Makeup

8 najobľúbenejších návrhov tetovania Mehndi

8 najobľúbenejších návrhov tetovania Mehndi

Mehndi je neoddeliteľnou súčasťou indickej kultúry. Vzhľadom k svojej obrovskej popularite a jeho neustále zmesi s rôznymi kultúrami, sme svedkami rôznych druhov mehndi. Ale Mehndi je nielen ruky, ale to je tiež používa robiť dočasné tetovanie po celom svete. V skutočnosti Mehndi je druh prírodného farbiva a na rozdiel od normálneho tetovania atrament, nebolí do pokožky a spôsobiť bolesť. To je úplne bez akýchkoľvek bolestivých postupov. Takže ak chcete ísť na Mehndi tetovanie máme nejaké zaujímavé návrhy, aby vám ukázal všetky:

1. Ten je schopný robiť na zadnej strane. To bude vaša bez rukávov alebo blúzkach vyzerať cool s kvetinovým vzorom. Vzor je jednoduché a je vhodný pre ženy všetkých vekových skupín. Plus je úplne bezpečný a bez bolesti.

2. Tak by neviest - chceš niektoré návrhy, ktoré by posilnili váš chrbát pre that.you by mať na sebe? Potom máme veľkú možnosť vyskúšať. Tento elegantný design bude vyzerať skvele na nevestu s jeho kvetín a páv vzorov. Tiež pridanej korálky a bindis aby to skvelá voľba pre každého, kto chce pridať trochu iskru na chrbte. Tiež, ak chcete, môžete tak urobiť tento dizajn a držať korálky a kamene stranou. Toto prevedenie sa môže predĺžiť aj do ruky Mehandi a to bude vyzerať veľmi pekne na akomkoľvek nevestu.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

3. My dievčatá milujú morské panny, nie? Potom čo tak vyskúšať niektoré morské panny tetovanie na svojom tele príliš? Môžete tak urobiť tento dizajn kdekoľvek sa vám zapáči. Je to veľmi ženská a iste nikoho prekvapiť.

[Čítajte: arabská Mehandi Designs]

4. Milujeme náhrdelníky a kedy môžeme nechať pomocou mehendi, potom je tu nič podobné. Ten je určený pre tých, ktorí si chcú vyskúšať niečo nové a majú svoj krk farebné s krásnymi vzormi náhrdelník. Docela roztomilý že jo?

load...

5. Ďalšia jeden na zadnej strane. Toto nie je pre slabé zahriatie. To je celkom veľký a má veľa zložito urobil vzory a vzory. Ale jedna vec je istá, toto bude trvať niektorého dych. Tetovanie sa vykonáva pomocou červeného mehndi čo robí tento design úplne odlišné od čiernej Mehndi, ktorá sa zvyčajne používa k tomu tetovanie.

[Čítajte: Black mehendi Designs]

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

6. Ďalšie návrh na zadnej strane, to vyzerá veľmi žensky a môže byť vykonané off ktokoľvek. Konštrukcia sa skladá z hlavne kvetinové vzory robiť to naozaj vhodné pre nikoho. To možno vykonať aj na bruchu alebo dolnej časti chrbta tiež.

7. Nie ste si istí, o tom Mehandi tetovanie na chrbte? Potom skúste tento dizajn na rukách. To bude pridať nejaké farby na ruky po celú dobu udržať to jednoduché. Existuje mnoho malých a zložito urobil vzory. Hlavným vrcholom keď je malý kvetinovým motívom v stredu konštrukcie. Ak nie ste spokojní s týmto a chcú niečo jednoduchšie, potom skúste ďalší dizajn.

8. To je naozaj jednoduché prenášanie a bude vyzerať dobre na nikoho. Môžete to urobiť na dlani, na zadnej strane krku alebo kdekoľvek je libo. Ten môže byť tiež zdobené pomocou drobné kamienky a blyští. Tu strieborný lesk z tuby a malé zlaté a ružové kamene sa používajú na výzdobu stredu konštrukcie.

load...