Makeup

5 úžasné použitie riešenia kontaktných šošoviek pre make-up

5 úžasné použitie riešenia kontaktných šošoviek pre make-up

Kontaktné šošovky riešenie pre make-up? Som si istý, že vás nechá v šoku, je to tak? Tu, v StyleCraze vždy radi Exkluzívne tipy a triky, ktoré vám pomôžu dostať to najlepšie. Učiť naše tajné tipy, ako použiť jednoduchý kontaktné riešenie šošovky pre make-up v 5 rôznych spôsobov! Go chytiť svoje produkty make-up a riešenia kontaktných šošoviek a vyskúšať tieto tipy. Iste sa diviť, ako mnohostranný nástroj to dopadá byť!

5 Amazing spôsoby využitia kontaktnú šošovku riešení pre make-up:

Teraz je, že môžete pridať ďalšie prvky, ktoré majú vašu krásu s týmito tipy make-up s využitím riešenia kontaktných šošoviek:

1. Fix Sušené Mascara:

Kúpili ste si drahé riasenku a nevedomky ju opustil. Čoskoro potom, čo ste si uvedomil, že sa ukázalo, suché a hrudkovitý. Čo by si robil? Niektorí ľudia pridať trochu detský olej alebo voda sa dostať späť svoju konzistenciu. Ale to môže len pokaziť aplikácie. Väčšina z nás by mohol prešli túto situáciu. Je to tak? Teraz môžete uložiť riasenku!

load...

Vezmite svoje kontaktné šošovky riešenia a pridajte dobré 5 kvapiek kvapalina maskary fľaše. Ak váš riasenka je niekoľko mesiacov stará a šupinatá, potom sa pridá asi 8 kvapiek roztoku pre kontaktné šošovky pomôžu. Tým je suchý vzorec topí dobre oživiť formulu. Majte na pamäti, aby sa veľa kontaktov riešenie, ako by sa mohlo vytvoriť príliš veľa mastnoty a kvapaliny maskary vzorce. Tým si môžete všimnúť, vaše riasenky beží, blednutiu a stláčanie rýchlejšie na očných viečkach. Teraz uzavrite uzáver riasenky späť. Mäkký a vlhký vzorec roztoku pre kontaktné šošovky pomôže pri pridanie niektorých vlhkosti na vysušený maskary.

2. Zvýšeniu Vášho Očné tiene:

Love sebe živý, intenzívny a jemný make-upu, ale frustrovaný s tupým pohľadom na očné tiene raz aplikované do očí? Prajete si dať jasnejší intenzity farieb do vášho make-upu?

Potom už len tlmiť vaše očné tiene kefa s roztokom na kontaktné šošovky a potom mať svoje obľúbené očné tiene. Majte na pamäti, aby nedošlo k namočeniu svoj kefku príliš roztokom šošovky. Alebo inde očné tiene začne stekajúcej z tvojich očí. Len tlmiť ju s roztokom. Teraz, farba očné tiene sa objaví jasnejšie a intenzívnejšie!

load...

3. Fix nespoľahlivé očné linky:

Nie je schopný dosiahnuť tenkú, presné a elegantný vzhľad očné linky? Vzorec môže vyschla a otočil šupinatá.

Jednoducho oživiť to pridaním 3 kvapiek roztoku pre kontaktné šošovky do kvapalnej očné linky. Premiešame jemne a budete mať vlhké, svieže a krémovú vzorec, ktorý bude rovnomerne na vaše oči.

4. Vytvorte si vlastný farba oka vložiek:

Love uplatňovať rôzne farebné očné vložky, ale váš napätom rozpočte zastaviť vás od skúšať nové veci? Potom tento make-up hack bude fúkať vašu myseľ.

Stačí zmiešať svoj obľúbený očné tiene farby s nejakým roztokom na kontaktné šošovky v čistej nádobe. K dispozícii budete mať úžasný, intenzívna a žiarivo farebné tekuté očné linky. Zelená, ružová, modrá na čierne môžete obrátiť akúkoľvek očné tiene na očné linky okamžite! Najúžasnejšie vec, o tento tip je, že môžete dokonca použiť odpadové rozbité očné tiene v aby vaše očné linky.

5. Vyčistiť čiarou ponoru Pre Kajal:

Má váš obľúbený Kajal sú vyblednuté a matné na vašich očiach?

Jednoducho namočte čisté vatové tyčinky nejakým roztokom na kontaktné šošovky. Teraz spustite ho na čiare ponoru je vyčistiť dokonale pred nanesením vášho Kajal. Najdôležitejšie tip na pamäti, počkať niekoľko sekúnd, aby sa roztok vyschnúť úplne vypnúť z tvojich očí. Teraz môžete vrstviť Kajal sa ukázať jasnejšie.

K dispozícii máte 5 úžasné spôsoby, ako využiť svoje kontaktné šošovky riešenie pre make-up. Takže, mali by ste skúsiť tieto make-up hacky pristane? Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti s nami komentáre časti nižšie.

load...