To všeobecne robí tvár vyzerať dlhšie, než je obvyklé. Tvar začína s miernym krivka, a je zaoblená uhla čela. Ide o zmes krivky a uhla. Tvar robí obočia pripomínajú abeceda písmeno, S '. Takže, tvar sa nazýva S tvar.

Ako to dosiahnuť tvar?

Priehľadná tvar S má strednú až vysokú oblúka. Nepatrné zakrivenie by mal byť vytvorený v tomto tvare. Obočie by mal byť priamo k nosu vytvoriť krivku. Tento tvar sa výborne hodí aj na štvorcovom tvare tváre.

3. Soft Uhlová obočie Tvar:

Mäkká Šikmé čelo je dobre definovaný iba tým, že sa udržiava zaokrúhli na začiatku. Uhly sú mäkké a nie príliš ostrý. Môžete mať nízku, stredné a vysoké oblúky, podľa vašich preferencií. Môžete mať tiež tenký alebo tlstý zalomený tvar obočia. Pre dramatický vzhľad, zvoľte vysoké pravouhlý tvar obočia. Avšak, mäkké hranatý tvar s malými oblúkmi je považovaný za najlepší. Tento tvar pridáva viac ženskosti do očí. Vyberte si tučný tvar obočia pre hranatou tvárou, ak máte silné lícne kosti, ktorá doplní vašu tvár štruktúru. To je najlepšie, aby sa zabránilo vysoké alebo ostré uhly pre vaše obočie.

Ako to dosiahnuť tvar?

Mäkká hranatý tvar robí tvár vyzerať mäkké a jemné. To tiež vedie k tomu, váš tvár sa objaví dlhá. Tvar je rovný s mäkkými krivkami v hornej a dolnej časti obočia. Svetlú farbu obočia ceruzkou alebo čelo štetec vám môže pomôcť k dosiahnutiu tohto tvaru. Obočím kefa môže ostré hrany mäkké, a aby sa obočie prirodzený vzhľad. Tento tvar by bolo lichotivé pre štvorcové tvárí ľudí.

[Čítajte: obočie pre okrúhlu tvár]

Navrhujeme tiež zdržiava od oboch okrúhlych a plochých obočie. Obočie pre guľatý tvar tváre, aby vaša tvár vzhľad guľatejší a tie ploché tiež pridať do guľatosti.

Čelo tvary z mála VIP:

Tu sú niektoré dokonalé obočie pre hranatou tvárou, že aj naše celebrity potvrdzujú.

1. Jessica Simpson inšpirovaný obočie:

Jessica Simpson je americká herečka speváčka a módna hviezda s hranatou tvárou. Obočie sú väčšinou vidieť, že vysoké šikmého tvaru, ktorý robí tvár vyzerať menej úplné a dáva dobrý vzhľad tváre. Využíva vysoko jemný šikmý pohľad, aby sa jej tvár vyzerať dlhšie a vysoký oblúk pomáha pri vytváraní vizuálny efekt plocha je úzka a dlhá. Obočie sú tenké a nie príliš silný.

2. Angelina Jolie je obočie Style:

Angelina Jolie využíva svoje stredne husté obočie do rámu jej tvár. Ona používa jemný zalomený tvar obočia, aby jej tvár sa zdá dlhší a tiež používa jemný oblúkový tvar, aby jej tvár hľadá štíhly. Ona využíva vysokého oblúk, ktorý pomáha pri vytváraní ilúzie dlhého tváre.

3. Paris Hilton Style obočie:

Tu je iný štýl si môžete vyskúšať, keď robí obočie k hranatou tvárou. Tu vidíme, že jej arch nie je vysoký oblúk, ale mäkký oblúk, ktorý príde úhľadne. Stále obočie silné a prirodzené. Čo sa týka obočia sa týka deje mimoriadne silný nebude vždy vyzerať dobre. Naplniť svoje obočie a udržať oblúk jemné.

4. Demi Moore husté obočie:

Demi Moore má štvorcový tvár, takže jej tvár vyzerá silný a hranatý. Často volia mäkké alebo ostré tvary šikmé obočie, aby vyrovnali svoje funkcie, a dokonca sa na jej štvorcové čeľusť. Demi Moore tiež rozhodne husté obočie.

5. Kareena Kapoor Vysoká Klenuté obočie:

Často ľudia sa zmiasť, či Kareena Kapoor má za sebou dlhú tvár alebo štvorcový. No, ona má štvorcový tvár. Skôr sa používa na udržanie ploché obočie. Ale v poslednej dobe, sa často rozhodne mať zakrivené tvary čelo vysoké klenuté obočie. Táto transformácia naozaj pomohol jej vyzerať očarujúce.

Ste našli tento článok užitočný? Dajte nám vedieť o svoje názory v komentároch nižšie.

Zdroj fotografie: 1, 2, 5

load...