Makeup

Najlepšie ovocné lesk na pery - náš top 10

Najlepšie ovocné lesk na pery - náš top 10

Zakaždým, keď vidíte niekoho, prejsť okolo vás s farebnými ešte šťavnatá hľadajú pier, nie len priať by ste mohli mať, ktoré vyzerajú príliš? V skutočnosti je to možné! Všetko, čo potrebujete, je ovocný lesk na pery. Ovocné ochutené lesky na pery vyzerajú skvele, keď idete von na neformálne akcie. Požičiavajú lesklé a šťavnaté vplyv na pery. A nechať ich pri pohľade mäkká a šťavnatá.

Tu sú 10 najlepších ovocný lesk na pery produkty v Indii

1. Nars Strawberry Fields lesk na pery:

Strawberry Fields je ovocný lesk na pery, ktorý je silne pigmentovaná lesk a takmer nepriehľadné. Odtieň je sýto ružová jahodová odtieň hraničiace smerom farbu malinové. Odtieň je ideálne nosiť, keď chcete pozor na perách. Tento lesk môže byť použitá samostatne, alebo v hornej časti podobnej rúžu odtieňa.

2. Chanel Rouge Double intenzite alexandrit:

Chanel rouge farba intenzite pery sú mix lesk na pery a rúžu a sú veľmi pigmentované. Sú naozaj dlhotrvajúci a nie suché pery.

load...

3. Revlon Super Lustrous Lip Gloss Firecracker:

Je to červená báze oranžovej ktorý vyzerá skvele na perách. Tieň nie je nepriehľadná a zdá priesvitný. Aplikuje ľahko, je hladký a má konzistenciu želé.

4. MAC Creamsheen Glass Double Dare:

Je to veľmi šťavnaté odtieň. Farba je koral červený odtieň. Lesk platí hladko nie je nepriehľadná, ale poskytuje vynikajúci lesk a nemá lesk.

5. Revlon ColorBurst jahoda Fraise:

Ako už názov napovedá, tento odtieň je tmavo ružovej jahodovej tieňa. Chlopňa lesk má malé častice trblietanie v ňom. Môže byť použitý miesto lesk, ligot a trvá po dobu 3 - 4 hodiny.

load...

6. Revlon Super Lustrous Pink Pop:

Pink pop je stredne modrá za tónovaný ružovej, čo je jasné a cukrovinky farebný. Je to skvelé farby a môže oživiť niečí tvár. Odtieň bude vyzerať najlepšie na veľtrhu chladné tónovaný dámy.

7. Lakmat Absolute Lip Gloss Candy Shine:

Je to veľmi pekný cukrík ružový odtieň sa blyští. Ret lesk stredne pigmentované a poskytuje dobrú výdrž. Tieň robí pery vyzerajú plnšie.

8. Illamasqua Mistress Intenzívne lesk na pery:

Ret lesk je krémová formulované lesk na pery. Odtieň je jasne oranžovej tónovaný koralový odtieň. To je veľmi svetlý a je vysoko pigmentovaná. Tento odtieň bude pery vyzerajú plnšie a šťavnaté. Zostávajú po dobu 3 - 4 hodiny ľahko a po 2 hodinách, kedy lesklý efekt zmizne zanecháva matný rúž účinok, ako by to bola kvapalina rúž.

9. MAC Tónované lesk na pery Plum Fun:

Plum fun je krásny odtieň. To sa skladá z kombinácie ružovej s nádychom slivky. Odtieň by vyhovovalo indické tóny pleti veľmi dobre. Odtieň je dobre pigmentovaná, je nelepivý a zostáva po dobu 3 - 4 hodín ľahko.

10. Max Factor Lesk Kocky lesk na pery Pulzujúce Malina:

Tento odtieň je tmavo ružový odtieň, ktorý bude vyzerať skvele na veľtrhu a strednej indických pleti. Odtieň má jemné blyští, ale to nie je príliš trblietavých. Lesk je trochu lepkavé, ale trvá primerane dobu 1 až 3 hodín. Odtieň bude vyzerať skvele ako lesk i ako škvrnu príliš.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...