Makeup

5 jednoduché spôsoby použitia talku prášok pre make-up

5 jednoduché spôsoby použitia talku prášok pre make-up

Či už sa jedná o svadbu, koľaj, kancelárske udalosti alebo plážové párty, je potrebné vykonať niekoľko viacúčelových make-up produktov. Len myslieť na používanie červenať ako bronzer alebo vrstvené ako očné tiene; BB krém, ktorý bude hydratujú a tiež poskytnúť vám s prírodným pokrytím; a rúž, ktorá zdvojnásobuje ako červenať vedľa poskytujúce dobrú farbu vašich pier. Znie to zaujímavo? Nie všetci títo triky vyzerať ako skutočný šikovný spôsob, ako používať tieto produkty?

5 spôsobov, ako použiť púder pre make-up:

V súčasnej dobe máme make-up lekciu, ktorý vám poradí, ako použiť jednoduchý púder do 5 jedinečnými spôsoby na rozdiel od práve využívalo pre svoje telo!

1. Vytvorte si rúž Matte:

Zaujíma vás, ako púder môže zmierniť lesklú rúž? Áno, môže! Naneste svoju obľúbenú rúž pomocou rtu štetcom alebo priamo od rúžu trubice celé pery. Potom malý plochý štetec, alebo dokonca môžete používať prstenník a trvať nejaký púder. Teraz všetko, čo musíte urobiť, je jednoducho vytlačiť prášok celé pery. Vytvoriť razenie a utierala pohyby ho stlačte rovnomerne na pery oblasti a získať nádherný rúž v bohatom matnou povrchovou úpravou!

load...

Tip: Nenechajte vrstviť svoju púder moc ako by sa mohlo odovzdať nerovnomerné a škvrnitý povrch vašich pier.

2. Vytvorte si Lipstick trvať dlhšie:

Obavy, že vaša obľúbená rúž začal nosiť off ešte pred svadobné, party alebo udalosť začala? Prajeme jej utesniť v mieste? Potom sú úplne bude milovať tento trik.

Začnite tým, že nanesenie vrstvy vašej obľúbenej rúžu. Potom sa hodvábny papier čistý a umiestniť ju na vaše pery, ako je znázornené na obrázku. Teraz sa štetcom naplnenou nejakú púdrom a škvrnu to celé vaše pery. Opäť platí ďalšiu vrstvu rúžu. Teraz máte perfektný rúž uzavretý bez zmeny na svojom mieste po celé hodiny! Tento jednoduchý trik sa úžasne predĺži dobu opotrebenie rúžu.

load...

3. Fuller a hustejšie riasy:

Nie je pohodlné nosenie falošné predĺženie rias? Potom sa tento jednoduchý trik iste dá vám, že pridá šmrnc hľadáte vašich rias. Vytiahnuť svoj obľúbený rias kulmy a začať curling vaše riasy. Potom nejakú púder na čistom vatovým tampónom a srsti vašich rias. Následne s dvoma až troma vrstvami maskary a tam mať silnejší a objemné riasy! Suchý zloženie prášku mastenca oddeľuje každú riasu očí, čo vám plnšie rias okamžitý efekt!

4. Úlovok pádu out:

Očný tieň pádu outs na vašej tváre môže byť naozaj frustrujúce, nie je to? Po nanesení nádherný očný make-up, keď sa naposledy pozrel do zrkadla, ste si istí, aby vyzerali dobre, ale často si všimnúť očné tiene škvrny po celej vašej tváre, šťastne uprene sa na seba! A pri pokuse o ich odstránenie, to jednoducho robí veci horšie. Začína rozmazaniu, stláčanie a výsledky v obrovskom zmätku! Často sa stáva, v čase, keď ste už neskoro!

Klasický trik, ktorý takmer všetci vizážisti používali po celé roky ich použiť veľké množstvo prachu v okolí očí. Tieto očné tiene pokles outs bude spadať priamo na prášok mastenca, a môže byť ľahko odstránená s práškom štetcom jednou očný make-up je dokončený. Ale vždy pamätajte, aby úplne odstrániť prebytočný prášok pred utajiť svoju oblasť očí, ako keby to nie je vyčistený správne. To môže usadiť do jemných liniek a vrások.

5. Dlhotrvajúci make-up očí:

Či už máte radi robíte intenzívny dymové očný make-up, alebo ste očné dievča, rozmazaniu a ohyby určite váš očný make-up na jeseň byt! Jednoduchý trik tenkú vrstvu púdrom pred aplikáciou Kajal alebo vložky môžu zabrániť lesk a olejnatosť okolo očnej oblasti. Môžete si všimnúť, že váš očný make-up vydrží dlhšie!

To je naša kompilácia z 5 rôznych spôsobov, ako použiť jednoduchý púder!

Viacúčelové make-up produkty nie sú dobré len pre vrecku, ale rozhodne tiež ušetriť veľa priestoru! Teraz môžete ľahko vyzerať čo najlepšie bez nepreberné množstvo výrobkov! Daj týchto trikov vyskúšať určite!

Aký je váš obľúbený tip? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...