Makeup

Top 10 vyrobených kozmetických značiek

Top 10 vyrobených kozmetických značiek

Vzhľadom k tomu, v posledných niekoľkých rokoch, indickej kozmetický priemysel bude silná a neustále vyvíja s ďalšími príznakmi rastu v budúcnosti. Obaja muži a ženy trávia veľa dolárov na kozmetiku a kozmetické výrobky, ktoré sa stali veľmi dôležitou súčasťou nášho života. Naša koža je najväčším a jedným z najdôležitejších častí nášho tela, ktorá by mala byť postarané správne.

V Indii existuje mnoho popredných značiek, ktoré vyrábajú kozmetiku, ako je Biotique, Colorbar, Coloressence, Dove, Elle 18, tváre, Himalaya, L'Oreal, Lakmat, Lotus, Nivea, Revlon, rybníky, VLCC a mnoho ďalších. Ale pri výbere výrobku z tohto širokého spektra kozmetiky nie je tak jednoduché. Skontrolujeme pre značku pozadia a uvidíte, ako populárny je a pozrite sa na svoje obľúbené produkty. Sme všeobecne vyriešiť také veci zvoliť správny produkt pre naše kože.

Takže najobľúbenejšie indické kozmetickej značky sú uvedené nižšie, ktoré vám môže pomôcť pri výbere vhodných produktov.

Top 10 indických kozmetickej značky

1. Lakmat:

Lakmat je najvyšší značky v Indii, ktorá patrí do Unilever, začal Tata na žiadosť prvého indického premiéra, Jawaharlal Nehru. Je to najvýhodnejšie a najrozšírenejšou značkou v tejto krajine a tiež miloval vizážisti. Lakmat ponúka širokú škálu výrobkov, udržiavať kvalitu a kvantitu. Ich rozsah začína od tých cenovo dostupné odbornej rozsahu úrovne. Ich sortiment zahŕňa produkty pre starostlivosť o pleť, toaletné prípravky, nechty produkty atď

load...

2. Coloressence:

Coloressence je časť esencia prírody, ktorý sa narodil v Indii sám. Ich rozsah má mnoho kozmetiky na tvár, oči, pery atď. Všetky výrobky sú naozaj dobrú kvalitu za prijateľnú cenu. Každý indiánska žena môže ľahko ísť s týmto rozsahom pre každodenné použitie.

3. VLCC:

VLCC kozmetika sortiment sa skladá z mnohých starostlivosť o pleť, starostlivosť o vlasy, starostlivosť o telo, spevnenie a tvarovanie, výrobky pre starostlivosť o nohy, ktoré sú vyhlasoval, že je rastlinný alebo Ajurvédske a vyhovovali všetky typy pleti.

load...

4. Biotique:

Biotique je ďalším Indian kozmetický priemysel, ktorý je veľmi dobre známy pre svoje bylinných či Ajurvédske produkty. Ich rozsah sa vzťahuje na starostlivosť o pleť, starostlivosť o vlasy, starostlivosť o telo, výrobky pre starostlivosť o dieťa za prijateľné ceny.

5. Shahnaz Husain:

Shahnaz Husain skupina bola zahájená Shahnaz Husain, ktorý je teraz jedným z indických popredných indických kozmetických značiek. Ich široký sortiment výrobkov sa skladá z starostlivosti o pleť a starostlivosť o vlasy s Ajurvédske alebo bylinné vzorcov a tie sú tiež známe pre svoje liečivé vlastnosti. Rad má aj rad make-up.

6. Himalaya Herbals:

Himalaya herbára je tiež veľmi dobre známy indický bylinný kozmetickou značkou. Ich široký sortiment výrobkov má takmer všetko od krásy k zdravotnej starostlivosti. Krása rozsah má starostlivosť o pleť a vlasy výrobky a tiež kajals v rozmedzí od make-upu.

7. Elle 18

Elle 18 je populárna značka medzi mladými dievčatami - College dievčat a dospievajúcich. Ich produkty prichádzajú za veľmi prijateľné ceny a sú vysoko kvalitné produkty, ktoré ponúka v rôznych funky farbách, ktoré priťahujú mladé dievčatá veľa. Ich rozsah farebnými praskanie, farebné bomby majú funkiest farby vôbec. Ich rozsah zahŕňa nechty farby, farby očí, rúžu apod

8. Viviana Farby:

Viviana Colors je ďalším indickej kozmetiky popredných značiek s širokú škálu starostlivosti o pleť, starostlivosť o vlasy a make-up stretávať.

9. Lesné Essentials:

Forest Essentials je populárna indický značka Ajurvédske Krása, ktorá ponúka celý rad starostlivosti o pleť a starostlivosť o vlasy produkty. Všetky produkty sú vyrobené za použitia vekových starých ajurvédskych formulácie a obsahujú iba čisté silice, za studena lisované rastlinné oleje a rastlinné extrakty.

10. Jovees:

Jovees je indická bylinné kozmetiky spoločnosť, ktorá je známa pre svoje sortimentu starostlivosti o pleť a starostlivosť o vlasy. Niektoré z najznámejších výrobkov sú balzamy na pery, pleťové masky a Kajal.

load...